PASAULINIS MELAS KLIMATOLOGIJOJE | Vladimiras Sivorotkinas

Geologijos ir mineralogijos mokslų daktaras, vulkanologas, Maskvos valstybinio M. V. Lomonosovo universiteto Geologijos fakulteto Petrologijos ir vulkanologijos katedros vedėjas, pasaulinių katastrofų degazacijos koncepcijos autorius. Citata iš mokslininko pasisakymo „Dabar mes domimės ne ozono sluoksnio poveikiu orams ir klimatui, kaip teigiama Vienos konvencijoje. Nes mūsų klimatologijos moksle, kalbant apie klimato procesus, dominuoja pasaulinis melas.“ Ozono sluoksnis nyksta. Pasisakyme pateikiamas vidutinio mėnesinio ozono kiekio sumažėjimo žemėlapis šiaurės pusrutulyje. Atsakoma, koks yra kataklizmų ryšys su pulsuojančiu cikliniu vandenilio išsiskyrimu iš Žemės branduolio. Šio mokslininko pasisakymas realiai parodo kiek smarkiai išsiplėtęs pasaulinis melas klimatologijos moksle. Tai ištrauka iš Tarptautinės internetinės konferencijos „Pasaulinė krizė. Tai jau liečia kiekvieną“:

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Klasikinė valdiško mokslininko mokslinė fantastika. Įdomiausia tai, kad gamta visąlaik kito su trumpesniais ir ilgesniais ciklais, bet dabar šitokie apsišaukėliai bando apkaltinti žmoniją.

    1. Kita vertus, žmonija „nusigyveno“. Ypač Šiaurės pusrutulyje, o dar kitaip pažiūrėjus – Vakarų. Besaikis vartojimas, godumas – „dominuojančių“ savybė, vedanti visus į katastrofą. Civilizacija turi būti ne vien vartojanti, bet daugiau tausojanti… Žmogui dėl laimingo gyvenimo tikrai nedaug reikia… Kas kita dėl „gero“ gyvenimo, kurio kultas Vakarų pusrutulyje sėkmingai klesti, užtemdo akis ir degraduoja žmogaus, kaip būtybės gyvenimą. Kol neprabusim, tol ir riedėsim pakalnėn…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.