Komentarų: 23

  1. Skambi kaip mano tetis:D 5g yra getiausias Tavo Draugas, o skiepai- visi 8 (jau nupirkti Europos sajungos) Tavo seimos nariai…

 1. Pasiskieoijus,tvirtinama, nebus ligos komplikaciju! Kaip jus galit sakyti jei as neesu sirgusi ir nezinau kai as tai pernesiu be skiepo??? Jei as jau persirgau besimptomiai ir buvau nesiotojas (apkreciau ne viana zmogu), tai pasiskiepijusi as vel gi nejusiu ir vistiek busiu nesiotoja??? Tai koks skiepo tikslas???

 2. Štai pažiūrėkit, atėjo du medicinos žinovai ir specialistai, bet valdžia nekreikia dėmesio į jų įžvalgas, kas reiškia, kad pati valdžia absoliučiai nepasitiki mokslu. Arba čia yra visai kas kita, kas nėra susiję su medicina. Gal tai yra lėtas genocidas? Kodėl taip skubama, ko bijoma, o gal tai yra čipavimas. O gal tas skubėjimas yra tam kad gali atsirasti ryškūs skirtumai tarp skiepytų ir neskiepytų?

 3. Blogiausia lietuvių savybė, visur matyti viską tik neigiamai ir nepasitikėti niekuom ( ko gero tuoj nustostosim pasitikėti ir patys savimi) .. Įdomiausia tai, jog kiekvienas turi tiek savo žinių ir pagrįstų faktų, jog esa teisūs 100% procentų tuo ką kalba ( nors jei paklausi šaltinių iš kur žino, pagrinde būna atsakymas sakė, girdėjau ir panašiai). Žmonės būkim pazityvūs, nustokim ieškoti to ko patys nepametę 🙂

  1. Gal tu anonime ir turi daugiau ziniu nei kalbeje mokslu daktarai, bet as turedmas maziau medicininiu ziniu jais pasitikiu ir savo kuno nesiruosiu atiduoti eksperimentams.

   1. Tikra TIESA.Dengia visas mirtis ir susirgimus po skiepų.Turime saugotis ir mes nesiskiepiję.Savaitę laiko negalima artintis prie jų,izoliuoti juos nuo visuomenės.Iš beždžionių-SARS virusai,EBOLOS-plaučių ligos IR ADENOS -roto virusas,Virusų,bakterijų kokteiliai,TAI GRAFENINIAI SKIEPAI.-pasekmės siaubingos.Žmones pinigai pražūdė, dušę pardavė velniui.

 4. būt gerai žinoti skirtumą – kai tu susergi COVID -19 ir pagyji, kas lieka organizme ir
  kai pasikiepiji.
  Ar yra skirtumas ?
  Nėra plačoiai apie tai skelnbiama, tik kai kurie žurnalistai rašo…
  Visgi sirga žmonės labai sunkiai..

 5. Kaip gera išgirsti sąžiningų profesionalų nuomonę, tai kai gurkšnis gryno oro, prasmirdusioje melu žiniasklaidoje.

  1. Kreipkitės į juos,prof.biochemiką Rimo ir jo susikooperavusią komandą MEDICINOS TEISINIS INSTITUTAS. Yra išsiųstos formas,apsidrausti,nuo priverstinių skiepų ir jų pasekmes,rinkti parašus nuo verčiančių darbdavių,mokytojų,vedėjų-VAIKAMS,STUDENTAMS,DIRBANTIEMS.Nepasirašo-siųsti el.paštu.

 6. moterims reikia gimdyti vaikus valyti patalpas gaminti maista drabuzius plauti o jos valdo Lietuva geda net rasytii

  1. Reikia visus pradaznus politikus sodinti,ka saugumas daro,reiskias dirba ant ju,ka daugiau manyti,sventa zeme ir niekas nevagia tik visi milionieriai🤣🤣

   1. Politikai negydo žmonių,jie ne tos srities specelistai,jie kaip tik perduoda žinias ką reikia.daryti,kaip elgtis tik vykdo patarimus specelistų.O tie visi mokslininkai,kaip,filosofai,advokatai tik kritikuoja,o kaip žurnalistai paklausė,tai kaip padėti pakeisti,ar turit pasiūlimų.Atsakymas:tokiam klausimui nesam pasiruošę…….kritikuoti juk lengviausia.

 7. Jie prabilo tik tada, kai jau liko aišku jog “plandemijai“ galas, be to, jie tikros tiesos kok kas nesako. Paspauskite ant mano vardo, ir rasite tinklapį, kuriame rašoma neiškraipyta tiesa

 8. Prozerpinos planeta ,įtakojusi pandemiją,pasitraukė.Sustojo ir toliau mažes susirgimų.Kada šitie profai atsirado,kur jie tūnojo anksčiau,kai vienas profesorius Vaitkus „kovojo“.Ačiū-nereikia.

 9. Nemanau, kad keista, jog jį parodė LNK – akivaizdžiai matome, jog visi tie propagandistai pamatė, kad perlenkė lazdą, tai dabar bando atsiplovinėti ir vis pakaišioja savo kontentuose ne vien propagandistinės medžiagos. Bet tai nėra pergalė – tiesiog vilkai, kai situacija reikalauja, užsimeta avių kailius ir tai vyksta pagal tas pačias griežtas komandas duodamas iš tos pačios ,, pinigų zonos“.

  1. Taigi, vilkas netik avikailį užsimeta, gali ir negyvu apsimesti. Bočiai sakydavo, kad vilkas nepavojingas, kai jį kirminai sugraužia!

 10. Nebuvo ligonines uźkrautos, buvo rodomi privatus reportaźai iš Santariškiu, tu źernaliste melagė. Ši korone źydu gripas..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.