Seimas PRITARĖ VISŲ RŪŠIŲ NARKOTIKŲ DEKRIMINALIZACIJAI

Iki pilno šios nelaimės jaunimui ir visai Lietuvai įteisinimo liko tik vienas papildomas balsavimas Seime!
Tiesa ta, kad prisidengiant madingu Amsterdamo šūkiu dėl kanapių legalizavimo ir apsimestinio siekio jaunimą išgelbėti nuo teistumo suklydus bandoma prastumti teisnius sprendimus, kurie atvers kelią laisvam heroino, LSD ir kitų narkotikų vartojimui.
Dar vienas esminis faktas – baudžiamosios atsakomybės nelieka už nedidelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų neteisėtą gaminimą, perdirbimą, įgijimą, laikymą, gabenimą, siuntimą be tikslo platinti. Akivaizdu, kad teisinėje sistemoje – tai atveria didžiules erdves nusikaltėliams piktnaudžiauti šia tvarka ir žaisti kiekiais bei meluoti apie tikruosius tikslus.
Tegul pataisų autoriai išdrįsta visiems atvirai pasakyti tiesą: kodėl norima keisti tvarką, visiškai neatsižvelgiant į tai, kad šiandien Lietuvos visuomenėje narkotikų vartojama 2,5 karto mažiau negu Europos vidurkis!?
Kodėl mes nenorime sekti Austrijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Latvijos pavyzdžiu, kuriose yra galimybė baudžiamosios atsakomybės netaikyti, jeigu tokie asmenys sutinka privalomai išpildyti tam tikras sąlygas, o jų veikla nekelia grėsmės visuomenei, yra atsitiktinė, asmeniniam vartojimui?!
Savo kalba Seime kolegas kviečiau nepalaikyti tokių kenksmingų pataisų, nes pasekmės tikrai atneš milžiniškos žalos mūsų visuomenės sveikatai ir saugumui.
Mindaugas Puidokas
Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Toliau naikinama tauta, o tiksliau jos ateitis. Rūkalai, gėralai, vaistai, narkalai….
    Kas dar liks nelegalizuota ?
    Savižudybių legalizuot nereikia – nėr žmogaus, nėr problemos.
    Kada pasieksime dugną ? Jis jau visai šalia.

  2. ir priėjom liepto galą: jei ne marmalais, tai kvaišalais pribaigs jaunimą ir kitus psich. mėgėjus. Išnyksim kaip dūmas, neblaškomas vėjo, ir niekas (tautos) neminės. Žu/di/kų vyriausybė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.