Antanas Kandrotas Kauno Akropolyje susidūrė su apsauga

Antanas Kandrotas atsidūrė kurioziškoje situacijoje, kadangi turėjo atsiimti akinius iš Kauno Akropolio optikos salono, tačiau į vidų jo neįleido.

Pasidalinkime

Komentarų: 11

 1. As tai soke!
  Kaip tam Antanui tos kantrybes vis visur uzkenka.. jo vietoj mano atzvilgiu tas keshas jau būtų trakštelekes. Robotiniai mesgaliai…

 2. Nabagėlis tas Eurokaušas. Tikra betvarkė: nei darbuotojo pažymėjimo, nei paaiškinimo kokiu įstatymu vadovaujasi. Tipiškas banditizmas prasidėjo.

 3. Todėl tu ir vardą atitinkamą sau pasirinkai-tikras mūka.Antanas rodo pavyzdį visiems,kad nereikia save žeminti ir bijoti tų,kurie iš mūsų tyčiojasi.Šaunuolis ,kad daugiau tokių protestuojančių ir visai neinančių ten,kur reikia rodyti tą pišpasį.

  1. koki dar pavyzdi?visas pasaulis vakcinuojasi,o antanas maistauja tokiose smulkmenose…o jai taip pradetu elgtis visi?brautisi i masinio lankymo vietas,sistema vel uzdarytu viska (jus to norit?) ir maistininkams nebeliktu kur pigiai i save atkreipti demesi!

 4. Kodel Antanas braunasi i prekybos centrą be galimybiu paso,gerai suprasdamas jog jo nebeileis?Kam erzinti atsakingus asmenis,issaukti i save demesi,lyg nuo to kas nors pasikeis..Atejo celofanas ir visi turi lenktis ar griuti po kojom? Patvirtinta nauja tvarka ir privalu visiems jos lakytis, sitokie issisokeliai nieko nepasieks!

  1. Jei tvarka priestarauja pagrindiniam salies dokumentui tai norint ja įvesti reikia pakeisti LR konstitucija pagal visus galiojancius teises aktus o ne skelbiant extremalia padeti ir nekteipiant demesio i ja. Ir kodel besikreipia si vyriausybe i konstitucini teisma dabar del issaikinimo ar si tvarka nepazeidzia pilieciu teisiu ir ar aplamai ji galima nepaliekant galimybes rinktis ? Na ultimatomas ?????

 5. Koks ten sušik…tas kėšas su balta išsipampusia ranka?.Nu Antanai ,tu ir kantrus,pavydžiu tau.Aš nuspirčiau tą pūslę.

  1. Taigi tu ne pensininkė. Tu Subotinas, skirtingais vardais diskutuojantis pats su savim. Nepastebėjai, kad ženklelis prie vardo toks pat?

 6. Jau visiškas bardakas. Kol valdžioje sėdės senmergės, bedvasės bobos. Kurios neturi jokio žalio supratimo apie šalies valdymą. Tol bus tokios vykdomos nesąmonės. Ir kokiuose tvartuose jos užaugo. Kad tik visus bausti, viską drausti. Kas pasisako prieš tokį valdymą, tuoj užblokuoti ,susodinti už grotų. Seimo nariai savo rinkėjų bijo, kaip velnias kryžiaus. Vietoje to ,kad eitų pas žmones kalbėtis, tartis ,kaip geriau dirbti, ką daryti ,kad Lietuvai ir jos žmonėms būtų geriau gyventi, dirbti. Nežlugdyti verslus, uždarinėti darbo vietas. Atimti iš žmonių pragyvenimo šaltinius. Jau skola užsieniui 4,5 milijardo eurų. kada baigsit skolintis. Lietuvos įmonės ir žmonės turi Lietuvai pajamas. Dabar tokia vyriausybė gyvena iš skolų. Iš skolų neilgai išgyvensite .Skolas reikia atiduoti ir dar su palūkanom. Pradėkite galvoti su galvom ir neskandinkite Lietuvos. Nes jau gresia labai greitas bankrotas, kas gyvena ne iš savų uždirbtų pinigų. Skolos ne žaizdos neužgis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.