Komentarų: 25

 1. Jau pranešė,kad visų vakcinų nuo kovido pagrindinis sudėties elementas yra grafino oksidas.O tai yra labai pavojingas žmogaus organizmui nano dalelių laidininkas ,kuris jungsis su 5G.Žmogus taps valdomas .

 2. Bet kas įvyko tokio,kad karžygiai pradėjo šitaip loti ant Vaido,musutv,ir kitų būkime vieningi ir susitelkimo branduolio aktyvistų?.Tiesiog šlykštu,ką jie šneka nuo savo vaivorykštinio suoliuko.

 3. Kreipiuosi į „Būkim vieningi“! Pagaliau, ką galime rimto nuveikti, apart bliaudami prie tuščių Seimo rūmų? Laikas veikti, o ne snarglius valgyti!!! Iš savo pusės, užmušiu bet ką, kas kėsinsis į mano vaiką! Nežiūrint į jokias pasekmės!!!

 4. Mielieji vienykimės, kaip tik įmanoma… Tai ką jie daro su žmonėmis, visai adekvatu nacių darbams šiuolaikinėse sąlygose…
  Visa vyriausybė, didelė dalis seimo, nusipelno būti už grotų… Ir tai, per švelnu jiems. Gali būti, kad šie išgamos nesitrauks, nes pasitraukus, teks bėgt iš Lietuvos…

 5. Deja bet taip…musuose o ir daugelyje kitu saliu sustabdyti sita proto pamisima marazuma jau legaliomis teisinemis priemonemis nebera galimybes visai..visa ta pati teisine bendruomene ,didzioji jos dalis, yra tiesiog paklusniu nuolankuu avinu banda , tarsi jie butu ne ta pati visuomene..
  Ta pati galiu pasakyti ir apie jegos strukturu pareigunus , kariskius…As suprantu kad Jus esate dave Priesaika Ginti Saugoti Padeti..Bet jus ja davete Lietuvos Respublikai, Jos Gyventojams o ne ivairiausio plauko tipams ,ministrams, vadams ar deputatams !!
  Nepamirskit kad yra nemazai atveju kada matydami visiska neteisybe paprasti eiliniai sulaiko ir arestuoja savo vadus ,net generolus.

  O dabar tie Antzmogiai jau nusitaike ir i Jusu vaikus…

  1. Ricerdai jūs teisus. Areštuoja net generolus. Vyksta pats tikriausiais 3 pasaulinis. Be tanku,be ginklu. Kas to nemato yra aklas ir kurcias. Zmones bijodami prarasti patogu gyvenima rizikuoja prarasti viska. Vaikus,sveikata,gyvybę. Gaila,bet tai tiesa.

  2. Priesaika jie dave. Bet statute yra punktas, kad jie gali atsisakyti vykdyti isakymus, jei jie priestarauja zmogiskumui ir ju paciu isitikinimams. Taigi atsakymas: „as tik darau savo darba ir vykdau isakymus“ jau negelbes. Jei neturi smegenu ir esi suo, tai tau tik „Brisiaus galas“…

 6. Gaila, bet deja musuose jau legaliomis teisinemis priemonemis sito viso marazumo sustabdyti nebeiseina..didzioji teisine visuomene – tie patys paklusnus, niolankus avinai..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.