Šalin rankas nuo mokytojos Astros!

Protesto eiseną organizavusi mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės pastato, įtariama, viešai ragino organizuoti karinį perversmą ir smurtu nuversti teisėtai išrinktą valdžią. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl viešų raginimų pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą (pagal Baudžiamojo kodekso 122 str.), jai gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

„Jeigu neatsiimsim taikiai, reikės naudoti jėgą. Taip pasakė parlamento gynėjas, dalyvavęs kovose su svetimais, su komunistinės Rusijos armija kai buvo užėmusi. Jeigu jūs nebijot mūsų, taikių žmonių, gal jūs atsipeikėsit, kai pamatysit ginklą? Labai prašau dar kartą Lietuvos kariuomenės sąžiningo generolo – jeigu jie neklauso tautos, darykite karinį perversmą ir imkite į savo rankas tėvynę Lietuvą! Pereinamajam laikotarpiui, kol tautos tribunolas išdavikus nubaus. Vėliau jau žinosim, kaip mums tvarkytis savo namuose, savo tėvynėje, Lietuvoje“, – renginyje kalbėjo mokytoja Astra

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis

Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv

Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

 

Pasidalinkime

Komentarų: 40

 1. Ačiū,Vaidai .Visa savo širdimi pritariu kiekvienam žodžiui.Šitos valdžioje esančios šaikės mes neduosime Astra.Pagaliau viena diena,turime apginti savo nuomonę.Pakankamai, jau išduota Lietuvos patriotu,Paleckis,Paksas,Rūta Vanagaitė ir t.t.

 2. celofaninė mafija isiautėjo per visus galus ir eterius 🙂
  baigsis visi pasisakymai, kai nupirks sorošiniai (jei ne tiesiogiai, tai per aplinkui, kad ir nesuprasit, kas už visko stovi). Tada kalbėsit tik tai, kas tinkama šeimininkui.

 3. Sitie bailiai antiek issigande kad net griebesi saudo reika atidaryt saskaita zmonems kad galetu paaukot pinigus patiems geriausiems is nepriklausomiems advokatam pasamdyt kad atstovautu Astros ginibai galir keleta sitie bailiai jau priejo liepto gala jiems jau ant visko nusispjaut

 4. Komentarai su nuorodom jau nebepraeina, užblokavai po to spamerio kasdienių nuorodų?

  1. Vaidai Youtube: „Отрывок из фильма „Вечный зов“.“ Surask penkis skirtumus iš šio seno filmo ir šiandienos. Trumpa ištrauka, parodanti lyg tai būtų šiandien.

 5. Sąmokslo teorija: Gabrielius – ne kvailys. Susipyko su kaimynais, tam kad uostas, geležinkeliai atsidurtų ant bankroto ribos, o po to lengvai parduotų.
  O kariuomenei ir policijai tikrai verta persiorientuoti. Kam gi saugoti ir ginti istorijos šiukšles?

 6. MALADEC VAIDAI!!!! 👍🇱🇹GREITAI, GREITAI GREITAI BALTARAISCIU – POLIZE LIETUVOS EURO – HUJUZO KOLOBORANTAMS BUS K-A-P-U-T!!!!!!!!!🧹🤮👎🚽

 7. MALADEC VAIDAI!!! 👍🇱🇹TIKRA LIETUVA SU TAVIM!!!!! EUROBANDOS FASYSTINEMS LIETUVOS-BALTARAISCIU-POLIZE KOLOBORANTAMS GREITAI GREITAI TAI BUS K-A-P-U-T🧹🤮🚽👎!!!!!

 8. MALADEC VAIDAI!!! 👍🇱🇹TIKRA LIETUVA SU TAVIM!!!!! EUROBANDOS FASYSTINEMS LIETUVOS-BALTARAISCIU-POLIZE KOLOBORANTAMS GREITAI GREITAI TAI BUS K-A-P-U-T🧹🤮🚽👎!!!!!

  1. Jūsų nuomone, A. Astrauskaitė turėjo atkišti „petį už laisvę“ ir tylėti? Tai gal Jūs prabilsite?

   1. Nematau dėl ko nesąmones šnekėti … Jei bijot skiepų – mirkit nepasiskiepiję – „laisvi“ 😀

 9. Tokios tokelės .. Neapgynėm Garliavos mergaitės 9 metai atgal prieš mafiją, – viskas nuo to ir prasidėjo.. Dabar chunta su mumis susidoroja (net pavardės struktūrose dar tos pačios likę) … O gal ir anksčiau prasidėjo, kai nuo „dvasių“ neapgynėm žmonių tiesioginiais rinkimais išrinkto Prezidento, kad ir kaip jis po to nusivažiavęs būtų (kiekvienas turbūt būtų nusivažiavęs po tokio triuko ..).
  Jei neklystu, astrologas Pavelas Globa Lietuvai dar prieš 10 metų išpranašavo, kad kaip Lietuva pasielgs su ta mergaite (jis nieko iki tol apie ją ir jos istoriją nežinojo.. ) – taip bus pasielgta ir su Lietuva .. Štai dėl ko šią šalelę ir žagina visi, kas netingi ..

 10. Fašistinis rėžimas, pradeda kova su moterimis ,aišku Astra tai Moteris iš didžiosios raidės, rėžimas parodo koks jis supuves ir silpnas. Manau , kad tai rėžimo žlugimo pradžia , koloborantai puolantys mokytoja Astra nesupranta, kad greitu laiku jie atsidurs istorijos šiukšlyne. Mokytoja Astra tai bus kibirkštis įžiebenti didelius pokyčius.

  1. Nebus jokių pokyčių. O ta „didžioji moteris“ smarkiai perlenkė lazdą, užsimojusi tapti perversmo organizatore. Nieko jai nebus, pagąsdins ir paleis, kai pasižadės daugiau nesišakoti. O kad pasižadės, abejoti nereikia.

 11. Fašistinis rėžimas, pradeda kova su moterimis ,aišku Astra tai Moteris iš didžiosios raidės, rėžimas parodo koks jis supuves ir silpnas. Manau , kad tai rėžimo žlugimo pradžia , koloborantai puolantys mokytoja Astra nesupranta, kad greitu laiku jie atsidurs istorijos šiukšlyne. Mokytoja Astra tai bus kibirkštis įžiebenti didelius pokyčius.

 12. Fašistinis rėžimas, pradeda kova su moterimis ,aišku Astra tai Moteris iš didžiosios raidės, rėžimas parodo koks jis supuves ir silpnas. Manau , kad tai rėžimo žlugimo pradžia , koloborantai puolantys mokytoja Astra nesupranta, kad greitu laiku jie atsidurs istorijos šiukšlyne. Mokytoja Astra tai bus kibirkštis įžiebenti didelius pokyčius.

  1. oij zmogau,baik svajoti nors ir nekenksminga,apie ka tu cia…ar nematai kas darosi,po viena isgaudis kaip visciukus ir ka…toliau pasakeles kalbesi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.