Šokiruojantys vakcinuotų žmonių skrodimų rezultatai

Vokietijos patologai tiria mirties atvejus po COVID-19 vakcinacijos.
Reutlingeno patologijos instituto spaudos konferencijoje du patyrę patologai pristatė dešimties mirčių, susijusių su COVID-19 skiepais, tyrimus. Jie buvo nustebinti gautais rezultatais.
Profesorius Arne Burkhardtas (Arne Burkhardt) ir profesorius Valteris Langas (Walter Lang), kurie spaudos konferencijoje pristatė savo tyrimų rezultatus, yra ilgametę patirtį turintys patologai. Burkhardtas 18 metų vadovavo Reutlingeno patologijos institutui, Langas 35 metus vadovavo privačiam institutui, kuris, be kita ko, specializuojasi plaučių patologijos srityje. Abu kartu su kitais neįvardytais patologais ištyrė dešimt mirties atvejų, kurie įvyko po skiepijimo COVID-19 vakcina. Audinius jie gavo iš teismo medicinos mokslininkų ir patologų, kurie pirmieji tyrė šiuos atvejus.
Tai tik nedidelė ištrauka iš konferencijos antros dalies video įrašo.

Pasidalinkime

Komentarų: 7

 1. Gaila, kad nesuprantu vokiškai.. 🙁 Gal atsiras mokantis, kuris gali pakomentuoti, būčiau labai dėkinga.. 🙂

 2. Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino). 
    Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais. 
    Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar „staigiai“ miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai agitavo visus skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis ir netgi rekomendavo tai daryti nėščioms ir žindančioms motinoms. Pati vakcinavosi du kartus ir su nekantrumu laukė trečios dozės, bet nespėjo. Užteko dviejų kartų. 
    Skaitydamas nekrologą, apie šią gerbiamą eksperimentinės vakcinos naudotoją ir agitatorę, tiesiog prisiminiau kitą eksperimentinės vakcinos entuziastą ir naudotoją. Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių M. Nasevičių.  Apie kurį taip pat nekrologą skaičiau žiniasklaidoje šių metų kovo 22 dieną. Jis mirė staigiai savo darbo vietoje. 
     Taip pat nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau viena istoriją. Šių metų sausio mėnesį, kai tik pradėjo šiomis vakcinomis skiepyti prioritetines grupes, gerbiamas direktorius tuojau pat pasiskiepyjo ir dėl to kilo nemažas šurmulys, nes jis nebuvo jokiose prioritetinėse grupėse. 
     Ir štai po poros mėnesių, jis netikėtai ir labai lengvai miršta tiesiogiai savo darbo vietoje. 
    Dabar tokių netikėtų mirčių vis daugėja ir daugėja, bet aišku tai visiškai nesusiję su eksperimentine vakcina. Tai tiesiog sutapimai. 
   O dabar apie pastebėtą teigiamą vakcinos poveikį žmonėms. 
    Aš šiek tiek nusivyliau kai sužinojau jog mano draugai gyvenantys kaime suskubo skiepytis, bet kai su jais susitikau pokalbiui, betarpiškai apsidžiaugiau. Išgirdau tokį tekstą: „Eik Vladeli čia durnium reik būti, kad šitą brudą į save susleisti. 20 eurų ir tu „vakcinuotas“.“ 
     Tai yra, kaimo žmonės protingai suprato, kad reikia įjungti „durnių“ su įsigalinčiais vergvaldžiais ir vaidinti jog viską darai kaip jie sako. O realybėje daryti viską atvirkščiai. Tai normali kaimo žmonių sveikos nuovokos gyvenimiška pozicija

  Dabartinėje koronoaferoje,  jų tikslas ne vien apvogti kvailus gojus (jeigu būtų tik tai, aš būčiau tylėjęs). Jų tikslas visus kas papuls į jų valdžią, pasodinti ant vergo grandinės. 
     Antsnukiai, šunų pasai, uždarymai, izoliacijos, priverstinis „gydymas“ tų, kurie bus pavojingi arba nereikalingi šiai naujo kaganato sistemai. Siaubingą ateitį jie yra mums numatę. Negalvokite, kad nuolankiai jiems pritardami arba neprotestuodami ir tyliai tūnodami savo sodybėlėse, jūs užsitarnausite privilegijuotą vietą jų kuriamame segregacijos, žudynių ir vergiško paklusnumo GEROVĖS VALSTYBĖJE. Kaip tai buvo senosios sovietijos darbo lageriuose (visi iki vieno senosios sovietijos gulagų pargindiniai vergvaldžiai buvo žydai) tavo gyvenimas kainuos mažiau nei kuvalda, kuria tu privalėsi skaldyti granito skaldą, pilamą priešais gerovės valstybės vergvaldžių namukus, uždarose saugomose teritorijose. 
    O dabar dėl tų, vargšų valdžios distrofikų ir infantilų (abiejų lyčių ir belyčių), kurie naudodamiesi savo padėtimi, ne tik patys uoliai LAISVANORIŠKIAI vakcinuojasi, bet ir savo skystaprotiškais sprendimais siutina tuos ant ko laikosi visa valstybė (tikrai laisvus, sveikus ir savistovius žmones –  karius pagal prigimtį).  Jie manosi, jog čia jie bus tie, kas valdys naujo „apharteido“ sistemoje. Turiu jus nuvilti mielieji mano. Jūs esate eksperimentinės žiurkytės. Tokios baltos, raudonom akelėm, nepiktybiškos, nors ir atrodančios gan nepatraukliai. 
   90 proc. distrofikų, kurie tėra bereikalingas ofisinis planktonas, bus sunaikinti chaoso metu, o tie kurie reikalingi fiziniam darbui, bus sučipuoti kaip šunys ir dirbs už balandą ir skiepus. Manote svaičiojimai? Daugelis žmonių prieš didžiąsias pasaulines katastrofas manė lygiai taip pat. 

  1. Na gaila, zmones miršta, pasiskiepinr, bet vistiek arba tyli, kad mire, arba, kas be mirtų vistiek parašo, ksd nevacinuotas nors ir mirstas vakcinuotas bet paraso, kad mire nevakcinuotas. 70 sportinių jau numirė. Bet tik viena isgelbejo futbolo zaideja, bet likogyvas, bet škiepytas ir liko invalidas. Mano artima pazystsma ir skiepyta ir po ventilevimo kaukės proceduros liko kojomis paralyzuotomis, i slaugos ligonine jos skiepyta vyra įleis aplankyti zmona tik atsisveikinti,na tipo iki mirties neleis matytis. O kažin gali spėti atvaziuoti y Vilijampoles slauga iš kauno, ir pasakyti. Nemirk miela mano žmona. Dar pagyvenk. Tai y ligonine neleidzia artimųjų lankyti tik atsisveikinti. Tai artimieji turi stoveti prie durų ir gaus komanda, miršta begat atsisveikinti..

   raudono kryziaus slauga su mirštančiu

 3. Įtartini žmonės su įtartina informacija. Man tai labiau panašu į mokslinę fantastiką. Taip, kaip NASA „mokslininkai“ 50 metų kuria foto ir video montažus, taip dabar ir kiti „mokslininkai“ pereina ant vizualizacijų kūrimo. Dabar gyvename laikais, kai nebeaišku kur mokslas, o kur fantastika ir dabar abiejais „reikia“ tikėti. Buvo fantastinis filmas, kur žmogui įkando voras ir jis patapo žmogus-voras. Realybėje tipo kažkoks kinietis suvalgė šikšnosparnį ir dabar visi mutuoja į betmenus. Seniau tai buvo tik mokslinės fantastikos filmai, o dabar mes VISI JAU GYVENAME mokslinės fantastikos filme. Tai grynas „Trumeno šou“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.