Komentarų: 59

 1. Niekaip nesuprantu, kaip zmones tiki, kad valdziai rupi musu sveikata? Nuo kada? Jie suleis bet koki sud.a ir jiem dzin mirsi ar ne, jiem svarbu kiek babkiu jie islos, tad reikia pasikliaut savo smegenin, jeigu tokios yra. Bukit protingi, tos vakcinos nera iki gali istirtos. O tas per prievarta ju grudimas is vis yra prasilenkia su sveiku protu.

 2. Bet tarp komentuojančių vis dar išlenda bepročių kuriems vis dar nedašunta….kaip? tokių mokslininkų, gydytojų tūkstančiai ,kokių jums dar įrodymų reikia? juk viską galima patikrinti ką šneka šie mokslininkai,bet jūs tinginiai jums patinka, kai mąsto už jus,kai jums pasako ką daryti…

 3. Pavyko sukelti sumaištį. Paradoksalu, žmogus turi visapusišką informaciją, o tiesos nežino niekas.

  1. Ta pandemija tuoj baigsis. Dabar išgyvenam paskutinę jos bangą. Tiesiog vieni vakcinuoti ir užsikrėtę sunkiai nesirgs, kiti jau persirgo, dar kiti būtinai persirgs, nes Delta atmainos nepavyks išvengt. Ateity tai bus dar vienas sezoninis gripas ir jokių čia šiurpių apokalipsių nematau. 😀

   1. Delfi tu auka, o ne Delta viruso niekas neišvengs. Žiūri berod LT kalba Versta, bet vistiek apie Delta virusus kalbi. Nū abgailetina net skaityti tokio bukaprocio komentarus. Eik skiepytis, gal nuo Delfi viruso apsaugos tavo barano maumuneli.

 4. tikrai šokiruojantis interviu, šokiruojantis totaliu nusišnekėjimu, tokio dar nesu girdėjęs. Jei tikrai jis buvo tokiose pozicijose, atrodo, kad jam kažkas atėmė protą.

  1. Šokiruojantis komentaras. Šokiruojantis totaliu smegenų nebuvimu. Jei tikrai klauseisi iki galo, atrodo, kad niekada neturėjai proto :))))))))

   1. Tau prota manau atėmė ,besmegenis gyvenantis su valdžia ,kai susirgsi ir esi pasiakiepijas tada juoksimes nesiskiepija kurie nesirgs!

   2. Kur tas totalus nusišnekėjimas????. Nors vieną faktą , ką tas mokslininkas pasakė neteisingo????? Gyvenu Švedijoj ten nebuvo jokio karantino , jokių kaukių , jokių besimptomių, nėra jokių galimybių pasų. Nėra jokio spaudimo ar priespaudos ar žmogaus teisių pažeidimų ar ėjimo prieš demokratiją . Taip elgėsi visa šalis ir tai pasiteisino !!!! Jis kalbėjo apie tai ???? Kas tame neteisinga. ??????

  2. Va per tokius bukapročius, kaip tu, kaip vyriausybė, taip ir gyvename kalėjimo režimu, kaip didžiausi nusikaltėliai.

  3. tu urode jibanas tiek pasiek kiek pasieke jis, tada galesi komentuoti, esi besmegenis ir avinas kuris, kai ateis laikas gausi doze 10, poto ir 100 karta

  4. TAIP, REMIGIJAU, PRITARIU JŪSŲ NUOMONEI. JEI TIKRAI TOKS ŽMOGUS REALIAI ČIA KALBA TAI GREIČIAUSIAI UŽGAUTOS AMBICIJOS PRARADUS GERAI APMOKAMĄ DARBĄ VEIKIA ŽMOGŲ. T8KSTAN2IAI MEDIK7 KALBA VIENA, O VA TOKIE „PRANAŠAI“ DRUMSČIA PROTUS. KAUKĖS SAUGO KITUS KURIE DAR NETURI UŽKRATO IR PATĮ KAUKIŲ NEŠIOTOJĄ . BE TO HIGIENOS LAIKYMASIS STABDO KITŲ VIRUSŲ PLITIMĄ.

 5. Smegenu plovimas. Ta masine vakcinacija GP ir visas kitas brudas tai tik tautos valdymo forma niekas kitas daugiau. Yra Internete filmas „Kaip veikia melas“ ir kokie instrumentai tam skleisti yra naudojami. Kaip pavyzdys jei visi iki vieno sioj zemej bus pasiskiepije o tu vienas ne. Tai kaip? Tavo valia stipresne bus uz visuomenes spaudima? Ir atminkit chebryte visam gyvenimui. Jei zmogus su kostiumu ir lagaminu nereiskia kad jis yra protingas, kostiumas tai tik detale kuri duoda didelia itaka ITAIGAI.

  1. Mūsų labai daug kas supranta , kas čia vyksta , netrūksta logiškumo, bet kaip daryti žmonės nesupranta nuo ko pradėti, manau sugalvos liaudis yra protingų .Net pagalvoti negali kad tie užsakyti nameliai už700000 mlj ne imigrantams , o mums , nes ilgam išnuomoti.

   1. Esi ne vienas pritariu tau.
    Laykimės visi ir nepasiduokime kiek galime

 6. Bandziau platynti tarp draugu bet dauguma man atrase kad esu antivakseris ir atstume mane, likau vienas:)

  1. Ne, Jūs ne vienas, mūsų daug tik gaila, kad kiti mūsų negirdi ir gali stipriai nukentėti, bet nieko nepakeisim, toks jų likimas. Dar prieš penkis metus vienas žmogus, turintis neeilinių gabumų sakė, kad po kelių metų prasidės žmonijos valymas, todėl mes nieko nepakeisim, viskas vyks taip kaip turi vykti.

   1. Visą tai galima sustabdyti. Atominiu karu. Vienitnelė šalis, kuri tą galėtų padaryti yra Rusija. Deja, Putinas galutinai apsišiko ir save diskreditavo po rinkimų. Jis toks pats šūdas kaip ir visi kiti.

  2. nenusimink, škiaa tai buvo netikri draugai, atsisijojo jie natūraliai, pasiųsk tu juos velniop.. nes jie to tik ir verti… o aš tave suprantu ir palaikau, kaip buvęs mentas ir kaip žmogus..

   1. Tai gal tu ne mentas buvai, o policininkas, tai skirtingi dalykai. Šaunu jog yra ir policininkų adekvačiu.

   2. Buvusiu mentu nera jeigu buvai tai ir liksi visam likusiam gyvenimui😊as irgi vienas is ju

  3. Jėzus irgi atneųė žmonėms tiesą ir išmintį, bet pasaulio blogis kuria užvaldes žmones jį tieaiog paniekino pasmerkė ir jis lioo visų atstumtas. Šis pasaulis bijo tiesos, nes ji nepatogi. Tiesa tai kaip prožektorous kuris apšviečia ir visi pamato kokiam liūne gyvena, bet žmogqus paichikq ginais ir nenori pripažinti, kad gali būti taip nuivažęve visi. Tai geriaubtuos vienetus kurie rodo į tikrą žaizdą nutildyti. Nes puikybė neleidžia pripažinti klydus.

  4. Na jau geriau vienas, nei burys aviu….. Daug kas dabar tai patiria. Tiesiog jauciasi atsitraukimas, nutolimas tu vadinamu draugu, kolegu, kurie didvyriai jauciasi protingi pasiskiepije. Nekreipiu demesio! Tikiu tikru mokslu, o ne parsidaveliais!!!

  1. Jeigu šviečiatės iš faktų „tikrintojų“, tai aš jus užjaučiu. Pvz., lietuviški faktų tikrintojai yra sorošinių delfi ir 15min. panelytės ir bernužėliai. Eruditai ir autoritetai. :)))))) Jų užduotis – įjungti savo „kūrybines“ galias ir paneigti bet kurią, prieštaraujančią režimui informaciją.

  2. E tu kause, pasiskaityk savo posto eilute, ir pusk nafik su savo paruostu postu nuo faku cekeriu, kas jie tokie, daktarai, ar tik straipsniu redaguotojai? Kai atsakysi sau i klausima, tai pusk nx tada vapse

  3. Tu įdedi, kad video neteisingi teiginiai, tačiau tavo įdėti paneigimai yra neteisingi, nes rašoma, kad fizer vakcina 95% efektyvumo, o Izraelio premjeras oficialiai paskelbė kad jų skaiciavimais fizer vakcinos efektyvumas gali siekti tik 30%

  4. „REUTERS FACT CHECKeriai“ yra prisijunge prie „Facebook’s third-party fact-checking program“, o kiek zinome „Facebook fact chekeriu“ didziausias sponsorius yra „Johnson & Johnson“. Tai tavo ta reuters yra sudo kruva

 7. Kada rašiau savo tinklapyje lygiai tą patį kai tik prasidėjo šita plandemija, tada niekas į mane rimtai nežiūrėjo, o dabar, kaip matome ir mokslininkai sako tą patį

   1. Deja nežinau nė vieno, bent jau lietuvio, kuris nuoširdžiai tikėtu į koroną, dauguma tiesiog bijo priešintis sistemai

 8. Pagarba tokiam žmogui. Neišsigando ir prabilo. Supratusių nebus daug. Kažką darančių bus dar mažiau. Tačiau šansas yra. Jei norime išlikti, jei norime ateities savo vaikams ir vaikaičiams turime vyti lauk tokią valdžią iš seimo ir teisti juos už nusikaltimus tautai ir žmonijai.

 9. Ačiū, labai naudinga informacija, ją reikia platinti tarp žmonių, kad žmonės sužinotų tiesą.
  Tai ką šitas žmogus pasakoja vyksta jau dabar, aš turiu omeny galimybių pasus.

  1. Apie tai buvo rašyta manau ir biblijoj. Jei nepanaudotas žodis vakcina ar genocidas tai nereiškia kad neateina drastiškos permainos.

 10. Ačiū, labai naudinga informacija, ją reikia platinti tarp žmonių, kad žmonės sužinotų tiesą.

  1. Ačiū už ryžtą atsistoti nepatogios tiesos pusėję ir kalbėti iš moralės ir pažinimo pozicijos .Labai vertinga, kad melo masinės psichozės užvaldymo fone suskamba sąžiningas ,profesine kompetensija persmelktas balsas

   1. Pritariu Jums.. .. Didelis AČIŪ už video ir vertimą į lietuvių kalbą..(.Tai labai sąžiningo mokslininko nuoširdus ir vertingas įspėjimas- pasidalinimas apie “įdomią“ dabartinę situaciją …)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.