Studija ant ratų, mitingas ir tikrieji nusikaltėliai

Šiek tiek informacijos apie mūsų studiją ant ratų, rugsėjo 10-osios mitingą ir tikruosius nusikaltėlius.

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook grupė: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis
Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv
Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 92

 1. Gali būti ir keli judėjimai ,nes nuomonių daug ir visi po viena vėliava netilps,svarbu kad tai būtų opozicija dabartiniams ,nes opozicijos kaip tokios Lietuvoje dabar nėra išvis ir pribrendus aplinkybėms viską paleisti vienu srautu.Pvz.: šeimų sajūdis protestuoja prie katedros ,kitas judėjimas prie vyriausybės,aršiausi prie seimo,dar lygegriatūs protestai kituose miestuose ar prie jau minėtų ambasadų.Ką tada darytų tos marionetės į kuria puse bėgtų. Ir judėjimai nesusipriešine, kiekvienas teikia savo reikalavimus ir žmonių labai daug nereikia po kelis tūkstančius kiekvienoj vietoj,ką manot:)

 2. Tu esi niekšelis.žmonėm sakai neteisybe,žmonės kurie nėra gerai įsigilinti i kai kurias situacijas gali tavimi ir patikėti,

  1. tai apsviesk mus Robertai ir pasakyk, ko mes nezinom ir ko nesuprantam ir kokia neteisybe kalba zmonems?

 3. Rašau iš kitos naršyklės, ir žiūriu kad nebesimato mano vardo
  Direktoriau, apie šeimų sąjudį be abejo sakei tiesą, bet apie rusofobiją, ir apie Amerikos ambasadą kaip visada nusišneki. Kas yra rusofibija mano supratimu ta proga teks rašyti straipsnį, arba pridėti prie kito straipsnio, sekite naujienas neteisybiuviesinimas.com tinklapyje

 4. Direktoriau, apie šeimų sąjudį be abejo sakei tiesą, bet apie rusofobiją, ir apie Amerikos ambasadą kaip visada nusišneki. Kas yra rusofibija mano supratimu ta proga teks rašyti straipsnį, arba pridėti prie kito straipsnio, sekite naujienas neteisybiuviesinimas.com tinklapyje

 5. taip,paskutinis mitingas akivaizdziai nukanalizuotas.Daugiau nematau prasmes juose dalyvauti,sukariant kelis šimtus km.Tik visuotinis ,visaliaudinis masinis streikas duotų greitus rezultatus.Pritariu Vaidui,kad protestuoti reiketų prie JAV ambasados,iš kurios ir pareina visi nurodymai.Del Antano Kandroto irgi pritariu,ir lenkiu galvą prieš šį atkaklų,pilietišką bei gerai apsiskaičiusį žmogų.

 6. Siūlyčiau pagalvoti apie TV kemperio grafinį apipavidalinimą. Reikia TV logotipo, kontaktų, internetinio puslapio adreso. Gal dar koks TV šūkis galėtų būti užklijuotas. Tam, kad kartą pamatęs žinotum kas čia per TV. Ai ir dar siūlau apdrausti normaliai. Nesinorėtų, kad pasikartotų Lauryno patirtis.

 7. Būtent… Atrodo, kad ir žmonių mažiau buvo dėl to, kad „mesijo vaidmens”, siekdamas valdžios, imasi šeimų sąjūdis…. Beje, jų tarpe taip pat jaučiasi arogancija… Gaila…

 8. Gaila man tu nevykeliu bukaprociu lendantiem lanzdergiuj i klyna pauostyt jo subines kvapo, Onuo to kvapo ir gyv. darosi geresnis .Daug Lietuvelei yra girtu akuseriu klaidu , jie vaiksto tarp musu, peza kad pezetu,turi dideli nora papriestarauti tiems , protingiems kurie masto galva .

 9. Su visa pagarba Astrai ir visiems buvusiems rugpjūčio 10d. – vieni prie seimo , kiti sekdami tiesioginę mitingų transliaciją .Puikus buvo mitingas , bet valdžia apžaidė organizatorius ir sužaidė , padarė matą visiems . Po 08-10 sukeltų riaušių , labai buvo sumenkintas 09-10 , nes neliko eisenos Gedimino pr, , mitingo prie seimo , tad , Vaidai , nevisai pelnyta kritika , kad sumenko 09-10..Pasidžiaukime susirinkusiais , įvykusiu mitingu ( juk galėjo visai nebūti ) , pasirodžiusiu valdžios neįgalumu ir eikime į priekį visi kartu , nes , akivaizdu , kad kova dar ilga

  1. Sumenkintas avims. Normalūs mąstantys žmonės supranta kas yra kas. Kaip manote, kodėl masinės dezinformacijos priemonės savo atributiką slepia? Kameros be logo, mikrofonai be logo 😉

 10. Vaidai, labai tikiuosi jūsų šaunių laidų. Plėskite tautos akiratį. Lietuvos žiniasklaida juos kelis dešimtmečius sistemiškai degradavo ir tendencingai iškreipė (cenzuravo) pasaulio suvokimo dalykus. Padėkite jiems susiformuoti Pasaulyje vykstančių (bei Lietuvos jame) procesų paveikslą. Prasiplėtę akiratį, užpildę spragas jie geriau supras jus, bei patys galės mąstyti savarankiškai, augs jų savimonė ir savivertė. Pyktis ir neapykanta parsidavėliams ir mankurtams nėra tas instrumentas, kuris gali mums padėti šioje situacijoje. Laikykite kartelę aukštai. Parodykit tiems sisteminiams lygį ir laisvo žodžio galią. Linkiu Jums sėkmės !

 11. Sveiki.O ką jūs siūlot daryt jei šeimų sąjūdis daro kažką negerą ? Jūs sakėte, kad daug jūsų visuomeninkų yra tai rinkitės iš savų pamainą, kad būti pasiruošę pakeisti seima..Nežinau man kazkaip keistai klausyt kai vieni su kitais nesutaria.Mes visi siekiame vieno tikslo, kad valdžia būtų kita.

 12. Lanzbergklyni,tu girdi tik tai kas patinka tavo ponui. Aš bent negirdėjau,kad Vaidas būtų ragines ar kvietes atsiskirti nuo Eurosąjungos ir pulti į Putino glėbį. Tik tai kad reikia su kaimynais gyventi draugiškai. Ar tai būtų rusai,baltarusiai,lenkai,latviai ar kitos tautybės žmonės. Bet ne dėl Amerikos interesų, pyktis su visu pasauliu,prie to patiriant milžiniškus ekonominius nuostolius. Bet tau, lanzbergklyni pakirkšnute,tai nesuprasti!

  1. Mažiau varyk,visi matom problemas,bet padaryk nors tiek,tada kritikuok,nepriešink žmonių,nebūkit garbėtroškos,ant scenos nepakvietė,kokia nelaimė!Pastatyk pats nors sceną ir kalbėk kiek nori,prašom mažiau paniekos

   1. Tas paskutinis mitingas,kaip koks koncertas seimui tokie patinka, reikia kitokio būdo,kaip rugpjūčio steikas, kad jie į kelnes privarytų,daugiau politikų įtraukti, o ne maldas skaityti,jos čia nepadės,reikia kovoti su triukšmu ir neleisti lansbergių šmėklai atsipalaiduoti lai bijo tautos,nenuleisti rankų kol patys nepaliks postus,išvaryti be kompensacijų neužsidirbo ir teisti visą partią,taip palikti negalima ir kuo skubiau. Rugpjūčio streikas šaunus įtraukti politikai,reikia raštus surašyti ir prezidentui duoti laiko,kad išpildytų reikalavimus,nors prezidentas taip pat molis,gelbėkim žmones ir vaikus

  2. Jei būtų bendradarbystė su Rusija ir Baltarusija, tai turėtume ir dujas ir elektrą pigesnę, o dabar perkame per tarpininkus,daug kas tūpai nusiteikę prieš tas šalis,bet jie puiki liaudis. Kiek dar lauksime, kol išstums iš seimo lansbergių šaiką, kuri sugriovė mūsų šalį,prisiskolinę ligi ausų, kaip reikės išsikrapštyti iš skolų. Skiepų pagalba nutručis mus ir mūsų vaikus. Nebegalime taip ilgai laukti,kol visai liaudį nepribaigs. Lauk seimą ir kuo greičiau, o pridarys bėdos daugiau.

 13. kritikuodami vieni kitus is vis paliksite prie suduzusios geldos,po viena sistema susems visus ir pasibaigs .Linkiu vienybes ,o ne karo .

 14. 1991m iškovojom nepriklausomybę, nes visa Lietuva buvo išvien, dabar valdžia pasiekė savo, suskaldė Lietuvą į kelias dalis vakseriai, antivakseriai, vatnikai, LGBT , nacistai ir dar velniažino kas. Tai pirmas darbas suvienyt vėl Lietuvą, nes be.to nieko nebus.

  1. Nebuvome vieningi ir 91-ais, nors iš tikrųjų buvome vieningesni. O dabar nesuvienysime, kai esame taip suskaldyti. Nes jau per daug dideli skirtumai, interesai, idėjos ir t.t.

 15. Gerai kad žmonės protestuoja, nėra avinų banda, bet niekas nepasikeis, nes aukščiausia valdžia tai World Goverment kuriai mes visi tik vergai.

 16. Sveiki Vaidai.Matau daznai kalbat apie skiepus, virusa ir pan.Vos ne kasdien matau pasisakanti „profesoriu” S. Caplinska.Jis visuose pokalbiuose sedi „pasipuoses”, isiseges toki grazu apvalu spaltota zenkliuka(cia nieko bendro su gejais) kuris simbolizuoja agenda 2030,o tai pono Klauso Svabo reikalai.Svabas yra pasaulio ekonomikos forumo galva ir,kaip jau daugelis zino,jis ir jo visa komanda pasisako uz AUKSINI MILIJARDA kuris turetu likti gyventi ant sios zemes.S.Caplinskas yra vienas labiausiai pasisakanciu PARSIDAVUSIU SIUKSLIU(mano asmenine nuomone) uz skiepus.Siandien pasisake jau uz ketvirta DOZE, kad „issaugoti” kuo daugiau lietuviu gyvybiu.Viskas grazu, bet kaip tada su SIMBOLIKA..? Gal galetum pats, ar kas nors is tavo zmoniu i tai pasigilinti ir jai tai tiesa tai manau, kad galima garsiau apie tai pakalbeti.Su pagarba.

 17. Su tais mitingais tokia jau bėda. Jei mitinguoji taikiai, tai valdžiai vis tiek pofig. Jūs va čia pamitinguokit, parėkaukit, o kai baigsis leidimui skirtas laikas, skirstykitės visi gražiai bnamo, o męs ir toliau darysim tai, ką darėm. O jei tik bandai pamitinguoti taip, kad priverst valdžią įsiklausyti į tavo reikalavimus, tada demokratija parodo dantis, pasiusdama riaušių policiją, kuri pavaišina bananais, ašarinėmis dujomis, vandens patrankomis arba guminėmis kulkomis. Jeigu valdžiai keltų grėsmę kiekvienas mitingas, tai tuos mitingus turbūt išvis uždraustų. Turbūt geruoju valdžia nieko neduos, jei iš jos neišsireikalausi per jėgą. O kai per jėgą bandai tą padaryti, tai jau rašiau, kas būna.

 18. netgi cia komentuoja daug neadvekaciu komentatoriu, visiskai nenuotokdami kas apskritai vyksta ir kas turetu buti, galvojau tokie degeneratai renkasi tik delfi ar 15 min. ir tik ten komentuoja savo fantazijas, bet pasirodo ir cia vyksta tas pats, kaip sakant zmogus-bezdzione budamas, niekados netaps kitoks

 19. Gal Seimo palyginimas su Maximos kasininke ne visai tinka. Seimas visgi yra kolaborantai, o su kolaborantais visais laikais elgdavosi, kaip su priešais. Gal su kolaborantais netgi griežčiau, nei su priešais. Na taip, ant Maximos kasininkės tikrai nėra ko pykti. Bet visiems tiems parsidavusiams politikams, žurnalistams, ifnluenceriams jokio gailesčio ir jokio atleidimo. Maximos kasininkė juk skatikus gauna, o va šitie gerai gyvena ir parazituoja. Pagal viską seimas turėtų atstovauti liaudies interesus, bet jis to nedaro.

 20. Vaidai kalbi kad Kondrotas ne apiplėšė močiutės nemokėdamas mokesčių valstybei o kas yra valstybė matau net nežinai. Tai va Vaiduiti kaip tik jis daridamas tokius dalius susitapatina su tais kurie yra valdžioja. Ir neteisinu Antano jei jis nemoka mokeščiu jis yra nusikaltėlis. Ir turi už tai atsakyti. Tu smerkti valdžia kuri vage bet teisinį ta kuris tai pat vage o kodėl o todėl kad jus iš vieno klano. Tokio pat klano kaip ir Landzbergiu tik su rusiškom saknim. O kas paneiks kad p. Ladzbergis ir neatstovauja rusam. Tai va brangusis užsiimi propoganda tokia pačia kaip mūsų valdžia. Ir iš tavęs patriotas menkas. Nes tu ne siūlai Lietuvai ką nors naujo o siūlai viena šeimininką pakeisti kitu tai JAV į RF.

  1. Kaip pirštu į akį ir labiai taikliai. Blogybė tame, kad Vaidučio sekėjai to nesupranta ir nemoka atskirti grūdų nuo pelų… Mielieji Vaidučio garbintojai, jūs jo paklauskit, ką jis darytų būdamas valdžioje! Sąjunginę valstybę su Putinu sudarytų?..

  2. Vova, zuikuti, kas tave, rusiško vardo turėtoją išmokė loti būtent, ant rusų, tai yra, ant savęs tame tarpe? 🙂

   1. Žmogau pasižiūrėk iš šono į save ir pasikratik smegenine. Vaidutis nieko nesiūlo gero jo tikslas viena šeimininką pakeisti kitu.

   2. Ai kaip skauda kad atsirado žmogus rusiškų vardu ir pasakė tiesa. Skaudi tiesa taip. Žinau skaudi yra tiesa kaip ir valdžiai JAV subinlaižems taip ir jum R F subinlaižems. Esat tokie pat kaip ir Ladzbergei.

   3. Kokią tu tiesą pasakei, Vovka? jokios. Lietuva jokio trečio kelio neturi – arba būti Vakarų sąjungoje ir išdvėsti, arba būti Rusijoje ir gyventi, o gal ir klestėti. Taip, dar yra kelias būti Lenkijos kolonija. Įmanomas tik nesant stiprios Rusijos ir griūnant Vakarų sąjungoms.

  3. Nežinau, kiek aš Vaidą seku, tai niekur neradau, kad jis sakytų, jog reikia šokti pagal Rusijos dūdelę. Jis pasisako už tai, kad reikia palaikyti gerus santykius su kaimynais. O ką turi omeny naujo? O tai, kad turim blogus santykius su Rusija ir Baltarusija, tai čia grynai Lietuvos nuopelnas. Pati savo iniciatyva tuos santykius sugadino ir darė viską, kad tik jie blogėtų. Nors aš čia neteisus. Kadangi visą Lietuvos užsienio politiką kuruoja JAV, tai amerikiečių paliepimu tas ir buvo padaryta. Bet tai tik parodo, kad nesame savarankiška valstybė.

   1. Tai va tai ir mūsų valdžiažmogiai pasisakė už draugiškus santykius su vakarais o kas išėjo. Pagalvok kas slepesi už Vaido žodžiu Litbelo sukūrimas.

   2. Atsakimas į taigi komentarą nuo Vovos. Na jei tu įsivaizduoji klestėti su Rusija tai aš geriau pati lęšių. Ir klausimas kada Rusijoja buvai paskutinį kartą o jai nesi buvęs. Tai eik pailsėti nes matau smegenėlės perkaito.

   1. Anonime tau daug žemelės reiks apderkt kad pasiektum ta ką pasiekęs aš esu. Eik liuliuko nes jau galvelę pavargo.

  4. Gerbiamasis, jūs klystate. Aš dažnai žiūriu Vaido laidas ir nepastebėjau, kad jis agituotu glaustis prie RF. Jis tik siūlo nesipykti su kaimynais.

 21. Kažkaip šį mitingą iki galo nežiūrėjau, kažkoks nerimtas, skystas. Rugpiucio 10d buvo rimtesnis, tik viską sugadino patys seimunai savo galia rodydami samdytais riaušininkus, tai aiškiai matėsi.. Kodėl ne suėmė ne vieno kurie pradėjo ta akmenų metytoja, o grobe moteris kurios šaukė ką vyrai darot nukentėsite. Seimunai šypsojosi pro langus ziuredami. Gėda.

 22. Tai kad senai aisku kad tie maršistai dirba su spec tarnybom.prisiminkim vien tai kaip surinko virs 300tukstanciu parasu,kur buvo neimanoma.be to net valdziai nekilo abejoniu del to.daugelis senai sake kad jie isdavikai,o Žemaiciui tik dabar daejo

  1. Geriau vėliau negu niekada. Šiaip ir anksčiau sakė, kad nereikia dėti didelių vilčių į maršistus, tik žmones buvo sunkiau tuo įtikinti. O dabar tai ir pasirodė, kas yra kas.

 23. Vaiduti, o kas tavo šeimininkas? 😂 Gal prie Latvių g. visiems susirinkti, ką manai? 😂 Ko nepasisakai apie savo “draugus”, kuriuos sulaikė? Ar adekvatūs tavo draugeliai? 😂

  1. Girdėjau seną Sadūnaitės pasakojimą, kad kai ji kalėjo lageryje, tai tarybiniai lagerio prižiūrėtojai politkalinius vadino vatnikais! – vadinasi tie komunistinės santvarkos šalininkai ir patarnautojai buvo antivatnikai! Ar ir tamsta iš tų pačių komunizmo tarnų esi?

   1. Girdėjai ar sapnavai? Jei sapnavai, tai tebūnie, tikiu. O jei girdėjai, tai faktus ant stalo prašom!

   2. Kiek girdėjau, tai vatnikais rusai ėmė vadinti tuos savo tautiečius, kurie idealizavo gyvenimą TSRS. Pas mus berods šis terminas buvo pasigautas po Ukrainos įvykių, o gal net anksčiau, bet išplito būtent po Krymo ir visų tų maidanų. Jei anksčiau ir pas mus vatnikais vadindavo tik tuos, kuriems prie ruso viskas buvo geriau, tai dabar jais vadinami visi tie, kurie nesutinka su lansbergine propaganda. Biški kažką pozytivaus apie tarybmetį pasakyk arba nors vieną gerą žodį apie Rusiją, tai visokie ramanauskai su užkalniais ir savukynais tave įvardins kaip vatniką. Beje Sinicos ir Radžvilo pro patriotai su visokiais tautininkais irgi tą terminą naudoją, tuo parodydami, kad jie beveik niekuo ir nesiskiria nuo lansberginės šaikos, nebent tik požiūrių į gėjų paradus.

 24. Iš šeimų sąjūdžio niekada negirdėjau neigiamų,niekinančių kalbų paties atžvilgiu. Dergdamas kitus dergi save

  1. Tai jau tikrai, tas šeimų sąjūdis grynas ššš… Pasižiūrėjau šiek tiek tiesioginės transliacijos ir supratau, kad šitie veikėjai kalba pagal valdžios užsakymą. Kažkokie bažnyčių chlapčiukai, kažkokie veikėjai kalbantys visai ne apie tai, kas dabar yra svarbiausia. Jų tikslas populiarumas ir patekti prie lovio. O svarbiausias uždavinys išsaugoti žmones nuo baisiausio marmalo, sustabdyti didžiausią genocidą, sustabdyti neteisėtus valdžios įstatus, įsakus, prievartas. Taigi atskirkit kas yra kas tarp žmonių, ne tarp zombių. Supraskit, kad skiepijimas tik prasideda, jų skaičius bus iki 8 kol kas.

   1. O kaip tu tai sustabdysi, jei nepateksi prie „lovio”? Gal šitas seimas ir vyriausybė tai padarys? Jie prisipažins, kad negerai daro ir sustabdys? To nebus, nebūk naivus. Todėl vienintelis kelias, nors maža tikimybė, kad šitas seimas pasileistų. Tada nauji rinkimai ir nauji veidai valdžioje. Deja, jei netgi seimas pasileistų, tai geriausiu atveju naujas susirinktų pavasarį… Iki to laiko veiktų laikina vyriausybė, kuri būtų iš esmės dabartinės daugumos statytiniai. Tegul ir dalis laikinai einančių ministro ir premjero pareigas būtų kiti, bet jie tęstų tą pačia politiką. Taip, norėdami laimėti rinkimus, jie mesteltų kaulų, kai kuriuos suvaržymus atšauktų. Bet ne daugiau. Tai čia optimistinis scenarijus. O realistinis – niekas nesikeis, bus tik blogiau.

 25. Jei Dievas nepades tai niekas nepades. Istorijoje daug kartu tai buvo irodyta. Tik atmintis trumpa.

   1. Apgailėtina Vaidai tavo kalba.Kai padarysi kažką geriau tada ir šmeišt nereikės,žmonės patys pamatys.Kolkas rezultatų tavo nulis.Keista kodėl to bordako kemperije neparodei,gaunasi,kad kažką slepi.

 26. Lietuva eina i dugna kaip Titanikas priešaki su ožio judo anuku o mitinguotojai nemato, kad anuko politika atviras lietuviu tautos genocidas ir Lietuvos islamizacija lietuviams vos per mėnesi užkrovus virš 5000 nelegalu musulmonu kuriu nedeportuoja o jau pradeda „integruoti” lietuviams ant sprando ir tai tik Lietuvos pabaigos pradžia.Ruoškitės atsibastėliams statyt mečetes ir nemokama busta kaip jau iš vidaus okupuotoje vakaru europoje ir dirbti ne po 8 val o po 12/14val,kad išlaikyt nelegalus pašalpinius ir dar gsusim eilė nauju mokesčiu.

 27. Maldos buvo anų laikų sąjūdžio mitinguose. Grigas taip ir pasakė, kad mitingo pabaigoje pasimelsim, kaip anais laikais. Nieko blogo čia nematau. Jeigu tikinčius žmones tai nuramina, suteikia vilties – tai yra gerai. Bet kai po maldos niekas iš aplink mane stovinčių nepersižegnojo ir pradėjo ploti, pagalvojau, gal tų maldų niekam ir nereikia, jeigu susirinkę žmonės nežino kaip elgtis. O gal dabar ir bažnyčiose ploja? Seniai buvau, nežinau. :))

 28. knygnesiai laikomi didvyriais nors realiai tai buvo kontrabadinikai. as dabartinius kontrobandininkus irgi laikau didvyriais nes jie atnesa cigareciu zmonem gaunantiems minimuma negalinciu ipirkt prekiu kuriom uzdetas nezmoniskas akcizas.

  1. KERTASI SU LOGIKA.Henyte zmones reketavo-prievartavo,voge masinas(kas ir man buvo)aisku ne jis- jo pakalikai.ji laikau nusikalteliu tokiu paciu kaip ir valdziazmogius ir jis turi sedeti.Ir Gaidjurgis ir Kysa visi turi atsakyti uz savo nuveiktus darbus.Taip kad Vaiduti prasilenki su logika.Antras dalykas Vaidas yra izeides visus emigrantus ir to jau neistrinsi-reik galvot pries ka nors sakant.Visu emigrantu vardu mes esam Vaiducio izeisti,nors visi esam toki patys kovotojai pries valdziazmogius ir neteisybe.Su visais kitais teiginiais sutinku.Ir tie mitingai nieko neduos Valdziai nusisikt ant tu jusu marsu.Cia reikes didesnio sarmo jai noresim kazka pasiekt

 29. Šeimų sąjūdžiui nepatinka visokios LGBT, o daugiau viskas tas pats. Panašu, kad vėl kartojasi Drąsos kelio istorija. Kažkas čia panašaus į Nacionalinį susivienijimą, visokius tautininkus ir juozaitininkus.

 30. reikejo reikalaut vyriausybes atsistatydinimo,o ne atskiru sprendimu pasalinimo.Tai pasa panaikinkit,tai kaukes buimkit…..Tai jau pasekmes…

 31. liux! Tikrai pradeda kilti įtarimai dėl LŠS „pakraipos”, nes jutubėj komentarus, kurie jiems nepatinka ar pakritikuoja, ištrina.

 32. Labas Vaidai. Kai visad 100% su tavim sutinku! Labai norečiau su tavim susitikti gyvai.

  1. ko visus kritikuojat imkit ir organizuokit patys ka nors,o ne vazinekit po lietuva ir filmuokit,visusus vadinat rusafobais,patys nesuprasdami kad rusijoje rezimas dar arsesnis,ka jus sulot.gristi ten kur zurnalistai nepritarentys rezimui sedi uz grotu,baisiausia kai smeziate kitus,negrazu ,zmones patys atsirinks kas yra kas

   1. Tai va Vaidučio tikslas derkt ant kitų ir save išaukštinti. Tai apie ką mes kalbam Ladzbergiu metodika. Aš šventas o kiti ne. Ir geriause jei tu nepritarti rusiškai politikai tai tu rusofobas. O pas Landzbergius jei tu nepritarti jų politikai tai esi vatnikas. Tai kas tada išeina esu aš nepritarėntis nei tie nei tiem. Pagal juos Rusofobinisvatnikas o ar gali taip but.

   2. Jeigu būtum dalyvavusi mitinge prieš mėnesį , tai ir suprastum kieno organizuotas. O tie kurie nenori pirkti pigius resursus iš Rusijos , ir yra rusofobai. Parduotuvėje ieškai pigiausių prekių , neperki brangiausių ?!

   3. Rytuose antivalstybininkai greitai sutvarkomi. Jei taip Vaidutis źiūri į rytus, savo šeiminiką, tai gal tegu pasisako, ką jis mano apie rytų metodus, susitvarkant su antivalstybininkais? 😂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *