Evelinos šeimos tragedija sukrėtė eilinius piliečius, bet ne valdininkus | Ričardas

Evelinos šeimos tragedija sukrėtė eilinius piliečius, bet ne valdininkus | Ričardas.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. dklausimelis seimunams ar ten esantiems atstovams . ar seimo saleje yra 4230m2 kad jie gali sedeti ten saleje ir dirbti savo darba , patis nustate kad reikia vienam asmeniui 30m2 o darbuotoju yra 141politiku? ar turi teise dirbti savo darbo vietoje ? ar gamiklose kur dar maziau m2 yra gali darbuotojai dirbti juose nes yra ribojimas 30m2 vienam asmeniui , ar bute turi teise gyventi asmuo seima 2+ asmenu kai butu m2 yra 37.5m2 ar 52m2 butu kvadratura. gal ZMONES atsipeikikit ir eikit prie seimo ir tegul paisina SPI apie toki dalika i vaistine negali ieiti o i darbus galima eiti buriuotis ir platinti ju COVIDAUSKI .

    1. Taigi nustatė tik prekybos vietoms, o visur kitus nėra jokio ploto apribojimo. Jei seimą laikyti kaip suvereniteto ir t.t. prekybos vieta, tada taip, jūsų pastaba tinka.

  2. Jeigu negydė plaučių antibiotikais,tai reiškia sąmoningai leido numirti.Covidas,kada persimeta į plaučius,būtina gydyti antibiotikais,O daktarams duotas nurodymas,kad covidui nėra vaistų,ir tiek.Mažina žmonių populiaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.