Žmogiškoji nauda Kuriančiojoje visuomenėje (LT subtitrai)

Kokia bus nauda žmogui artimiausiu metu, sukūrus Kuriančiąją visuomenę? Kaip greitai pasikeis socialinė visuomenės struktūra, žmogaus aplinka, jo buitinis gyvenimas, atsižvelgiant į naujuosius fizikos atradimus, kurie suteiks kiekvienam asmeniui galimybę naudotis nemokama energija ir valdyti mikropasaulį? Momentaliai įgyjami įgūdžiai. Kaip bus vertinamas žmogaus gyvenimo laikas? Kaip žmogus savarankiškai galės apsirūpinti viskuo, ko jam reikia, vienu mygtuko paspaudimu? Kodėl buitinės ir kitos dabartinės civilizacijos atliekos ateityje bus vertingesnės už auksą?

Atradimai žmonėms: mokslas Kuriančioje visuomenėje tarnaujantis žmogui. Kokiomis sąlygomis „uždrausti atradimai“ bus naudojami žmonijos labui? Viena kalba, vienijanti visus žmones. Evoliuciniai ateities medicinos atradimai sukūrus Kuriančią visuomenę: žmogaus gyvenimo prailginimas, specialūs prietaisai, leidžiantys savarankiškai ir greitai koreguoti savo sveikatą, pagal pageidavimą pakeisti išvaizdą ir taip toliau.

Pasaulis be karų. Kodėl išnyks nusikalstamumas? Karinės ateities super technologijos: „Vadžra“ ir „Dievo akis“, kurios visus šiuolaikinius ginklus pavers bereikšmiu ir beverčiu metalo laužu. Kokių technologijų pagalba žmonės galės ne tik išgyventi kosmose, bet ir sėkmingai kolonizuoti naujas, tinkamas gyventi, planetas?

Pakeisk sąlygas – ir viskas pasikeis!

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Na čia jūs atkasėte tokį kanalą…. jau tokį kanalą… ar tikrai nesuklydote su savo pasirinkimu ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.