Vokietija/Lenkija/Pandemija/Mitingas/Imunitetas

Šį kartą apie Vokietiją, Lenkiją, rugsėjo 10-osios mitingą ir imunitetą atvirai.

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/pasipriesinimas

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis
Patreon: https://www.patreon.com/bukimevieningi
Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 67

 1. 1. Ar kada nors Lietuva yra buvusi teisine valstybe? 2 Jei karves šertų antibiotikais jos nudvėstų. 3. bandelė ir pagaminta ir iš ekologiškų grūdų yra nesveikas produktas. Nereikia nusišnekėti.

 2. Vaidai, mes su tavimi. Malonu girdėti iš kitų apie ką pats mastai 🙂 vadinas esi ne vienas.
  Iki ryt!

 3. PARUOSK LAIDA APIE SIANDIENOS HEROJU….TURIU GALVOJE…s.k.v.e.r.n.e.l.i…..ir jo ambicijas…..

 4. Sveiki,klausiau jusu ne vieno pokalbio. Taisingai kalbate. As esu Švedijoje, cia jokiu kaukiu niekur,cia zmones gyvena iprasta gyvenima,ir net nekalba apie tai visiskai,nes cia isgalvota pandemija, tai tik viena gripo atmana,o kitu jokiu nera. Nei deltos,nei kvatro koke.

  1. ta prasme gripo? gripas atskiras virusas, atydarik baltimoro virusu klasifikacija, kuriai jau 50 metu.

   gripas yra gripas, rinovirusas yra rinovirusas, koronavirusas yra koronavirusas, yra 4 sezoniniu coronoviruso tipu, 229e, 63nl, oc43, hku1..ir 3 naujausios, sars, mers, sars2.. sars mers isniko, o sars2 taps lengvu sezoniniu kaip pirmeji 4…kurie sukelia snarglius.kaip ir rinovirusas..kuris uzima 70% nuo visu virusiniu persalimo atveju. corona 2 pagal populiaruma. kiekviena ziema zmones serga..

  2. kitas dalykas kad daug kart daugiau mirciu pripaiso sars2, nors istikruju mirciu nuo jo nedaugiau nei nuo gripo, ir kitu pneumoniju.. nuo gripo mirtingumas gal 0.1% ir tai manau perdaug pripaiso. coronavirusui pripaiso 0.2 – 0.5 %.

 5. juodas akmuo islandioje ! kodel lietuvoje tokio nera, anukams, kad zinotu savo teises, jeigu kokie musulmonai uzgrobs lt kada nors daleiskim. ru.wikipedia.org/wiki/Чёрный_конус

  Juodasis kūgis, pilietinio nepaklusnumo paminklas (Ic. Svarta Keilan, Minnisvarði um Borgaralega Óhlýðni, angl. Protestai („Pan revoliucija“) 2008–2011 m. Krizės įveikimo metu.

  Paminklo autorius yra ispanų dailininkas Santiago Sierra.

  Paminklas yra beveik dviejų metrų (šešių pėdų) aukščio akmuo, perpjautas per pusę juodo kūgio. Ant akmens yra plokštelė su citata dviem kalbomis (islandų ir anglų) iš Žmogaus ir piliečio teisių deklaracijos (ne iš pradinės 1789 m., Bet iš išplėstinės 1793 m. Versijos [1]), kuri yra svarbiausias Prancūzijos revoliucijos dokumentas ir apskritai žmogaus teisių apsaugos istorija:

  Þegar ríkisstjórn brýtur á rétti þegnanna, þá er uppreisn helgasti réttur og ófrávíkjanlegasta skylda þegnanna sem og hvers hluta þjóðarinnar.

  When the government violates the rights of the people, insurrection is for the people and for each portion of the people the most sacred of rights and the most indispensable of duties.

  Kai vyriausybė pažeidžia žmonių teises, sukilimas žmonėms ir kiekvienai tautos daliai yra švenčiausios teisės ir būtiniausios pareigos.

  Originalus paminklas aikštėje priešais parlamentą buvo pastatytas kaip Reikjaviko dailės muziejaus surengtos parodos NO dalis. Diegimo metu Santiago Sierra padalino jį savo ranka. Ir tada autorius jį pristatė miestui su sąlyga, kad jis išliks savo pirminėje vietoje. Tai sukėlė rimtų ginčų. Tačiau galiausiai miesto taryba nusprendė paminklą palikti, perkeldama jį į pietvakarinį Osturwöllier aikštės kampą.

 6. Taip kazkur pries 10 metu, Rusija kur yra mokslas, gerai veda med statistika, tikrino ant savo zmoniu uzsienetiskus vaistus ir vakcinas papigiai, dabar daug kart sumazejo testavimas, praktiskai nebetestuoja ant savo zmoniu daugiau nieko uzsienetisko, pasake uzteks.

 7. Taip kazkur pries 10 metu, Rusija kur yra mokslas, gerai veda med statistika, tikrino ant savo zmoniu uzsienetiskus vaistus ir vakcinas papigiai, dabar daug kart sumazejo testavimas, praktiskai nebetestuoja ant savo zmoniu daugiau nieko uzsienetisko, pasake uzteks.

 8. Taip kazkur pries 10 metu, Rusija kur yra mokslas, gerai veda med statistika, tikrino ant savo zmoniu uzsienetiskus vaistus ir vakcinas papigiai, dabar daug kart sumazejo testavimas, praktiskai nebetestuoja ant savo zmoniu daugiau nieko uzsienetisko, pasake uzteks.

 9. Vaidai, taip! Esate visai teisus. Tik neverta kalbėti apie gauleiterių protą ar kokią veiklą mūsų visų naudai – jie bukai atidirbinėja švabui ir kitiems svieto perėjūnams, spausdinantiems pinigus.

  1. Yra korpuracine zinesklaida, jie naudojasi šeimų sąjūdžio puslapių ir kirsina žmonės, vyksta pasaulyje eksperimentiniai dalykai su žmonėmis čia genų inžinerija.

 10. ŠAUNUOLIS,Vaidai.Ačiū,Dievui,kad grįžote iš Vokietijos gyvas ir sveikas, grįžote su tiek laiko išsvajotu kemperiu. Duok,Dieve,jums sveikatos, kad jūsų kiekviena diena būtu prasminga,turininga,lydima gerų emocijų,siekų išsipildymo nes aš už jus, už Tautą ir Lietuvą meldžiuos kas rytą.
  Su pagarba; Valdemaras Lazutka M. /Bijūnas/

 11. Amerikos youtube, anglu kalba kalbėk ką nori, angliškame faceboke taip pat kalbėk ką nori, nėra jokios cenzūros, cenzūra yra tik Lietuvoje. O dabar matome kad Vaidas siūlo kelti viską į Rusijos serverius, kur ta cenzūra dar griežtesnė

  1. Nesamones sneki,anglu kalba visus mano komentus blokuoja nuo fb iki youtube,parasai zodi vakcina ir blokuoja,cenzuruotis reikia kas 3 zodi,parasau zodi bet koki susijusi su lytimi,rase ar politika blokuoja,trina visus komentus,pas juos algoritmai tokie kad net apie politika negalima diskutuoti.
   Rusu nieko neblokuoja,ten neo-naciai laisvai vk naudoja,pilna grupiu atviru,gali eiti paziureti,jie net nesugeba susidoroti su vaiku pornografija ir savizudybiu grupemis.

   1. Na, su pornucha net ir vaikų ir Vakaruose tas pats. Nes tai „elito“ užsiėmimas ir laisvalaikis.

  2. Klystate. Net prezidentas Trampas buvo užblokuotas. Su Covidu, kritinės laidos irgi trinamos, ir t.t.

 12. PARAZITAI pardave shwabui uz pinigus musu laisve,vaiku likimus ir visokie shwarkeliai su policijos pagalba zlugdo bet kokias teises ir komstitucijos isprievartauta genocida…nuodija istisai pusdami visoki bruda ore ,pajungdami parsidaveliu itaka ir kas belieka?…priesintis bet kokiom priemonem-atgal nebera kur trauktis-demokratijos nebera :(((

  1

 13. ….tik apie covida…..matomai pats dar nesirgai….kai susirgsi ir persirgsi,-tikiuosi busi gyvas nuomone gal ir pasikeis……tada pasnekesim…..imunitetas nuo susirgimo nepades…..tik nemirsi tikekimes…..

   1. …..durnam proto neidesi…..o siaip varinek visur i slaptus alubarius,viesus tualetus,nedevek niekada kaukes ir neplauk ranku…..gal dievas ir susimyles…..

  1. Covid nera isskirtas, tai kad tu sirgai tai nieko nesako. As nezinau kiek tu draugauji su sveiku gyv. budu, kiek tu draugauji su galva. Tavo emocijos kad tu sirgai sunkiai tai yra 0. As nesirgau, nesergu ir dar kuri laika nesirgsiu. Viskas musyse

 14. Tiesą Vaidas sako apie ūkininkus ir pasėlių purškimus. Jie purškiami keletą kartų. Grūdo džiovimo paspartinimui naudojamas raundapas. Ūkininkų laukus ir būsimą produkciją ,,tikrina’’ žemės ūkio tarnybos, kurios susiderina savo veiksmus su produkcijos augintoju:)

   1. Vat ir neuždraustas. Nueik į senukus ir nusipirkti keletą preparatų žolių, netgi krūmų naikinimui su ta pačia veikliąja medžiaga kaip raundapas. Gal ir uždrausta naudoti, per antibiotikais šerti gyvulius ir paukščius dėl augimo paspartinimo juk irgi uždrausta, bet jie šeriami…

  1. Savivaldybė nedavė. Teismas taip greitai nesisuka, jie geriau užtemps bylą, negu duos greitą atsakymą.

 15. KELKIS LIETUVA !!!
  IŠVĖDINKIME OŽIO IR PADARŲ SMARVĘ IŠ LIETUVOS!!!

  Laukiame jūsų mitinge prie seimo. Rugsėjo 10 d. su plakatais, ir rimtais reikalavimais !!!
  REIKALAUJAME PANAIKINTI VISAS PRIVERSTINES PRIEVOLES LIETUVOS PILIEČIAMS , UŽDRAUSTI AMŽIAMS VISUS BRONZOS AMŽIAUS FEODALŲ IŠRADYMUS !!!
  REIKALAUJAME TAIKOS SU VISAIS KAIMYNAIS, SU VISOMIS PASAULIO VALSTYBĖMIS
  REIKALAUJAME ATŠAUKTI VISAS SANKCIJAS BALTARUSIJAI IR RUSIJAI
  REIKALAUJAME SUMAŽINTI ŠILDYMO KAINĄ 70%
  REIKALAUJAME SUMAŽINTI DUJŲ, ELEKTROS IR KURO KAINĄ 50%
  REIKALAUJAME KOMUNALINIŲ PASLAUGŲ KAINAS SUMAŽINTI 50%…
  REIKALAUJAME SUMAŽINTI PVM MAISTUI Nuo 21% iki 5%
  REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS ŽMONIŲ DARBUI – atšaukti finansine vergija amžiams
  REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS ŽMOGAUS NUOSAVYBEI – mes neprivalome mokėti už tai kas ir taip mūsų
  REIKALAUJAME PANAIKINTI VISUS MOKESČIUS MEDICINAI, VAISTAMS, ŠVIETIMUI
  REIKALAUJAME PANAIKINTI PRIVERSTINE KARO TARNYBĄ — atšaukti fizine vergija amžiams
  REIKALAUJAME , KAD VALDININKAI IR POLITIKAI VIEŠAI SKELBTU SAVO SEX ORIENTACIJA
  REIKALAUJAME NUTRAUKTI PRIVERSTINI SKIEPIJIMA IR NUTEISTI VISUS
  COVID -19 DIVERSIJOS ORGANIZATORIUS
  KOVOK UŽ SAVE!!!
  VALDŽIOS APETITAS Nepasotinamas…
  PLATINKITE VISUR www

  1. Esu uz laisva rinka ir pries bet koki treciuju saliu kisimasi i laisva rinka tai su kai kuriais reikalavimais nesutinku

   REIKALAUJAME SUMAŽINTI ŠILDYMO KAINĄ 70% – Reikalaujame demonopolizuoti
   REIKALAUJAME SUMAŽINTI DUJŲ, ELEKTROS IR KURO KAINĄ 50%-Reikalaujame demonopolizuoti
   REIKALAUJAME KOMUNALINIŲ PASLAUGŲ KAINAS SUMAŽINTI 50%…-Reikalaujame demonopolizuoti
   REIKALAUJAME SUMAŽINTI PVM MAISTUI Nuo 21% iki 5% -Visiskai ir viskam panaikinti PVM

   1. Eik tu su šita nesąmone kur toliau. Seniai viskas demonopolizuota, privatizuota ir perparduota. Tik nacionalizacija. O kai viskas bus valdiška, tai ir PVM nereikės. Valstybės biudžetas pildysis pajamomis iš ekonominės veiklos ir kitų mokesčių.

   2. ukrainoje yra tokia partija 5/10

    esme tame kad balashovas nori padaryti taip, kad zmones moketu tik 10% naloga is algos.

    ir tik 5% parduotuvese uz preke , moki su kortele isskaito ir viskas !! ir daugiau jokiu akcizu, med fondu , kuro..50% produktu antkainiu, ne visi zino kad kiekvienas zmogus permoka parduotuveje 50% uz preke ! uz kra aplamai 2 kart permoka..ir dar kruva kitu mokesciu neaiskiu !!

    tik 5 ir 10 ir jokiu kitu mokesciu. kaip jis sako ukraina butu turtingiausia sali europoje.

   3. ukr ainoje yra tokia partija 5/10

    esme tame kad balashovas nori padaryti taip, kad zmones moketu tik 10% naloga is algos.

    ir tik 5% parduotuvese uz preke , moki su kortele isskaito ir viskas !! ir daugiau jokiu akcizu, med fondu , kuro..50% produktu antkainiu, ne visi zino kad kiekvienas zmogus permoka parduotuveje 50% uz preke ! uz kura aplamai 2 kart permoka..ir dar kruva kitu mokesciu neaiskiu !!

    tik 5 ir 10 ir jokiu kitu mokesciu. kaip jis sako ukraina butu turtingiausia sali europoje.

   4. ukr ainoje yra tokia partija 5/10

    esme tame kad balashovas nori padaryti taip, kad zmones moketu tik 10% naloga is algos.

    ir tik 5% parduotuvese uz preke , moki su kortele isskaito ir viskas !! ir daugiau jokiu akcizu, med fondu , kuro..50% produktu antkainiu, ne visi zino kad kiekvienas zmogus permoka parduotuveje 50% uz preke ! uz kura aplamai 2 kart permoka..ir dar kruva kitu mokesciu neaiskiu !!

    tik 5 ir 10 ir jokiu kitu mokesciu. kaip jis sako ukraina butu turtingiausia sali europoje.

 16. Vakarietiška mityba, kokia ji yra JAV yra ištiestų tragiška, tarsi sukurta prieš žmoniją, kad ją ženkliai sunaikinti per nusilpusi imunitetą . Savo politika skatina dirbtinį netikrą maistą, kuri ne va galės atspausdinti. Primena man vaikystėje matyta Lui dėl Funes komedija Gastronomas, kur pagrindinis herojus kovojo su amerikiečių pramonininku, kuris būtent tokiu spausdinimo būdu norėjo tiekti visai Prancūzijai mėsa ir kitus produktus, kurie buvo nenatūralus dirbtini, pilni chemijos. Taigi globalistai jau ne kartą bando laimę su savo baisiomis technokratinemis idėjomis. Mes žmonės turime tam priešintis, nes mums geriausias prigimtinis lietuviškas maistas, o ne neaiškios kilmės hamburgeris

 17. Nepažįstu nė vieno pasiskiepijusio (nors pažįstu jų daug ) kuris po poros dienų po skiepo dar jaustų kokius tai šalutinius poveikius …

   1. Tai kokie tie šalutiniai poveikiai , Mikai ? Kažkas su mastymu ?

 18. Sveiki, Labai reikia rodyti kaip nuodyjama Lietuvos žemės, vadinamais ūkininkais, ir kaip tas maistas, nuodija žmonės, fašistų korporacijų, reikia burti žmonės pirkti iš savo ūkių, ekologiškų, kad galima būtų, atsukti nugaras, korporacijoms…

 19. Šaunuolis Vaidai,taip ir toliau,greičiau televizija užvesk,bet ne tai noriu paklaust ,ar imanoma būtų pakartot kur pasakojai,kad yutubas ištrynė apie grūdus, žemės ūkį ir dar kažką ten,ar nuorodą gal kokią.Bet gal man nevienam įdomu bus pamatyt ar išgirst šiuo metu.

 20. Baigiasi jau sios aferos su kaukemis, beverciais testais ir “sventu“ birzgalu“. Nedaug, jau liko.

 21. Baigiasi jau ta afera su ju kaukemis ir neistirtu nepatvirtintu “sventu“ birzgalu. Nedaug liko.

 22. kodėl kai kurie iš „zvęzdų“ (ir ne tik) siūlo šaudyti tuos, kurie ne su sorošistais?

  1. Sveikatingumo laidas panašu, kad teks patiems kurti, ir kuo greičiau tuo geriau, nes valdžiukė bus užėmus išvirkščią poszciją. Na o kas liečia taip vadinamas vakcinas tai po jų suleidimo aš abejoju ar žmogus jau laikomas žmogumi, nes neaišku ką jos iš jo padaro genetiniam lygyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.