Kuriančioji visuomenė – civilizacijos perspektyva (LT subtitrai)

Kuriančioji visuomenė kaip vienos bendros žmonių civilizacijos kūrimo ir plėtros perspektyva. Žengimas už Žemės ribų, kosmoso įsisavinimas. Gyvenimas naujame lygyje, mikropasaulio valdymas – paprastas sprendimas daugeliui materialių žmogaus problemų. Ateities prognozė.
Šiuolaikinė žmonija randasi istoriniame lūžio taške.
Kaip peršokti nuo vartotojiškumo bedugnės, žvėriško formato į visiškai naują žmonių santykių formatą?
Kaip greitai sukurti vieningą žmonių civilizaciją pasaulinių klimato pokyčių akivaizdoje?
Kokias sąlygas tam reikia sukurti? Koks yra bendras civilizacijos egregoras? Laisva energija. Staigus, greitas judėjimas erdvėje.
Priežastys, kodėl Atlantidos civilizacija negalėjo peržengti planetos ribų ir buvo sunaikinta. Kas pasauliniu mastu sulėtina civilizacijos vystymąsi? Kova dėl energijos. „Vadžra“ – tobulas dievų ginklas: mitai ir tikrovė.
Ar galima gyventi kosmose? Kas yra žmonių rasė ir kuo ji skiriasi nuo kitų gyvų būtybių?
Ką reiškia šeši civilizacijos vystymosi lygiai? Anunakiai ir apeksianai: koks skirtumas? Koks yra vertingiausias resursas Žemėje? Kas yra „laisvas protas“ ir kuo jo savininkai pavojingi žmonijai? Kur randasi sąmonė?
Asmenybės kontrolė. Ar vieninga žmonių civilizacija sugebėtų išeiti už sferos ribų ir užmegzti ryšį su nežemiškomis civilizacijomis?
Tai ir daug daugiau laidoje „Kuriančioji visuomenė – civilizacijos perspektyva“, kurioje dalyvauja Igoris Michailovičius Danilovas

Pasidalinkime

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.