Elektros tiekėjai ar perpardavinėtojai?

Pagaliau, atėjo eilė (o ir proga pasitaikė) patikrinti ir kitus „parazitinius“ darinius, kurie dygsta, kaip grybai iš po lietaus… mūsų komercinėje „kolonų bananijoje“. Svečiuojamės eilinėje „popierių perstumdymo“ kontoroje, kurioje niekas už nieką neatsako, ir niekas neturi kompetencijos atsakyti į paprastus klausimus, kurie, kaip viešai skelbiama – tos „kontoros“ kompetencijoje. Kai tik atimi „lazdą“ iš tų apsišaukėlių, ir pradedi skalbt jiems patiems nugaras, tai niekas nenori prisiimti atsakomybės, ir visi apsimeta, kad „lazda“ – ne jų, ir (skalbiamos) „nugaros“ – ne jų… Vienžo – CIRKAS. O cirke – KLOUNAI. Nieko „asmeniško“. Tai tik viena iš tunto tokių klounų „kontorų“, su skambia iškaba ant fasado.. Ir tokius, per savo nežinojimą, maitina lengvatikiai, patikėję (įtikinti?), kad „reikia mokėti visiems prašalaičiams, kas tik paprašo“! Tiesiog – pasinaudojau konkrečių pavyzdžių, kaip iliustracija, absurdo „blūdemijai“ apibūdinimui.

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Patiko mintis, kad filmuoja nusikaltimą. Reikalaudami GP jie atsifutbolina. GP net nesusijęs su elektra, bet Ignitis net nesistengia ieškoti sprendimo. O gal ruošiasi dalį vartotojų „atjungti“? Vis dėlto geras pasiteisinimas.

  2. Kaip ta moteris nieko nežino. Vienas kalba apie akėčias o ponia apie vežėčias. Tokios nesąmonės vyksta ir kitose institucijose. Durnių laivas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.