Parazitiniai dariniai 3

SUBJEKTYVŪS PAMĮSLYJIMAI 3-oji dalis apie parazitus. Jau senokai (pa)dariau prielaidą, kad „LIETUVOS PAŠTAS“ – ne „paštas“, ir – ne „Lietuvos“… O šiandien – galutinai įsitikinau, kad ten sėdintys „burundukai“ – irgi gyvų žmonių priešai. Bailūs čiabuviai – okupantų kolaborantai, kuriems, atėjus pakartotinam „Niurnbergo“ (2) procesui, už jų nusikaltimus prieš žmones ir bendrininkavimą su nusikaltėliais, bus pastatytos bendros/kolektyvinės kartuvės visiems. Aš jų „faces/лицы“ – atsiminsiu… Ir nė vienas iš jų neišvengs teisingumo!

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Tu ereli eik Šimonytei Dulkiui ir aiškink,o dabar erelis pašokdint pašto mažiukus darbuotojus šokdint.Aš prieš šitą pandemiją,bet dar labiau siutina tokie kur šokdina mažus darbuotojus kurie jei nori turėt darbą nusipirkt valgyt laikosi reikalavimų,o tokie ereliai yra lopai kur tesugeba pašto darbuotojus šokdint,eik į seimą ir rėkauk,ar kiaušai per silpni?

  2. Bravo,žinoma reiktu vynioti visa reikala toliau,bet jau dabar ryškėja verslininku susitarimas.
    Lig rugpjucio dirbau pas verslininka.Jis žinojo mano poziccija del dozės ir kada rugpjuti pradejo šimonė skiesti apie gp, ,musu brigadai 6 žm. pranešė – arba skiepas arba nuo trečiadienio be testo galit nesirodyti darbe ale kosminės baudos.
    Žinoma supykau ir išėjau lauk.
    Verslininkai kap supratau gavo isakyma ir paskubejo atsikratyt ,,neparankiais,.Šitai ir pasimato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.