Komentarų: 4

  1. Brangioji, Aciu Jums, mes tikrai isliksime su tokiais kaip Jus. Turite tinklapi, saskaita paramai? prisideciau, kol kas kukliais inasais. Galiu seklu is Belgijos parupint, jeigu reikia, seimoje turime zmogu, kuris tuo uzsiima.

  2. Tokias iniciatyvas turėtų valstybė remti, nes tai yra labai opus ir tautai kritiškas momentas. Lakstymas dėl pinigų vieną dieną baigsis ir teks grįžt atgal arčiau gamtos ir natūralumo. Saugokime sėklas, bites, lietuviškos kilmės gyvulius, nes greit gali ateit laikai kai pajusime maisto stygių.

  3. Perku seklas savo asmeniniam darzui , pastebejau, kad seklos, kaip loterija, ne viskas isauga, kas parasyta ant pakelio, pavyzdziui jau kelinti metai negaliu nusipirkti norimu salotu, visos rusys isauga tokios pat, paprastos, minkstos, kurios greitai apkarsta, vietoje pirktu aisbergo ar kitokiu standziu , morkos is to paties pavadinimo isauga vienos smailiu galu , kitos bukos, vienos ilgos, kitos trumpos, is 10 seklu pomidoru isaugo net 3 rusys, tikrai ne pacios geriausios, nors pirkau ne pigias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *