Apsaugos priemonės koronavirusą stabdo ženkliai prasčiau, negu gripą

Veido kaukių dėvėjimas, nuolatinis rankų plovimas ir dezinfekavimas, sveikinimasis kumštuku, o ne delnu, saugus mažiausiai dviejų metrų atstumo laikymasis nuo kito žmogaus – tai priemonės, apie kurias jau žino visi, norintys sumažinti riziką apsikrėsti koronavirusu ir susirgti pavojinga Covid-19 liga. Kad minėtos priemonės ypač stipriai pažabojo ir gripą, kalba ir šeimo gydytojas Valerijus Morozovas. Nepriklausomame Žmonių partijos portale skelbiamame straipsnyje „Gydytojas Morozovas – apie skiepus nuo gripo: jie nerekomenduojami tik dviem atvejais“, V. Morozovas atsako į teiginį „Tai kad gripo nebuvo dvejus metus! Dingo po koronos atradimo!“. „Nedingo, bet labai sumažėjo jo plitimas dėl tų priemonių, kurias taikėme apsaugai nuo pandemijos sukėlėjo. Taip, mielieji skeptikai, gal ir nustebsite, bet saugodamiesi nuo vieno oro lašeliniu būdu plintančio sukelėjo apsisaugome ir nuo kitų nuo nosies iki nosies skraidančių zarazų“, – išaiškino V. Morozovas. Kaip žinoma, nuo dešimčių tūkstančių užsikrėtimų per metus, kai atsirado koronavirusas, gripo sumažėjo keliolika kartų. Tad kyla klausimas, ar aukščiau minėtos priemonės koronavirusą stabdo ženkliai prasčiau, negu kad yra žabojamas gripas? Jūsų dėmesiui rugsėjo 27 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas – į klausimą atsako profesorius Eduardas Vaitkus.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. nuo gripo vakcinas pacios neefektiviausias, reikia populiacioje 70 zmoniu paskiepyti kad vienas nesusirgtu. Mazo to jie jeigu ir duoda imuniteta , tai trumpa, keleta menesiu, ir tik nuo keleta atmainu. Yra A B tipu gripas. A tipas turi kruva potipu, dazniausiai tai h1n1 dazniausiai, kuris turi daug atmainu. Ir B gripas turi daug potipu ir daug atmainu, jus galvojat kad pataikisit su vakcina? Kai pats zmogus perserga gauna ilga imuniteta ir nuo potipo ir nuo atmainu !! Ilga imuniteta 5 metu ar daugiau, net ir visam gyvenimui. Beto gripas tai maziau nei 5% nuo visu persalimo atveju. Dazniausiai tai rinovirusas 70% ir sezonines coronavirusai 10% kurie sukelia snarglius. Visa kita tai kitu 200 virusu. 2009 metais visus gasdino su kialiu gripu, o visi persirgo be simptomu, net nezinant to. Istikruju visi gripai tai pauksciu virusas, ir visi gripo virusai patenka netycia per kiaule pas zmogu.

  2. Na, tendencija aiški: kultivuoti „koroną“, gąsdinant, įvairiausiais būdais verčiant „skiepytis“… Kiek tie skiepai tikri, kiek „korona“ tikra – labai neaišku… Kur kas aiškesnė žmonijos suženklinimo versija, nes nano technologijų pagalba, tai įmanoma… Kaip galima tikėti tokiu kaip Bilas Geitsas, kuris daugybę kartų kalbėjęs apie žmonijos mažinimą, virusą, kuris pakeis karus ir… Staiga jo rūpestis skiepais, kaip išgelbėjančia nuo „pandemijos“ priemonę… Tad kuriuo Geitsu tikėti?
    Išgąsdinti žmonės bėga savo noru „čipsuotis“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.