Komentarų: 7

  1. Jau prasideda agitacijos prieš mitingus, šitas žmogėnas aiškiausiai dirba valdžiai. Sekantis valdžios žingsnis bus tas kad ir gatve nebegalėsi eiti be galibybių paco, kas tada? Ir vėl agituosi kad reikia gyventi ramiai?

  2. Va, per tokius primityvius žmogelius, ir vyksta vergovė… Didžiausias brudas yra tas, kuris matydamas neteisybę, skriaudą, mušamą žmogų, tyčiojimąsi, netgi žudymą – ramiausiai praeis pro šalį.

  3. Kai tave uždarys į gardą ir pasiųs ant konvejerio tada suprasi, bet jau bus per vėlu. Kuo baigsis ši kova neaišku, bet jei nekovosim tai visi kaip avys ir atsigulsime.

  4. nu jo , gyvensim savo gyvenima , kol mus suvarys i lagerius. ar autorius to nori ? Gal but ? savo gynenimo gyventi jau neiseina < kai tave vercia daryti tai ko tu nenori.

  5. Kai jie ateis tavęs, aš pažiūrėsiu ką tu tada sakysi. Visame pasaulyje žmones kovoja prieš šitą fašizmą.

  6. Aha, gyventi. Sekantis žingsnis bus vaikų vakcinacija, paskui privaloma visų dirbačiųjų vakcinacija. Čia tik laiko klausimas. Tuoj namordnikus grąžins visur lauke. Lapkričio pradžioje tikriausiai uždarys savivaldybes, kad į kapines žmonės nevažiuotų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.