Sensacinga tiesa apie migrantus ir krizę pasienyje, kurios nenori girdėti Europa

Visa tiesa apie migrantus ir krizę pasienyje, kurios nenori girdėti Europa, – TNA dokumentiniame filme “Pandoros dėžutė”.

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Numaniau kad pasienije su Baltarusija vyksta tokie dalykai,bet kad antsitiek nebuciau patikejas,samenys vykde sia nusikalstama veikla turi buti teisiami ir sodinami be isimciu,daugiau kaip pries desimt metu dirbau Lietuvos saugumas,kur zymima SLAPTAI tokiu bajeriu nebudavo.

  2. Tai šitą baltarusiškai – rusišką propagandą vadinate „Visa tiesa“ ?
    Geriau 1940 metų „Pravdą“ paskaitykite – ten ne mažiau „Tiesos“ kaip Suomijos „fašistai“ taikos balandį – TSRS, „užpuolė“ arba apie nuolatines „buržuazinių nacionalistų provokacijas“ prieš tarybinius garnizonus Baltijos šalyse .. bei apie gelžbetoninę draugystę tarp geriausių draugų – nacistinės Vokietijos ir TSRS ..

    1. Visą tiesą sužinosite tik iš LRT Panoramos, jei pasakė, kad Lukošenka atveža tuos migrantus, vadinasi taip ir yra, ir nereikia nei jokių faktų ar įrodymų. Viena tiesa – viena partija

      1. Niekas nekalba apie LTR ir juo labiau vieną partiją. O tiesos gali būti dvi? Tiesa arba yra arba jos nėra .. Taip, anos pusės visada toks naratyvas – apie „kitą tiesą“ … Nereikia būti naiviems – ana pusė irgi pilnu garu naudoja propagandą savo reikmėms .. Na, bet jei Tamstai patogiau girdėti panašias pasakas, kaip apie nukryžiuotus berniukus su trusikėliais Donbase arba apie „dispečerį“ Karlosą, kuris „matė“ ukrainiečių Su-25, prieš nukrentant MH-17 Boingui – kaip Tamstai patogiau ..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.