Stambulo konvencija MEDŽIOKLĖJE

2020 m. rugsėjį disidentas Pranciškus Valickas turėjo politinio neatsargumo pasisakyti politiniuose debatuose politiškai slidžiai. Teismas, neabejotinai neturėdamas politinės patirties ir žinių politikoje šiandien priėmė politizuotą sprendimą –
PRIPAŽINTI Pranciškų padarius nusikaltimą numatytą BPK170 str. 2 d. ir – nesant NUKENTĖJUSIESIEMS !!! – paskyrė jam 100 MGL (5.000 eur) dydžio baudą.
ŽINOMA SKŲSIM.
DĖMESIO DĖMESIO DĖMESIO !!! Kviečiame visus PLOKŠČIAŽEMIUS, ANTIVAKSERIUS, PALANGOS PLIAŽO IŠKRYPĖKIUS ir VATNIKUS, kurie jaučiasi begaliniai ĮŽEISTI taip pavadinti ir jaučiasi POLITIŠKAI PERSEKIOJAMI, NUKENTĖJUSIAISIAIS – išnaudoti šios bylos sprendimą, teismo pasisakymus iki jo apskundimo, kaip analogiją – ir SKŲSTI visus viešų asmenų VIEŠUS PASISAKYMUS visų pirma – dėl moralinės žalos atlyginimo – argumentu – „peržengus politinės kritikos ribas“.
PRIMENAME ir PERSPĖJAME SUKČIAUTOJUS –
PRANCIŠKAUS VALICKO INTERESUS OFICIALIAI ATSTOVAUJA TIK asociacija Lietuvos visuomenės taryba ir asociacijos apmokama Pranciškaus advokatė. Šiai dienai dvejose skirtingose Pranciškaus bylose turėjome 2000 eur išlaidų advokatei. 1500 jau apmokėjome.
Neribotai, tikslingai „P.Valicko bylai“ galite paaukoti per https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/kontaktai/ sąskaitą:
Asociacija Lietuvos Visuomenės Taryba
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT22 7300 0101 5735 5388
„Swedbank“ AB
SWIFT kodas HABALT22
Nurodykite: „P. Valicko bylai“ ir „savo el. paštą“ (tikslu susisiekti su Jumis padėkai)
Kas nori paremti KITAS patriotinių jėgų iniciatyvas, pvz. REFERENDUMĄ – galite paremti TIK IKI 12 eur (nes daugiau – yra apribojimai – skaitykite juos) per www.ltreferendumas.lt svetainėje nurodytą sąskaitą.
Pasidalinkime

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.