Studentai kyla ir pasisako PRIEŠ

Studentai kyla ir pasisako PRIEŠ mokamais testais bei galimybių pasais diegiamą diskriminaciją universitetuose, kolegijose, kitose ugdymo įstaigose! Jie imasi vienytis kovai prieš segregaciją ir jų teisių pažeidimus!!! Palaikau ir palaikysiu kiek galiu šią kovą taip pat.
Seime įvyko spaudos konferencija „Dėl studentų testavimo ir galimybės studijuoti kontaktiniu būdu“, kurios iniciatoriai patys studentai. Dalyvavo ir Sveikatos teisės instituto ekspertai: direktorius farmokologas doc. dr. Rimas Jankūnas bei teisininkas, advokatas dr. Justas Sakavičius bei dėstytoja doc. dr. Nijolė Čičiulkienė. Konferencijoje dalyvavo Seimo nariai iš penkių skirtingų frakcijų: Darbo partijos, LVŽS (,,valstiečių“), Regionų, socialdemokratų ir liberalų. Tuo tarpu nei vienas konservatorių, Laisvės partijos narys neatėjo išklausyti studentų.
VU teisės fakulteto penktakursis Kęstutis Juočeris su bendraminčių grupe kuria studentų asociaciją, kuri pasisako už lygias galimybes visiems švietimo proceso dalyviams bei prieš diskriminaciją akademinėje veikloje. Jų sukurtoje grupėje jau apie 600 narių.
Studentai kalbėjo ir apie tai, kad universitetai nesilaiko ir savo statutų, kurie įpareigoja gerbti nuomonių įvairovę, laisvą mintį bei galimybę visiems įgyti kokybišką išsilavinimą.
Dirbsime su geranoriškais kolegomis Seime tam, kad palaikytume jaunus žmones jų kovoje už teises ir prisidėsime, kad diskriminacija netrukdytų įgyti kokybišką išsilavinimą.

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Studentų apie 100000 . Šitų antivakseriškų studentų -600 .
    Net vieno procento nėra … Skiepykitės , vyrukai ir nebus problemų …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.