Slapta informacija. Apie skiepų pavojų kalba chemikė genetikė

Remiantis oficialiais duomenimis ir eksperimentinio darbo rezultatais, SARS-CoV-2 virusas šiuo metu nėra izoliuotas, taip pat priežastinis ryšys tarp naujos koronaviruso padermės ir Covid-19 ligos nėra nustatytas. Ši liga neturi vieno specifinio simptomo, diagnozė nustatoma remiantis PGR tyrimu ir KT, tačiau abu metodai naudojami su daugybe sutrikimų ir nesuteikia patikimų rezultatų. Kaip panacėja, buvo pasiūlyta skiepytis, agresyviai viso pasaulio gyventojams. Tačiau apie 3000 mokslinių tyrimų rodo, kad skiepijimas nuo koronaviruso infekcijų su vėlesne infekcija sukelia rimtų autoimuninių patologijų ir smarkiai padidina mirtingumą. Be to, prisidengę imunoprofilaktika, viso pasaulio gyventojai šiuo metu dalyvauja medicininiame genominės terapijos eksperimente. Taigi PSO ir mūsų sveikatos apsaugos ministerijos dabar daro nusikaltimus prieš žmoniją.
Pasidalinkime

Komentarų: 11

  1. Viena genetikė prieš skiepus , šimtas genetikų – už skiepus . Ir kas teisus ???

    1. Ar pastebejote, kad per masines informacijos priemones galima girdeti tik skiepus palaikancius pasisakymus. Tai yra samoningas debato slopinimas, nes tik debato metu isryskeja tiesa.Ar jums tai nesukelia itarimo? Labai daug akredituotu mokslininku ir teisininku pasisako pries skiepus, nes tai -garbes reikalas ( sakyti tiesa), bet ta informacija galima rasti tik internete, niekada jiems nebus leista pasisakyti per televizija ar radija – sitas masines informacijos priemones valdo politikai. Politikai siuo metu vykdo medicininius sprendimus o tie , kas ju nepalaiko , yra vadinami ne patriotiskais antivakseriais, kurstomas zmoniu susipriesinimas. Zmonems moka pinigus, kad vakcinuotusi ! Pradekim nuo to, is kur tie pinigai biudzete? Sekit pinigus, tada suzinosit, kas juos moka ir tada bus aisku, kieno interesus atstovauja VAKSERIAI. Amerika bande apkaltinti Kinija, sio viruso paskleidimu, taciau sitas virusas buvo tiriamas Kinijos laboratorijoje, pagal Amerikos uzsakyma! O farmacijos kompanijos dabar is skiepo uzdirba tiek pinigu, kad tapo turtingesnemis ir galingesnemis uz pasaulio valdzias! Farma turi tiek itakos ir galiu, kad tapo organizacija, prilygstanti narkotiku mafijos grupuotei, kuri padarys VISKA, kad uztikrintu savo klestejima, netgi jei reikes pasitelkti nelegalius metodus iskaitant papirkinejimus, grasinimus ir zmogzudystes. Tiesa, kaip yla is maiso, visdelto ,islys. Deja, kai kuriems tai bus per velu.

  2. Ačiū už išvertimą ir įgarsinimą. PSO yra viena iš daugelio firmų, kurios kovoja su žmonėmis. Dabar vyksta karas tarp organizacijų ir žmonių.

      1. Absoliučiai nusikalbi. Stebėk aplinką ir įvykius, stebėk kalbančias galvas, analizuok ir lygink. Išmesk įprotį žiūrėti tv.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.