Valdžios prievarta jau čia!

Mokami testai ir galimybių pasai – tai valdžios įteisinta prievarta prieš žmones griūvančios ekonomikos ir kylančių kainų chaoso akivaizdoje. Kodėl turėdami vienus geriausių skiepijimosi rodiklių Rytų ir Centrinėje Europoje, vienas griežčiausių ribojimo priemonių visoje Europos Sąjungoje, turime patį blogiausią sirgimo COVID rodiklį ir vieną blogiausių mirtingumo rodiklių tarp visų ES valstybių? Kodėl faktiškai metai laiko beveik nevyksta naujausių vaistų registravimas ir jie yra neprieinami Lietuvos žmonėms!? Ar šie faktai dabartinei valdžiai nėra pakankami tam, kad šios problemos būtų skubiai išspręstos!?
Testavimasis tiek darbuotojams, tiek studentams yra efektyvi COVID-19 pandemijos suvaldymo priemonė, kai turintys simptomų asmenys testuojami pirmenybės tvarka, kaip siūlo STI vadovas doc.dr. Rimas Jankūnas. Tas ignoruojama. Ignoruojama ir darbuotojų profesinių sąjungų nuomonė bei faktas, kad darbuotojų ir taip labai trūksta darbo rinkoje! Ar taip turi būti demokratinėje valstybėje?! Ar efektyvu bendrauti su žmonėmis vien bausmių ir grasinimų kalba, o tuo pačiu delsti su efektyvių gyvybes gelbstinčių vaistų – monokloninių antikūnų preparatų, kitų vaistų registravimu ir įsigijimu. Kiek dar žmonių turi numirti? Keliems dar žmonėms reikia, kad būtų negrąžinamai sugadinta sveikata? Bet kuri kita valdžia prie tokių rezultatų būtų pasmerkta ir turėtų trauktis, bet šiai nuolat ieškoma pateisinimų ir palaikymo.
Prancūzų paskelbtas ir patvirtintas tyrimas patvirtina, kad ankstyvas kombinuotas gydymas su hidroksichlorokvinu ir azitromicinu ženkliai sumažina mirtingumą. Tirta 10.429 nuo COVID-19 gydytų pacientų. Gydymas hidroksichlorokvinu ir azitromicinu buvo susijęs su 83% mažesne mirties rizika. Šiam gydymui reikalingi vaistai yra, bet hidroksichlorokvino nenaudoja Lietuvoje COVID gydymui visai, o pacientų ir jų artimųjų liudijimai rodo, kad azitromicinas skiriamas pavėluotai, kai plaučių uždegimas jau būna per toli pažengęs. Galime išgelbėti žmonių gyvybes, bet nesidomima naujausiais moksliniais tyrimais ir bijoma ryžtingų sprendimų. Geriau laikomasi biurokratinių formalumų ir ypatingos skubos nėra ten kur ji gyvybiškai būtina. Vokietijoje sėkmingai naudojamos C vitamino lašinės ir kt. Lenkijoje sergamumo ir mirtingumo rodikliai labai geri, bet nesimokome ir nebendradarbiaujame. Naudojame galimybių pasus ir nelogiškus sprendimus, kurie skaldo visuomenę ir nuo kurių COVID atvejų skaičius tik auga.
Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.