Komentarų: 4

  1. Sunku profesoriaus klausyt. Kalba, kaip iš literatūros vadovėlio, iš kurio mokiausi kokioj 11 klasėj 1995 metais ar panašiai.
    Mano nuomone tas vadovėlis buvo parašytas nepilno proto moters. Mintys neaiškios. Dažnai vienoj pastraipoj 3 ar 4 skirtingos mintys. Dažnai prieštaraujančios viena kitai. Toks kalbėjimas dėl kalbėjimo – liaudiškai pasakius „šūdo malimas“.
    Profesorius kalba panašiai – mala, tai vienas faktas, nebaigia minties, kitas faktas, paskui vėl nauja mintis neužbaigta. Bandai pagaut ką norėjo pasakyt – toks vaizdas, kad bando suformuot klausytojuj nuostatą, kad tos kalbos apie vakcinas yra nuobodžios ir neįdomios ir kad čia nereikia kreipti dėmesio ir apie tai nereikia kalbėt. Tai yra manipuliacija. Profesorius panašu bando glušinti klausytojų auditoriją, siekdamas sumažinti pasipriešinimą kenkėjiškai farmamafijos veiklai. Ir veiklai tų kurie pasitelkdami farmamafiją siekia savo globalių tikslų – pavyzdžiui žmonijos išnaikinimo.

    1. Kas nori,tas puikiai supranta. Be to šūdą malat pats (ar pati?). Profesorius sako tiesą,kurį matyt,pačiam jums labai ne patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.