Komentarų: 14

  1. Jei virusas taip gerai plinta, jis turi buti priekyje, kam taip toli kisti? Net DNR testa ima is priekio.

  2. Visiškai jums pritariu, nes pats nesitestuoju po to, kai per prievartą testavo žmoną,gulant jai į ligoninę daryti inksto operaciją, kai testo darymas buvo labai skausmingas.Testą skausmingai padarė Šiaulių ligoninėje, o va,Vilniuje, gulant pakartotinei profilaktinei inkstuose nuosėdų išvalymo operacijai testą,- padarė neskausmingai…gal čia priklauso nuo testo darytojos įgūdžių ir nekitaip.Dabar aš sergu,gripuoju, tad, norėdamas kreiptis į šeimos gydytoją kad išrašytų recep.vaistus,iškart liepė testuotis…pasiunčiau ant trijų PIŠ raidžių ir, nuėjęs į vaistinę – gavau nerecep. vaistų, dėl ko ėmiau greitai taisytis,gyti. O po jų ,,testo’, beveik grantuoju,- būtų įrašę į covidininkus dėl statistikos ir paguldę į coronoviruotų skyrių, iš kurio trečdalis pacientų išvaromi anapilin ventiliuojant plaučius,bet negydant…Jūs,- šaunuolė mergina, kad įjungėte logiką, o nepasidavėte bandos faktoriui. GERBIU…APKABINU.Laikykitės

  3. Jai valdžia rūpintųsi mumis tai suburtų visus nesiskiepinančius į krūvą duotų žemės ir te jie gyvena sau. Jie nori sveikus žmones būti priklausomais nuo sveikatos kad neštume jiems pinigus ir jie vis lobtų.

  4. Mes ne pietiečiai, bet globalistų švabinis\šorosinis eksprerimentas turi žlugti. Laikas įjungt smegenis, pakelt subinę nuo fotelio ir jungtis su kitais vienminčiais. Į gatves turi išeiti 20, 30, o jei reikia ir 50 tūkstančių žmonių. Tai vienintelis kelias. Arba MES, arba JIE. Laikas rinktis.

  5. Negi lietuviskiems versiams dar nedaeina kad BUTINA PRIESINTIS GINKLU. Pilieti , geriau mirti su ginklu rankoje ir LAISVU negu isgamu valdzios vergu.

  6. Negi lietuviskiems versiams dar nedaeina kad BUTINA PRIESINTIS GINKLU. Pilieti , geriau mirti su ginklu rankoje ir LAISVU negu isgamu valdzios vergu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.