Komentarų: 7

  1. Man labai džiugu, kad Lietuvoje atsiranda drąsių žmonių, o Antanas dar kartu neieško žodžio kišenėje, žodžiu talentingas žmogus, harizmatiškas. Stiprybės tau ir tavo šeimai! Pagarba Tau ir tavo šeimai!

  2. Tai,kas dabar vyksta Lietuvoje yra niekaip nesusiję su viruso ar galimo užsikrėtimo prevencija…protingi mąstantys žmonės,kurių,kaip pasirodo,yra tikrai nedaug puikiai tai mato ir supranta iš kiekvieną dieną sisteminės žiniasklaidos skleidžiamos prieštaringos informacijos.o aklai tikintys ir jau gavę vergo ,, čipą“ ir vergo ,,štampą“ tik bando garsiai amsėt …

  3. Antanas saunuolis kad budina zmones, o tu Antanai nepyk ant tu zmoniu kurie cia yra pikti ant taves jie tau pavydi tavo proto.

  4. Matosi zmogui nera kas veikt!Kas galetu man paaiskint,negi tokie kaip Antanas yra zmonijos gelbetojai,kurie nepaisydami „pavoju“,persekiojimu ir areštu,žūt būt seilėjasi kurdami samokslu teorijas?!Ar ne perdaug tokiu priviso tokiu teoretiku,ir kame ju veiklos tikslas?

    1. Tikėti ar netikėti, ką jis kalba kiekvieno asmeninis reikalas. O tai, kad drumsčia supuvusį ir dvokiantį oficiozinės šūdasklaidos liūną, tai labai gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.