Julius Žaltauskas pagrasino, kad apsups Seimo narių ir teisėjų namus

Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Julius Žaltauskas teigia, kad „jie filmuos ir ruoš atsakomuosius veiksmus prieš dabartinę valdžią“. Jis taip pat pareiškė, kad pats dalyvauti negali, bet už tai finansuoja dalyvaujančius rugsėjo 10-osios mitinge. Be to, J. Žaltauskas pagrasino, kad apsups Seimo narių ir teisėjų namus.

Galima sakyti, kad užsienyje gyvenantis ir atvykti dėl neaiškių priežasčių pats negalintis Julius Žaltauskas paskelbė „karą“ dabartinei valdžiai. Ar tai tiesa, ar tik pažadai ir bandymas pavaidinti kovotoją, parodys laikas.

Pasidalinkime

Komentarų: 17

 1. Ištraukė kelis kartus teistą veikėją pateikia kaip rimtą patriotą. Nustok žmonių mašinas vogti, sugėrovus užmušinėti. Viskas yra Google, vepeza Juliau. Dar vienas šūdvežys

 2. Julius nera is karzygio. Manau paprasciausiai nezinodamas padare klaida, kad sudalivavo karzygio laidoje. Man pacioje pradzioje irgi patiko karzygio laidos kol nesupratau kas yra kas.

 3. sis Julius ,tikrai Seimu sajudzio organizatoriai daro viska .kad nebutu jokiu riausiu ir nebus !!! ,jei koks julius is karzygio ju nedarys.

  1. Tokie pasistovėjimai irgi nieko gero neduos. Jie už policininkų nugarų ir saugūs. Lietuva neturi nei streikų nei piketų patirties ar tradicijų. Reikia mokytis iš kitų šalių,paimant kas gera,ištrinant kas bloga ir sudarant veiksmų planą. Gal todėl,kad prancūzai elgiasi kitaip,jų prezidentas su jais vis tik kalbasi,o mūsų žygeivius moteriausybė tik prie slenksčio paliko? Akivaizdžiai žemina ir tyčiojasi,kitą dieną uždrausdami teisėtą mitingą,o mes džiaugiamės ją nustebinę mandagumu? Nustebinkime boikotais,streikais,mokesčių nemokėjimu,didžiųjų prekybos centrų ignoravimu,raskime būdų ir priemonių palaikyti studentams,kuriems tiesiogiai jau atimta teisė į mokslą! Kodėl jie tyli,kodėl nepalaiko vieni kitų,kodėl neboikotuoja paskaitų? Atvažiuoja žmonės į Vilnių ir mano,kad kas nors pasikeis vien dėl to,jog jie prie seimo buvo. Nepasikeis,nes ne Lietuvoj šaknys. Nepasikeis,kol nebus išvaryti šitie valdžiagyviai,pardavę šalį ir sąžinę

  1. Sudas tas Karzygys.Lansberginis kanalas.Viskas blogai,bet niekur neikime,Laukim kol est nebeturesime.Sneka nesamones,kad duot i teismus,o nepaklausia ar teismams zmones turi pinigu.O antra teismai valdzios statytiniai.

 4. Ar čia tas Julius ,kur per karžygio kanalą blevyzgojo ant Vaido Žemaičio Lekstučio.? Parsidavėlio snukis.Nepatikimas žmogus,nes karžygys agituoja ,kad neiti į mitingą.

 5. Susirinkimai prie seimo kiek naudos duos? O prie namų seimūnų, ministrų, prezidento ir dar kasdieninės akcijos, daugiau efekto duotų. O šiaip tai reikalingi masiniai streikai, grupelių miestuose ir miesteliuose sudarymas.

   1. butent,seimunams px,tai zmonems turi buti px,neit nepiketuot o nemoket mokesciu,nesilaikyt istatymu,kaip jie taip ir mes

 6. Labai teisingai pasakyta, svarbiausiai vienybė, ir nesvarbu kokios ko politinės pažiūros, apie politines pažiūras galima pasiginčyti tada kai bus pilnai Lietuvoje atstatyta šiuo metu sutrypta demokratija. O dabar mus vienija bendras tikslas, sugražinti Lietuvai konstitucija, ir demokratiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.