Ar įmanoma būti „suverenu“ sistemos aptvare?

Didieji pokyčiai įvyko palyginti neseniai. Iki tol mes mokėjome užsiauginti maistą, pasisiūti drabužius, savomis rankomis statėmės namus, gydėmės ligas, tardavomės Lietose – kitaip tariant, nepriklausėme nuo kažkieno malonės, o buvome savarankiški… Kai mus suviliojo į miestus ir atpratino nuo savarankiško gyvenimo, viskas pasikeitė: šiandien dauguma jau, kaip avys, nebegali prisiminti buvusių įgūdžių, žinių ir svarbiausia – nebenori sugrįžti į laisvę, nes nebesugeba įžvelgti pavojaus ir šiandieninį gyvenimą aptvare priima, kaip vienintelį įmanomą.

Aptvare sureguliuotas gyvenimas, sveikatos priežiūra, šildymas, pramogos, kasdien ėdalo prisipildo ėdžios – ko gi dar gali norėti… Tačiau pasaka amžinai tęstis negalėjo, atėjo laikas ir aptvaro šeimininkas jau nusprendė susirinkti derlių – iš pradžių visus sužymėti, o po to išvežti į skerdyklą. Mūsų nuomone, vienintelis kelias išsigelbėti, tai sugrįžti ten, iš kur buvome neseniai išvilioti – į LAISVĘ.

Atsisakyti sistemos paslaugų ir tvarkytis taip, kaip tvarkėmės visą laiką iki šiol, pasinaudoti protėvių mums palikta išmintimi. Tačiau daugelis nenori palikti pilnų ėdžių ir eiti gyventi savarankiškai. Kai kurie sako „laikai pasikeitė“ ir yra kitas kelias, jie reikalauja galimybių gyventi patogiame aptvare ir netgi yra įsitikinę, kad aptvaro šeimininkas toliau juos šers nereikalaudamas nieko mainais – tereikia jiems ištarti vieną kitą „stebuklingą“ žodį. Šiandien šnekam apie „suverenus“.

 

Pasidalinkime

Komentarų: 10

  1. Kur čia taip galima patapti tuo suverenu ar gyvu žmogum,kad valstybė skolas nurašytų.?Tai aiškinkite ,kur tos jūrinės teisės ieškoti.Ar tik kalbėjimas tusčias.

  2. Žmonių jėga yra susitelkime ir vienybėje, tik taip galima nugalėti dabartini režimą.
    Suverenas, mono supratimu, tai klystkeli. Vienas lauke ne karys.

  3. Jie gvildena tokį vaikišką klausimą, kad susidaro įspūdis, kad absoliuti dauguma lietuvių yra neužaugę ir nesubrendę.

    1. Viskas griūva todėl, kad žmonės klauso ir negirdi, kas sakoma! O sakoma, kad tas suverrnų, pagal jūrinę teisę, kelias veda į aklavietę ir rrikia gerai pagalvoti, prieš jį pasitenkant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.