Komentarų: 11

  1. manau cia eiliniai populistai tie seimos marsas , tik naudojasi proga kad juos per tv parodys , gal tik Kunigas atvirai pasnekejo apie LGBT

    1. Pats tu populistas. Tu manai, kad tie seime, apsvaigę nuo valdžios, taip puls ir ką nors keis? Tai ko tu nori? 100 tūkst. mitingo? Nejuokink, visi tie sąjūdžio laikų mitingai buvo organizuojami naudojant valstybės administracinį resursą – tuo metu dar komunistinė valdžia organizavo pati. Todėl ir galėjo tokias minias sušaukti.

  2. Seimui, pagal tai kas vyko jame, visiškai nusispjauti, tie gražūs eilėraščiai ir dainuškos. Eilinį kartą panaudojo prieš piliečius jėgą ir atėmė teises, nes vos tik pusę aikštės buvo. O kaip ten gazdinosi visi, ajajai, nuo Katedros iki seimo, praleisim mėnesius prie seimo jei nesikalbės ir ignoruos. O čia eilinis šeimų paradas įvyko, paburbėjimai ir anekdotais, stebuklas , kaip čia saliutų nebuvo. Na kvepia tai eilinių žmonelių sukilimo numalšinimu, atseit nėr kur jėgų ir pinigų padėt, tai va pamojuokit vėlevytėm ir namučio..tik niekas neprovokuokit, čia tik prancūzai aukojasi, tokia pas juos kultūra, o mūsų tik pabumbėti nemačiomis.

      1. Nuojauta sako,kad čia kažkas ne taip. Buvo gegužinis,rugpjūčio, dabar rugsėjo,o kas padaryta teisiniu keliu? Kas nors pasikeitė? Dar griežtesni ribojimai ir represinės priemonės eiliniams žmonėms. Kas nors ką nors padarė dėl studentų? Dėl mokinių? Dėl to,kad senukai galėtų nekliudomi nuvažiuoti į artimiausią miestelio bažnyčią,nusipirkti duonos? Tokiais pasistovėjimais tik nuleidžiamas įpykdytų žmonių garas,kad tikro sprogimo nebūtų,o ne keičiama valdžia. Jokių streikų,jokių boikotų prekybos centrams,jokių ultimatumų įsisiautėjusiai valdžiai,jokių reikalavimų mokymo įstaigoms.Neleidžia į pastatus,galima kitur vietas rasti ir mokytis. Ar ilgai tušti nuo studentų ir dėstytojų institutai išsilaikys? Į sodelį susirinko,ant suolelio pasėdėjo,gražiai pakalbėjo ir pasiekė tik dar vieną teismo posėdį uždraustam mitingui apginti. Iš didelio debesio mažas lietus. Vieni sodeliu džiaugiasi,o kitus ponia pagarbiai pastate priima.Va toks nusivylimas. Manote,kad jie bijo? Jie tik imasi priemonių apsaugai,o bijoti dar vieno padainavimo jiems tikrai nėra ko.

      2. O tu manai, kad valdžia taip puls ir vykdys reikalavimus? Valdžiai nusispjaut. Jie save laiko pusdieviais. Ką mums liepia, ką norimt, tą ir darom. Visi teisiniai keliai paveikti valdžią seniai atimti. Galite tik mitinguoti, jei leis. Ir dar į teismą ieškinius teikti. Ir tai prieš seimo įstatymus teistis nėra teisinio pagrindo. Prieš vyriausybės nutarimus taip pat. O jei ir kai kuriais atvejais galima, tai teismas bus režimo pusėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.