Ar skiepai saugūs?

Ar skiepai saugūs? Šį klausimą, manau, daugelis užduoda ne tik sau, bet ir kitiems. Šiame video jūs pamatysite vieno žmogaus istoriją, kuri, deja, yra labai liūdna. Tačiau aš džiaugiuosi, kad jis neišsigando šia istorija pasidalinti viešai. Į mane kreipėsi nemažai žmonių su labai panašiomis istorijomis, tačiau tik vienas iš daugelio sutiko pasidalinti į kamerą. Likusieji tiesiog yra labai bailūs, vieni bijo, kad juos išjuoks, kiti, kad su jais kažkas susidoros. Mano nuomone, žmonės neturėtų bijoti sakyti tiesą viešai.

Pasidalinkime

Komentarų: 5

 1. TIKRU TIKRIAUSIA. TIESA SAKO ZMOGUS!!!! SKIEPAIS UZ KURIUOS MEDICINA NE DUODA GARANTIJOS YRA NUODAS!!!!!!!! IR LYBERASTU PELNAS VISKAS TUOM PAGRYSTA!!!!!!

 2. O kodėl šitas dalyvis dar vis neareštuotas ir neskamba visuose medijose, kad sulaikytas riaušes pradėjęs asmuo? Suiminėjo visus, net nieko nepadariusius, o šitas vaikšto ir dalina interviu.
  Pabandžiau suvesti faktus ką jis kalba. Tai kalba labiau panaši į išmoktą eilėraštį. Antanui Kandrotui davė interviu, ten sakė kad brolis mirė prieš gerą mėnesį, nors matom, kad praėjo beveik du mėnesiai, interviu 21-10-12, mirties faktas 21-06-21, gavo mirties liudijimo kopiją 2021-08-31. Kodėl taip ilgai reikėjo laukti mirties liudijimo kopijos? Ir jau ką ką, o brolio mirties laiką tai jau tikrai atsimintum ir sakytum tiksliai.
  Nežino kur brolis dirbo, ką gamino. Nieko neatsimena praėjus vos trims mėnesiam. Vartoja frazes, kaip „neprisimenu, kad būtų skundęsis dėl kokių sveikatos problemų“, čia daugiau panašu, kaip atsakinėtų teisme ar prieš prokurorą primokytas advokato, arba pats žino kaip ir ką reikia sakyti. Sako „būtų pasisakęs ar tai broliui ar sesei“, na taip sako jei jis arba ne brolis, arba artimai nebendrauja su broliu, brolis sakytų „būtų pasisakęs MAN ar sesei“.
  O kokia prasmė vedėjui klausti apie vakcinos poveikį ir naudą kažkokio brolio, ne mediko? Atsakant kodėl pirmiausia paminėjo sputniką, pfizerį ir tik trečioje vietoje astra zeneca? Jei brolis mirė nuo astros zeneca vakcinos, pirmiausia bet kas minėtų būtent pastarąją. Toliau vardija šalis ir pirmiausia mini Rusiją. O prie ko čia Rusija, jei brolis mirė Anglijoje? Neteigiu, bet kyla įtarimas, ir antrą kartą jį matau ir girdžiu ir atrodo, kad jis dirba struktūrose. Gal tokia istorija ir buvo su Tomu Tamašausku, bet labai jau viskas mutnai atrodo, kaip istorija išgalvota, arba tikra istorija pritempta nutraukti dėmesį nuo akmenų mėtymo pradėjimo rugpjūčio 10, link gailesčio, kurio kokiam mitinguotojui sistema niekaip neatsižvelgtų, o šiam greičiausiai tai bus švelninanti aplinkybė, dėl ko visai nenustebčiau.

  1. Dar pamiršau akis badantį faktą. 2:15 jis sako, kad pasilabino vidury dienos per messengerį, 4:05 „mūsų pokalbis pasibaigė tą dieną, tai buvo penktadienio vakaras“. Manau kas netiki visais pasakojimais, ir sugeba kritiškai mąstyti, tikrinti faktus ir ką kas kalba, ras daugiau fantazijų ir nesutapimų šio asmens kalboje.

   1. Debilas, advokata vaidini, ar nenusisekusi prokurora

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.