Komentarų: 13

  1. jus mon pasakykit kas yra sventa a KAD SUDEGINTA DAUG MALDAKNYGIU IR SUTANU KUNIGUN pruotesta metu ar kad kunus kretusius musu kunigaiksciu per gedemena vestuvis krovinas kap is kitun zemiu supeltun i dubenelius ir palaiduotus ar pruotesta ugneis zrmi kur sudegindava reiksdami sava pruotesta pries tikiejima ir vesus ketus dalykus sudegindami ugni kas pasakysat kikveins tor teisi atsivezti satrun ryksciu palku malku ir padaryti sava pruotesta sudegindami lauzi ugni vo tai i vadinas zemaitisks [ruotests satrus deginti i raganauti nu tep nesuprontu unt kalna politikouti bet sudeginti kuoki politika iskamsa butina

    1. Deginti politikų iškamšas ant Šatrijos kalno? A tu dorns? Va tokie bukiai metate dėmę ant visų žemaičių.

      1. satrija tam ir skirta protesto apeigom sudeginti blogas ir geras mintis kas kaip ismano ir nekalbekit apie palaidotas baznycias satras tai rykste o ragana burtai ir kaip jie atliekami ugnije ne mums spresti apie kitus

  2. Kaip galima pavadinti tokius žmones,kurie ant šventos ugnies šiukšles degina.Užsitraukė protėvių nemalonę-taip paprastai nepraeis.

  3. …no niekap zmones nesupront…,kad Karzygys yra valdzios projektas,netikekite ju burimais ,viskas melas, nori suskaldyti zemaicius .

  4. Reikia prisitaikyti prie tikrovės, o ne memuaruose gyventi. Baikite Žemaitiją tapatinti su dabartine etnine žemaitija. Žemaitija didesnė buvo. Kad pavadinimą kažkas skaldydamas ir valdydamas dalies žemaitijos ir pakeitė, kraujas, dabartiniškai – DNR tai tas pats liko tos pakeistos dalies gyventojams. Žemėlapius pasižiūrėkit senesnius, prisiminsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.