Komentarų: 27

 1. Šiknalaižiai nusipirko lopetą melagienas kasti,bet kotas ,tai jau supuvęs :))) Živilė šaunuolė !!!

 2. Šiknalaižiai nusipirko lopetą melagienas kasti,bet kotas ,tai jau supuvęs :))) Živilė šaunuolė !!!

 3. Lopata. “ Nukirpsime laidus“ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  O varge:))))))))))))))))))) Durnesnio išmanymo neteko niekada girdėti:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bet nuomonė tvirta , kaip granitas:))))))))))))
  Linksma kai išgirsti tokius pamintijimus, bet labai ir labai liūdna, kad tokie , atseit aukšto „levelio“ veikėjai formuoja Lietuvos užsienio politiką.
  Šokinėjam kaip varlė prieš dalgį:))))))))))) Ir tai įvardinam- diplomatija:) Europa į ūsą šypsosi, tapšnoja Lietuvai per petį, bet patys su Taivaniu nedraugauja:) Ar nebūtų geriau, kad kas nors kokioje ministerijoje drožtų pieštukus:)

 4. Vienintelė Lietuvoje rajono merė, kuri supranta apie nusikalstamą užsienio politiką ir valdžios veiksmus, žlugdant Lietuvos ekonomiką. Visi kiti atrodo sveiko proto merai elgiasi kaip stručiai galvas įsmeigę į smėlį. Atrodo, kad rajonų merams ekonominiai klausimai nerūpi. Jie tik visur ten, kur reikia gėles įteikti , nes mano, kad tai gali padėti rinkimuose į sekančią kadenciją.

 5. Na taip viena melavo net apsiputojus kad uždarius Ignaliną po 5 metų turėsim naują savo atominę. Paskui su dujom tas pat pataikūnai katučių plojo ir aiškino visiems kad būsim nepriklausomi. Šlykščių erkių sambūris aplipes Lietuvą.

 6. Graži ir protinga moteris , gerai pasakyta
  taip ir toliau, visiems jiems su turto konfiskacija , vienas ,antras gautu ,tada bijotu …aferiugos

  1. Živilė įvardino tiesą ,kuri ir runkeliams aiški ,bet Lopata yra tik lopata runkeliams kasti, arba apsimeta tuo rusišku įrankiu, gėda jam tai pripažinti, kaip kitaip suprasti. Gal jis irgi mano , kad visi lietuviai tik neišmanėliai runkeliai?

   1. Pritariu, mes dabar už viską mokam daug didesnę kainą, negu turėtume. O tie kas pridirbo sėdi su gerom algom ir nosį krapšto…

   1. Ignitis bibitis ergo ir tt plia vienais laidais tek elektra o mafija kitokia…Nu jawciu supratot ka sneku…))).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.