Kas slypi už pandemijos širmos?

Užsienyje gyvenantis lietuvis dalijasi savo įžvalgomis apie dabartinę Lietuvos situaciją ir kovą su virusu.

„Aš toks pats kaip jūs. Tik aš nebijau šnekėti ir negaliu būti abejingas tam kas vyksta“.

Nebūkime abejingi ir pasidalinkime šia informacija su kitais.

Originali šaltinio nuoroda: https://www.facebook.com/1723106345/videos/241052464626952/

Pasidalinkime

Komentarų: 12

 1. Malonu matyti logiskai mastanti ir teisingai destant mintis parodant zmonems tiesa tiems kurie iki siol nesupranta kad apgauti melo ir noro jais atsikratyti kaip nereikalingais elementais zmogiskaisiais neturinciais jokios vertes resursais…taip sake toji rekiancioji kuri parsidave ir pardave zmones…

 2. žmonės jau visiškai susipyko su LOGIKA, kur ji, niekas nemąsto…
  teisingai pasakojat, kad visiems į ausį….

 3. Yeisingai…Danai dirba, ne sismauko po balius festivalius kaip litvinai. Jie atsakinga tauta. Pas mus gi skiepyjasi kas lekt i koncertus i barus ir del darbo….
  Reikalinga atsakomybe ir drausme!!!
  O valdzia paleido vadzias sitiems renginiams su tikslu greiciau uzdaryt visus ir toliau uzsiimt savo juodais darbais…

 4. Tas kuris paskiepytas gali vėjus kalbėti … bandos imunitetas apsaugo tuos silpnapročius kurie neturi imuniteto . Kas jums moka už tokią dezinfomaciją ? Ir kiek uždirbate ?

  1. Nei vieno melo neisgirdau…Mela girdi tik tie kurie pasiskiepijo arba Simonytes pakalikai…Ligonines pilnos,vakar buvau tuščias infekcinis skyrius,serga tie kurie pasiskiepyjo,o neskiepyti nesuserga…faktas artimoj aplinkoj…skiepyti nebeturi naturalaus imuniteto,menkiausias persalimas iskelia gripa,atsiprasau korona…Persirgau lengviau nei gripu,tukstanciai net nepajuto,mirtino uzkrato…Tikiuosi Dievas atlygins dasidejusiems prie zmonijos populiacijos naikinimo…Kodel Simonei nerupi kad zmones is pensijos valgyt negali nusipirkt,o va kad nesileidzia skiepo ji raudonuoja is pykčio…Boba is didziosios raides,del to taip ir yra nei grožio,nei vyro,todel ir pikta….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.