Pasaka apie baranus

Adekvatai, nekreipkit dėmesio. Turbūt, tai – paskutinis geranoriškas mano kreipimasis į „nesupratų“ ir „baranų“ banduomenėje besiblaškančius neapsisprendėlius… Suprantu, kad sistemos uždavinys buvo užauginti mankurtų kartą, kuria lengva manipuliuoti. Ir tokie mankurtai nebuvo pratinami prie situacijų, kai teks pasirinkti – „arba-arba“. Jiems buvo peršama – „ir tas – ir anas“, ir dar – „čia, dabar ir viską iškart“. Atėjo laikas – „arba-arba“ (arba prisiimsit atsakomybę, ir patys už save priiminėsit sprendimus, arba – į „dešras“).

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Atstokit jus nuo mano draugo su savo blevyzgom. Apsiksiu as jus suverenus o su ta knyga kur pardavinejat nusalysiu sikna. Per jus tamsta jau ne viena zmogu i durnyna uzdare, ar sito siekiat ?

  2. Taigi, jog judam link „dešrų“ yra aišku, tačiau nereikia turėti iliuzijų, kad pavyks to išvengti suverenams/adekvatams/gyviems žmonėms. Kadangi absoliuti valdžia yra sistemos rankose, jei jie norėtų, visus suverenus/adekvatus/gyvus žmones per dieną suvežtų į koncentracijos stovyklas, o sekančią dieną iškeliautumėt pro kaminą. Ir jūs absoliučiai nieko nepadarytumėte, nes jie valdo armijas. Tai jeigu „baranai“ neatsibus ir nesukils prieš tokią sistemą, joks suverenumas jūsų neišgelbės ir kartu keliausite į „dešras“ su tais pačiais „baranais“. Esate priklausomi nuo „baranų“ sąmoningumo lygio nepaisant, ar jums tai patinka ar ne.

  3. labai gera pasaka,as atsiribojas nuo sistemos ir lb dabar man patinka,kolkas liko tik banko sask kuria kartais naudoju,kartais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.