Komentarų: 15

 1. Maxima ofšorinių įmonių tinkle, ofšoras kuruojamas Vatikane… Manote rėmimo negaus? Už tai kiek duoklę mokėjo, nemokant valstybei … Nu kaip ir bankai kai visą gryną pelną išveža… Finansisto paskaičiuota kad šiai dienai yra pinigų tiek, kad kiekvienam lietuviui gali mokėti kas mėnesį po 1000€ už nieką, jeigu nori daugiau, tegul ką nors daro/dirba. Kodėl nemoka? Va čia klausimas, vadinasi kažką vėl rezga. 🤔

 2. ar jūs galvojat, kad jiems šitos aferos nuostoliai nėra kompensuojami:)
  jie gi gauna dotacijas, va sumokam automobilio registravimo mokesčius ir pinigai nueina tiem pyd… per dotacijas krizės „nuostoliam“ padengt

  1. Žinoma, nuo kada pelno siekianti organizacija veiks sau nuostolingai? Sklypus dykai gavo. Restitucijos procesą daryti, PC sklypus valstybei, tegul Lietuvos ūkininkai prekiauja. Apskritai tik atgaivintas kaimas galėtų išgelbėti šioje situacijoje. Ūkiai ne didesni nei 50 ha. Tegul augina, gamina, nieko netrūks. Nereikia iš JAV atvežtų modifikuotų bulvių….

 3. Taip ir reikia. Kai tie liberal nacistai pajus smūgį per kišenę, patys nulėks pas šimanitę ir pareikalaus panaikinti segregacinį šūdpasį.

  1. Nepajus. Yra mažesnės tų pačių tinklų parduotuvės, ten žmonės eis ir pirks. Gal tik pramoninių, statybinių ir skudurų parduotuvės pajus didesnį smūgį – pirkėjų netekimą. O visos tos maximos, rimi, iki, norfa ir Lidl nepajus.

   1. Lidlui dar tik į naudą. Beveik visos parduotuves iki 1500 kv.m. Buvau prieš val. Didžiuoji Norfa tuščia, šalia Lidlas – pilna žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.