Raseinių „Maximoje“ negalioja Lietuvos įstatymai?

O viskas prasidėjo nuo…

Ryte Tauras Jakelaitis norėjo nusipirkti duonos ir bandė įeiti į Maximą, dėvėdamas apsauginį skydelį. Maximos apsauginis į vidų jo neįleido. Vėliau iš kitų praeinančių žmonių išgirdome, kad šis apsauginis dažnai elgiasi neadekvačiai ir yra netinkamas šiai darbo vietai.

Visgi, Tauras nepasidavė ir pabandė dar kartą, tik šį kartą su gausia palaikymo ir „Mūsų TV“ komanda. Kaip viskas vyko ir kaip viskas baigėsi, žiūrėkite žemiau (iki galo)!

Nendrės Černiauskienės įrašas:

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis

Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv

Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

 

Pasidalinkime

Komentarų: 37

 1. Kodėl niekam nedašuto iškviesti parduotuvės administratorių? Ir tik po to kviesti policiją prokuratūrą ir kariuomenę.

 2. Vaidai, taip negalima su žmonėm elgtis. Žmogus priėjo pasiteiraut, o tu jam – eikit šalin ko čia priėjot. Jei neparankus pašnekovas, tai nereiškia, kad jį reikia ignoruot.

 3. Kad greičiau provokacija. Negi toooks vyras nesigaudo ir nežino. Kad yra reikalavimas kaukių. O ne skydelių. Jei alergiškas kaukėm – prašom, no problem, eini pas daktarus ir ieškai alergijos. Kas nori ir geba – susiranda ir gauna popierių.
  Na ir kaip štyk pribūna ta TV. Už kampo laukė tik singalo.

 4. Na neprivalo policininkai priversti įleisti į Maximą. MAXIMA yra vis dėl to privati nuosavybė su privačiu apsaugos darbuotoju. Tai dabar per jėgą jie turi apsaugos darbuotoją sutramdyti,kad kažkas patektų į maximą.

 5. Patys matau pareigūnai ir apsauginis nesigaudo kieno interesus gina. Apsauginis labiau gal savo asmeninius dėl ryboto išprusimo, pareigūnai skystoki, nes siūlo nusileisti prieš įstatymus kurių nėra, kad patiems būtų lengviau ir egoistiškai primena, kad atiduoda savo laika. Tai palaukite, Jūsų laikas tam ir skirtas, tačiau matau švaraus bendro suvokimo trūkumas.

  1. gerai ir padare, kas tu<, gal pasaulio bamba, kad nevykdai istatymu, per tokius bezdalius covidas niekad nesibaigs

   1. Kaukė neapsaugo 100% nuo covido, tik mes patys galime apsisaugoti atstumu tam tikru, plauti bei dizefenkuoti kuo dažniau rankas ir tt…

   1. Ne provokuoja, o parodo tokiems kap jūs, kad jei yra įstatimas, tai turi galioti visiems ir visur. Negi taip sunku suprasti?

 6. Neturi ką veikti.Kelia problemas ,trukdo pareigūnus,trukdo normalų maksimos darbą.Antvakseriai,blyn subines suspardyt tokiems

  1. Pasirodo Raseinių policijos kompetencija lygi 0. Nesugeba užtikrinti LR Vyriausybės nutarimų vykdymo.

 7. Jei policijos pareigunai negali isspresti tokio paprasto konflikto, tai kam jie tokie reikalingi, negi skaityti nemoka negali issitraukti paprasto dokumento ar susisiekti su aukstesnio rango pareigunais tokia geda uzsitrauke pareigunai.

  1. Policininkas aiškiai pasiūlė veido kaukę, ir eiti į parduotuvę „duonos nusipirkt“.Tuo konfliktas ir būtų išpręstas.

 8. Hitleris yra kažkur pasakęs ,Lietuviai pas mane gali būti tik stribais ,mentais, ožiais ,bet ne kariais.Manau labai teisingai pasakė

 9. Šaunuoliai ir dar karta šaunuoliai.Šitame mieste yra vis dar 90metai kas penktoje įstaigoje. Pareigunai taip kaip ir prieš 20 metu “plaukiojo paviršiumi” taip ir dabar sunkiai suvokia įstatymus. Daugiau nei pusė pareigūnu yra priimti į darba be jokio Išsilavinimo , jeigu žmogus niekur netinkamas – tiesiai i policija. Apie mažesnio rango pareigūnus ar aspaugos darbuotojus nėra ka šnekėti.Taip ir toliau viešinkit tokius “šudus” .Gaila laiko tik , žurmalistam tektu apsistoti Raseiniuose ilgam

  1. Tokius “žurnalistus“ vyt kuo toliau,čia juk aiškus kabinėjimasis.N metų lankausi Maksimoje ir jokių problemų neturėjau.

 10. Kiekvienoi imoneje yra savo vidines taisykles,ponas korespondentas turetu zinoti apie tai,apsaugos darbuotojas ištiesęs ranka norėjo nubrėžti ribą iki kur gali priejo prieiti zurnalistas,o zurnalistas paskleidė melagingus parodymus jog pries jį apsaugos darbuotojas norėjo panaudoti jėgą.

  1. Kokios ribos dar gali buti kieme, lauke? Vaizdo irase matome kokias jis ribas ir kur braize. Jam braizyti reikia pareiskima is darbo greiciau

 11. Epizode elgiamasi neteisingai: parduotuvėje žmogus yra visų pirma ne pilietis, o klientas. O parduotuvės teritorija yra privati, todėl ką privatus asmuo (parduotuvės savininkas per savo patikėtinius – vadybą) nori – tą aptarnauja, o ko nenori – neaptarnauja ir jis klientui neprivalo pasiaiškinti savo sprendimo priežasčių. Kad parduotuvė rizikuoja tokiu būdu netekti klientų yra parduotuvės savininko reikalas.

  Ir jei žmogus vardina, kad vyriausybės pareiga yra užtikrinti jo teisę į galimybę nusipirkti duonos, tai reiškia žmogus nori būti lygesnis už kitus ir nori pasinaudoti valdžios galia priversti privatų asmenį (parduotuvę) tenkinti jo norus – pirkti duoną. Jei privačią nuosavybę laikome vertybe, į kurią negalima kesintis, tai šioje situacijoje turime gerbti paeduotuvės taisykles. Kūnas irgi yra privati nuosavybė ir neleidžiame į jį intervencijos be savininko sutikimo.

  Epizodo dalyvių iniciatyva visumoje yra sveikintina, bet žmonės savo energiją eikvoja nesuprasdami, kad griauna tai prieš ką kovoja. Jie kovoja už žmogaus laisvę, už privačios nuosavybės (kūnas, žodis, žmogaus turtas) laisvę ir čia pat smerkia privačios nuosavybės savininką, kai jis neaptarnauja klientų, kurių nenori. Jo teisė yra elgtis su savo turtu kaip tinkamas, lygiai kaip žmonių teisė elgtis su savo kūnu, kaip tinkami. O teismo funkcija užtikrinti, kad vienas kito priv nuosavybės neskriaustų. Linkiu sugrąžinti pyktį ir energiją ta linkme, kuria einate – referendumas – galimybė kovoti už savo nuosavybės laisvę: kūną, žodį, savo darbą ir turtą.

  1. Privatus asmuo (parduotuvės savininkas), kaip ir privatus asmuo (klientas) privalo laikytis galiuojančiais LR vyriausybės priimtais įstatymais, nutarimais, sprendimais ir t.t. Čia nr. 1
   O apie rašyta pačio pasinaudojimą valdžios galią ir norų būti lygesniu už kitus, tai čia rodo pačio IQ. O privatus asmuo (klientas) protingas žmogus, kuris skaito galiuojančius norminius aktus ir daro taip kaip jam patogiau nieko nepažeisdamas. Čia nr.2

  2. Didesnio briedo nesu skaitęs. Parduotuvė yra vieša vieta. ji tokia, nes parduotuvės savininkas nusprendė prekiauti. Tam, kad prekiautų, parduotuvė turi gauti licenciją prekybai. Turi atitikti visus reikalavimus ir laikytis prekybai parašytų įstatymų. Kitaip niekas neleis parduotuvei prekiauti, o jos veikla bus pripažinta nusikalstama ir parduotuvė bus uždaryta. Į parduotuvę gali neįleisti tik pasibaigus darbo valandom ar kitais įstatyme numaitytais atvejais. Vidinės taisyklės yra rašomos laikantis prekybos įstatymu, kaip ir sodų ar garažų bendrijose, galima daryti tik tiek, kiek leidžia įstatymai, parašyti tomis veiklomis užsiimančioms organizacijoms. Pagal patį išeitų, kad parduotuvė savo taisyklėse nuspręs visus įleidinėti tik su sveikais dantimis, ar su raudonais batais ir jų taisyklės bus privalomos vykdyti. Parduotuvės kiemas yra vieša vieta, ir niekas negali žmogui nurodinėti kur jam eiti ir ką daryti. Sėkmės gyvenime bandoje ir naudotis svetimais smegenimis.

  1. antivakseriai,gaila nebuvau tuo metu ten.Bučiau visus pastates į vietas,be policijos.Apsaugos darbuotojas teisus.

   1. O tada pats esi kas?Tokie kaip tu parsiadaveliai kartu su bepročių A.Valinskių pasiruošė šauti į nekaltus žmones.

   1. Tamstos įstatymų suvokimas kažkoks iškreiptas. Nuo kada parduotuvės kiemas tapo privati nuosavybė. Ir nuo kada parduotuvė negali leist pasirinktinai klientus. Suprantu, kad gali neaptarnauti neblaivaus, gali neileisti keliantį pavojų kitiems. Bet neįleisti žmogaus su apsauginiu skydeliu, tai jau įststymo pažeidimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.