Nauja Milanos Gabrilavičiūtės daina — „Maksimalistų klubas“

Turbūt prisimenate praeitą šios merginos kūrinį „Šeima – tikra vertybė“. Gera girdėti jaunus žmones, savo kūryba atgaivinančius tai, kas šiuolaikiniame pasaulyje jau baigia išnykti. Šį kartą kviečiame paklausyti naujo Milanos Gabrilavičiūtės kūrinio – „Maksimalistų klubas“, skatinančio sveiką gyvenimo būdą.

O čia jos debiutinis kūrinys „Šeima – tikra vertybė“:

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Tragedija ;( . Gaila vaiko. Akyvaizdu, kad tekstus ne pati raso, o yra tik lele tampoma uz virvuciu greiciausiai kvailu tevu. Net klipas filmuojamas ir fokusuojamasi ne i atlikeja, o i masina keliuose kadruose 😀 . Linkiu baigti mokykla ir kuo greiciau pabegti nuo tokiu buduliu tevu ir isvaziuoti pastudijuoti i uzsieni, gal tada biski akys atsivers ir prasiples pasauleziura jei iki to laiko dar nebus sugadinta.

    1. Nebesvaik. Geriau eik toliau šok pagal tą dudelę kurią tau groja tavo dėžė kurią tu žiūri po 12h per diena :). Arba prasileisk dar viena bajanėli ,kad ramesnis būtum gal dėl komplikaciju geriau paliks 🙂

    2. Maladec mergička, tėčio geras požiūris įskiepytas ,kas žino Gabrilavičių, tas nesistebi jo vaiko talentu 😉

  2. Man tai labiau primena Gretą Tumberg, kur vaikas, dar nesuprantantis apie pasaulį, bando svetimas mintis garsiai paskelbti. Taip pat ir čia. Ir išvis, abiejose dainose muzika groja garsiau už vokalą tarsi muzika svarbiau už žodžius. Be to, jei jau matai problemą, tai ją reikia spręsti, ieškoti sprendimo, rodyti pavyzdį, o ne tuščiai aušinti burną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.