Paskutinis Antano Celofano video

Paskutinis Antano Celofano video.

Pasidalinkime

Komentarų: 13

 1. jai jau esi toks zmonijos gelbetojas,turintis kompetecijas,dalyvauk rinkimuose,eik prie valdzios vairo ir daryk tvarka,tomet bus kitoks poziuris.dabar kazkoks zmogeliukas,su telefonu daro savadarbius video ir mes turim i juos orientuotis…man tai panasu i egocentriska,demesio stokojanti zmogu.

 2. Antoni, tu gi matai kokia šitų Vergų pozicija – rėkauti fakjuboke ir sėdėti šiltai ant sofkutės ! Čia gi tokia tautybė – litowcai urodai ! Nas jebut – a nam vsio nravitsia ! Jebi poka tioply – eto že my litwiny urody … Vergų tauta !!!

 3. Gaila aisku, bet nuolatinis mentu ir velniu demesys issekins bet koki Zmogu. Zydai visada taip darydavo, daro ir darys. Bet esme tame, kad toks mentu persekiojimas parodo zydu ir pederastu Seime baime, velniai bijo kada sviecia Tiesa.

 4. Kadangi jie neturi darbo, tai bando susigalvoti. Žmonių mažėja, nusikaltimų mažėja, o mentų mažinti nenori.

 5. Vergams, baudziaunikams, baranams svarbu tik isgyventi ir bandyti pasidauginti. Reikia itikti valdziai – kad asmeniskai neliestu, o kaimyna lai prievartauja (nors kaip sake Rolandas Paulauskas – saugok krastini, nes sekantis busi tu). Jau greitai (tikrai neuztruks) cia ateis muslimai ir visas simones, pokyciai po pokyciu, cmiles ir broilerius (ar ju ipedinius) isprievartaus , o po to pamaus ant kuolu. Ziauru- tokios jau karo taisykles …..

 6. Tikrai tikiuosi kad tai paskutinis sio provokatoriaus celofano video. Tokio „vado“ tautai nereikia yra „aukstas ir grazus“, arba „kriu kriu partija“.

 7. Kur tu nenorėsi …. Gal savaitgalį ir neapsireikši … Juk tau svarbiausia šūdą malti – populiarus tarp bemokslių …

 8. As jau gan ilgai stebiu,ir palaikau Jus,Antanai.pirma karta liudna,perziurejus Jusu si video,nes tikrai matos,jog pavargote kovoti vienas…piktas ir nusivyles (pirma karta toks,per visa laika,kiek stebiu).zmones tikrai nuleido rankas.ir vis tikisi, kad kazkas kitas padarys KAZKA…pritariu 100% Jusu siam pasisakymui ir sprendimui.

 9. Kaip bebūtų liūdna ir dar kartą liūdna, bet Antanas yra visiškai teisus…gėda man, gėda turėtų būti mums visiems…vietoje to, kad kritiniu momentu rugpjūčio 10, kada mums visiems, nepritariantiems vykdomai sistemos politikai palikus asmenines ambicijas ir buitinius rūpesčius nuošaly, vieningai – gyva grandine reikėjo užtvindyti aplink seimą esančias gatves mažiausiai 50 000 arba 100 000 nepritariančia minia ir pareikalauti bekompromisės vyriausybės kapituliacijos, viso to pasekoje mūsų tesugebėjo susirinkti vos 5000 …
  O, parašų rinkimas dėl referendumo balsų skaičiaus pakeitimo,- daugiau negu liūdna… Turbūt sraigė greičiau nušliauš iki Prancūzijos, negu mes surinksime tą varganą 100 000 parašų… Tad kokios čia, dar reziumė reikia, visam tam apibūdinti ???
  Lenkiu žemai galvą prieš Antaną, Vaidą, Astrą ir visus likusius, kurie dėl mūsų aukojasi, tačiau dauguma mūsų to neverti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.