Mums niekas nesutrukdys!

Mūsų sumanymas pasidaryti studiją ant ratų jau įgauna pagreitį ir automobilis juda link Lietuvos. Kai kam iš pavydo jau „rauna stogą“ ir dėl to skleidžiama melaginga informacija, kad neva studija ant ratų nupirkta iš „neaiškių“ pinigų.

Dar kartą dėkoju visiems parėmusiems ir patvirtinu, kad tarp rėmėjų nėra jokių politinių partijų ar oligarchų. Taip pat atsisakėme paramos iš įtartinų verslininkų. Kaip sakant – šunys loja, o mūsų karavanas juda namo 🙂

„Žemaitijos pasipriešinimo“ koordinatorius Vaidas Žemaitis, el.paštas: vaido@inbox.lt
Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:
Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis

 

Pasidalinkime

Komentarų: 27

 1. Aš moteris paprasta, tik pamatau naują „Karvašūdžio“ laidą, iškarto spaudžiu „report“. Tik taip su saugumo pacais galiam kovoti. Tegul smirda savo kanale su varlinu, kuris aiškina, kad greitai bus badmetis, reikia pirkti sėklas ir žvakes. Kas gali rimtai žiūrėti į tuos klounus?

 2. Gal tu įsimylėjai rimtai ir nori sužinoti ar tu jam patinki? Pagaliau aišku pasidarė,ko tu nori,kad jis „dėtūsi“ Vaidas tikrai ant tavęs ,žydrūne.

  1. O kam tu komentuoji, jeigu nenori diskusijos. Parašai kažkokį minčių kratinį iš kurio neišeina suprasti ką nori pasakyti.
   Suprantu tik tiek, kad nori mane sumenkinti, įžeisti ar kažkas tokio.
   O apie meilę ir įsimylėjimą, tai man atrodo, jog tau tai tikrai meilės trūksta, arba vaikystėje trūko, todėl dabar toks piktas ir esi.

 3. klausyk,ar tu čia ne pats nusišnekėjai, gražiai į pievas?Perskaityk tris kartus,ką pats parašei ir dar kartą parašyk.Gal tada supras kas nors tavo pezalus.Nusigrybavai su paskutiniu sakiniu ,ane?Gal kas pačiam lenda iš kažkur po vakcinacijos.

  1. Na gal reikia nusiimti rožinius akinius ir tada išlys kažkas. Nėra idialių žmonių, todėl į visus reikia kritiškai žiūrėti. Man susidaro nuomonė, kad Vaidas nėra toks kokiu dedasi.

 4. Na ir neaišku kiek tos tiesos tie du žemaičiai pasakė. Kad kažkada Vaida finansavo, tas tiesa, pats Vaidas pripažino. Kad kažkada jam fotoaparatą filmavimui pirko, vėlgi tas tiesa, pats Vaidas pripažino. Kad pažįstami su Vaidu tas ir tiesa, pats Vaidas pripažino. O kas dar tiesa… Nešvarus dalykai lenda apie Vaida. Ir jie nuolat lenda. Šiek tiek nuvilia ir priverčia susimąstyti ar jis tikrai toks kokiu dedasi.

 5. Matau ,kad dėžė didelė,patarčiau isidėti parktronikus,nes kaip važiuosi į didmesčius bus sudėtinga parkuotis.

 6. Šiandien mačiau tą video…Nedažiūrėjau. tokie 2 pliotkininkai, bet apšnekėjo ne tik Jus, bet ir visus aktyvistus…Tokie, kaip bobos turguje…

   1. jums varlyno karžygiai pagelbėti jau niekas negali.Nu gal dar kas ir paaukos kokį šimtioką,bet medicina brangi šiais laikais.Atią

 7. Graudu žiūrėti į tuos karžygius ant vaivorykštinio suoliuko,kaip jie dergia Vaidą ir kitus visuomenininkus.Matomai iš pavydo.Bėdavoja,kad tik 140 eurų jiems kažkas paaukojo.Nežiūrėsiu daugiau karžygio,kurie pritaria prezidento nurodymams skiepyti 90 proc.jau.

  1. Joo, bet tai kaip jie ten nesusišneka, nors ir priešai bet youtub`as vistiek blokuoja ir blokuoja, keista ar ne? 🙂

 8. Saunuolei,dziaugiames jog nupirkot,laukiam grystant y lietuva ,dziaugiames kad ir musu maza daliale ten yra

 9. ta laida,bjauru klausytis ,kaip du diedai ,lyg dvi pletkininkes bobos, visus sudirbo,nebeziuresiu Karzygio ,atvirai dirba saikai,nusivaziavo galutinai.

  1. Joo, man irgi šokas kad jie iš tikrų su sorošu. Bet tai kaip jie ten nesusišneka, nors ir priešai bet youtub`as vistiek blokuoja ir blokuoja, keista ar ne? 🙂

 10. Vaidai, nenusileisk iki padugnių lygio. Nėra reikalo apie tokius kalbėt. Jiems to ir reikia, jų tikslas gauti dėmesio.

 11. Va ,kur didžiausia utėlė išlindo :: K.G. Sekat reiškia ,kur musutv,o be reikalo .Matot,kad sustreikavo tamstų smegenėliai.Gaila,nuoširdžiai,bet padėti nieks jau jums negalės.Duskit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.