Komentarų: 24

 1. Matai, Vaidai, galima pirkti is bobules kiausius vistu, bet bobules plesti po to uzsimano. Parduoda ne del palaikymo ir supratimo, bet su mintimi „o kur tu dingsi?“ Maxima gi neileis.

  1. Jo, aš irgi bijojau. Ir dabar bijau, kad valdžia dės pastangas išeliminuoti Vaido veiklą, kai pamatys, kad žmonės ima vis labiau domėtis… Nors – kare kaip kare. geros bet kokios priemonės. O iš tiesų mes vėluojam. Šiandien laimi sorošistai. Per daug nupirktų primityvų prisiveisė. Jie palaiko režimą, manydami, kad jiems bus gera gyventi konclageryje…

 2. Šeimų sąjūdis atstumdamas aktyvius žmones, pats sau užkerta kelią tapti rimta politine jėga. Trumpiau tariant pats save nukanalizuoja.

 3. Čia taikliai Vaidas apie tą Šeimų sąjūdžio lyderių susitikimą su Seimo pirmininke kažkur lauke, kiemelyje. Kai sužinojau, tai pirma mintis buvo, kad nusižemino. Tiesiog leidosi pasielgti su savim kaip su skuduru. O štai LGBT atstovus ta pati Seimo pirmininkė priėmė prie derybų stalo, su arbatėle.

 4. Zmogaus teises LT kaip ir visame pasaulyje greit bus kaip pasaka , kuria galesim , jei dar busim gyvi , pasakoti savo anukams . Nelaukim lietuvos zmones tokios ateities . Kurkim svo ateiti dabar . SEIMA VYRIAUSYBE LAUK

 5. Reikia susikoncentruoti į referendumus, tai reali galimybė teisėtai pakeisti dabartinę valdžią,

 6. Visi puikiai turėtų jau suvokti ypač Australijos įvykiai eigoje ką mums žada į ateitį. Dabar darome bandymai tyrimai žinoma psichologiniai užkulisiuose. Yra tikrinama kiek žmonių palaiko vieną ar kitą pusę kiek pasiduoda spaudimui o kiek yra tu kuri noriu būti išrinktaisiais ir parsiduoti.
  Dabartinis by kotas yra puikus parodymas kiek yra sąmoningų žmonių, nes nuo to priklauso be galo daug ir turim suprasti kad bus daroma viskas kad ta visuomenės dalis skaldyti skaldyti skaldyti ir priversti silpnuosius paklusti taip nuginkluoti mąstančius ir juos taip pat palaužti.
  Kaip supranta m tai vyks dar du metus pagal jų planą.
  Manau pabaltijys ,Ukraina jiems reikalingi kaip karinė buferinė zona, todėl jam reikalingas tik paklusnus aptarnaujantis personalas o visi kiti pašaliniai todėl jau eilę metų daroma viskas kad gyventojų ženkliai mažėtų.

 7. NIEKO NAUJO.. APIE PINIGUS, TRANSPORTĄ.. Tik kalbat.. ka jus filmuosit ? naktį katinus??! Viešpate jus kritikuojat .. ka jųs kokia veikla padarėt darysit, darot,,, jokios, tuščios kalbos?? Is šono pakampiais filmuosit, jus tik persakot kitų kalbas.. 😆😆
  Tuščias rekalas…… studija ant ratu

  1. Kaip tu išvis įsivaizduoji , ką visuomenininkai turėtų daryti ? Aš manau jie turi atspindėti ir sistemizuoti visuomenės nuomonę ir nieko daugiau , jau net jei jie kalbins paprastus žmonės visuose miestuose ir geriausius pasisakymus viešins tai jau yra nuostabu , o jei dar gilinsis ir padės spręsti problemas ar viešins visokio plauko neteisybes čia jau bonusas, o tu pats ką darai ?

  2. Nepatinka, nežiūrėk, man keisti žmonės kai daro, kas jiem nepatinka, jei taip kankinies čia, tai kam žiūri Vaido video ?

  3. Nebutinui – tu žmogeli esi dvasios ubagas. Tu iš tų brudų, kurie nieko o nieko niekad nedaro ir nedarys dėl kitų. Yra pasibjaurėtinas dalykas, niekinti žmones kurie neturėdami jokių išteklių – visteik daro kažką, juda, budina tautą, įdeda labai daug jėgų ir pastangų kad teikti informaciją, kad telkti, vienyti žmones… O ką pats padarei gero?

 8. Mitingai žada testis. Tik koks ir kieno jie yra tikslas?Rugsėjo 18d. mitingas/debstai. Jam leidimai ir suderinimai is visu instanciju gauti per pora dienu. Keisčisusia tai, kad tai vyks prie seimo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.