Stabdome referendumo parašų rinkimą

Paaiškinu priežastis, kodėl stabdome referendumo parašų rinkimą. Manau, visi suprasite ir logiškai įvertinsite šią susiklosčiusią situaciją. Ačiū visiems už supratingumą.

Primename, kad mums reikalinga Jūsų parama:
VšĮ Mūsų TV
Įmonės kodas: 305909094
Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)
Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv
Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

 

 

Pasidalinkime

Komentarų: 96

 1. Stoju į Vaido pusę. Jeigu dar liko neparsidavimo genas, tai jis liko žemaičiuose.
  Vaidai,gerai,kad daliniesi su mumis informacija ir linksma, ir liūdna🌞

 2. Visa bėda tame, ad vaidas nesugeba viešai kalbėt prieš auditoriją.nesugeba suburt ir uzdegt,Jis tik kuria savo monologus kemperyje, neišeina jam lyderiaut ir dėl charakterio.Reikia rast naują lyderį(aisku ne butkevicių,ne vaišvila ,nendrę ir kitus prisiplakelius)

 3. Ei jautruoliai ! Kas bent kiek turi smegenų, supraskit, Audrius seniausiai darbuojasi anglosaksams jų geopolitiniuose projektuose. O dabar Audrius mums pakiš mums petį, išgelbės Lietuvėlę nuo anglosaksų globalistinio liberazmo nesamonių administratorių Lietuvoje ir jų kūrenamo geopolitinio konflikto su kaimynais? Nu čia tai tikrai, kažkas ne taip. Net, juokinga. Daug kas pykstate ant Vaido, bet tokia organizacijos administravimo kultūra tikrai nekelia pasitikėjimo ir neskatina deramos tarpusavio pagarbos tarp „branduolio“ narių. Tai pakankamai daug pasako ir apie organizacijos ateitį.

  1. Kad netyčia ko nors nepakištų, žiūrėkit ką darot ir galva naudokitės. Visa tiesa ne žodžiai, o veiksmai, pliotkais bobos turgui užsiima.

  2. Vyti tą Žemaitį, dar nepermanote, kas per žmogus? Kalbu apie žmogiškasias sąvybes. Kaip intelktualas – nulis, išminties – nulis, kompromisų nedaro, ant visų raunasi. Įrašo paklausykite. Užteko Butkevičiui neteisingai ištarti pavardę, kaip pablūdęs ėmė aiškinti, kad jis neparsiduoda. Koks iš jo politechnologas? Kas jį išvis gali pirkti? Lai nejuokina.

 4. Vaidai, padėtis nepavydėtina. Geroji žinia, kad Butkevičius ir jo vikontai apsišvietė ankstyvame etape.
  Mintys tokios:
  Visų pirma Butkevičių ir jo veikimo planą reikėtų atskirti. Tai du atskiri dalykai. Vienas dalykas priimti jo „stebuklingą“ planą jei jis tikrai to vertas (man asmeniškai priimtina tik dalis pas Tomkų piešto plano), visai kitas dalykas, po Audriaus „projekto“ programos pristatymo nubalsavus Butkevičiui atiduoti vadovavimą. Arba neduoti. Rusofobas iš Kauno, Butkevičius yra ciniškų chemų paišytojas, papiešęs jis susirenka pinigus ir važiuoja piešti shemų kitur. Toks jo darbas.

 5. Pilnas nusivylimas… eilinė išdavystė… daugiau Vaidai tau pasitikėjimo nebus …..rinksime parašus be tavęs…ir dar gali ir savo šitą svetainę uždaryti …..niekam pats neįdomus….kaip ir. ši svetainė….

 6. Vaidai atiduok raktelius, Vaidai čia tu viską griauni, Vaidai privalai tęsti… Pirmiausia, kodėl tas Vaidas turi kažkam raktelius atiduoti? Antra, jei ne Vaidas, mums nebūtų žinomi užkulisiniai žaidimai kitomis akimis. Trečia, kaip Butkevičius sako, kad jis labai brangiai perkamas, kas užgarantuos, kad kada reikia, brangiai sumokės ir pritruks tų kelių lapų referendumui skelbti? todėl ir reikia viešinti, kiek parašų yra kiekvieną dieną, kad staiga jų nesumažėtų. Žinoma, tuos parašus rinks ir kiti, tik to nedarys jų varovai, ganytojai. Visą darbą atliks avelės, o laurus nusiraškys visi vadukai ir prisiplakę vėliau.
  Vis dėlto, Vaidas ir man nepatiko, bet žiūriu iš kitos pusės. Vaido tikslai buvo visuomenės informavimas.
  Ar Vaidas turi pagrindo bijoti Butkevičiaus? Greičiausiai turi, pagal legendas, Butkevičius suorganizavo ne vieną sąmyšį, kur nukentėjo ir žuvo žmonės, taigi…
  Man nuo pradžių kėlė keistas mintis, kada referendumo organizatoriai deklaravo, kad jie nori surinkti kuo daugiau parašų ant lapų, o ne elektroniniu būdu. Kodėl? Sutinku, gali būti sabotažas, paskutinę dieną gali atsiimti parašus duotus elektroniniu būdu, bet taip pat gali paskutinę dieną tokie pasirašyti antrą kartą po lapų ir elektroniniu būdu ir taip sugadinti tuos lapus. Kodėl nesivežiojate kompiuterio ir nepadedate žmonėms jei nenori į lapus, tai su pagalba pasijungti prie rinkimų puslapio ir ten pasirašyti. Labai keistai atrodo, kada elektroninėj erdvėj nesiekia 10 tkst. Sako, kad stringa, na aš be problemų ten pasirašiau. Jei stringa, iškart reikalauti atsakomybės ir vėliau už kiekvieną strigimą, turi lėkti galvos ir postai.
  Kaip pasirinksi Vaidai, tai bus tavo pasirinkimas. Kol kas viskas iš tavo pusės man atrodo normaliai.

  1. To< Anonimas. Tai kad tas vaidas yra neadekvatus: per mitingą rugpjūcio mėn. jis lakstė tempė prie mikrofono pasiaiškint Gražulį, tarsi tas būtų didžiausia nelaimė Lietuvos Seime,po to transliavo savo neadekvataus pokalbio ir kibimo prie naujojo Himno autoriaus Dambrausko,kai vyko šeimų maršo mitingai, jis nesugebėjo rast bendrų dalykų, tik kartojo- aš nesikišiu, tegul jie ten,tarsi maršistai būtų ne už tą pačia Lietuvą . Jam visi blogi ,negali pakęst nei vieno aukščiau už save. Tiesiog kiekviename ,kurį galėtu imti už bendražygį , apkalba, apšmeižia,sumenkina. Kas tai- pavydas?Toks užmanymas ar užsakymas? Tiesiog skaldo. O reiktų visiems vienytis . Jug eina kalba už mūsų, už Lietuvos ateitį. Kartais kyla toks klausimas- o kas iš tikrųjų yra tas Vaidas pats ,ar juo galima pasitikėti?kas žinot jo biografiją, jo ištakas, kas patyrėt jo sąžiningumą ar apgaulę.?

   1. apie rugsejo 10 dienos mitingo parodija, verciau jau nieko nebesakyti, tokais mitingais tikrai nieko nepasieks, tai visiskas laiko svaistymas, , O vaidui priekastu negali buti, zmogus daro kiek gali ir deda tam pastangas, gal ir suklysta kazkur, bet tai yra normalu, svarbiausia pamatytu savo klaidas ir is ju mokytusi, , geriau zmones siulykit kazko konstryktyvaus, o jei turit pastabu ir patarimu, tai issakykit, be jokiu menkinimu ar kaltinimu, tik Vaidui patarciau i protingus patarimus atsizvelgti

   2. Aš irgi galvojau, kad Vaidas veidmainis. Net mano komentarą, kur rašiau jo puslapyje „bukimvieningi“ ištrynė, o aš jam dėsčiau mintis, kad jis neteisus dėl Antano ir Kazimiero konflikto. O šiandien jis su Antanu kalbasi. Taigi, ne toks jau jis neadekvatus, kaip tamsta porinat. Suveikia akimirksniu emocijos, bet po laiko supranta ir juda nebloga linija. Kol kas matau referendumininkų gretose bardaką, o ne Vaido elgesyje.

  2. Nėra patikimų žmonių. Butkevičius sako tiesą, nes žino, kad jei nepasakys, atsiras kas netikėtai pasako, o Žemaitis įsižeidęs berniukas ir toks nepatikimas , ypač kai visa Lietuvėlė viltingai žiūri į Referendumą.

  3. Pilnas nusivylimas… eilinė išdavystė… daugiau Vaidai tau pasitikėjimo nebus …..rinksime parašus be tavęs…ir dar gali ir savo šitą svetainę uždaryti …..niekam pats neįdomus….kaip ir. ši svetainė….

 7. Lietuvoje visada buvo dvi jėgos. Iš kurių viena jau gerą dvidešimtmetį buvo užslopinta. Nesuprantu ko Vaidas nori, stebuklingai iš dangaus nukrintančių nekaltųjų politikų ? Na taip nebus. Žmonės yra įvairūs ir turi vaikus, kuriems perduoda patirtį, visai kaip tavo mėgiamas Lukašenka. O spėliojimais ir visa kita abra kadabra, toli nenuvažiuosi. Draskymasis bendražygių viduje yra nieko naujo, bet toks viešinimas tai prajuokins ir pradžiugins pirmiausia tuos, kurie labai to troktša. Ir jau čia vėl lenda spėlionė, kas tai…noras sustabdyti referendumą ? užsakymas ?..teorijų galima prisigalvoti.

 8. Sveiki, tautiečiai.Skaitydamas kai kuriuos trumparegiškus, nepagarbius komentarus ypač Vaido atžvilgiu -jūs patys griaunate pasitikėjimą iniciatyvine grupe .Patys griaunate ir sumenkinate jau padarytą milžinšką darbą.NORITE KAIP VAIKAI GREITŲ REZULTATŲ IR OŽIUOJATĖS JEI NE PAGAL JŪSŲ SCENARIJŲ VISKAS VYKSTA.Esate panašūs į geimerius kurie dėl didesnio efekto ir pagauti momentinės teisumo extazės jau linčiuojate tuos kurie veikia visų mūsų labui.Taip-tarpe mūsų labai daug vilkų avies kailiu,kurie stegiasi Tautos kaimenę nusivesti sudrąskymui.Bet emociniai komentarai apie,, pasaulio pabaigą ,,su prieskoniu beeee… nedera nei su visų mūsų bendru siekiu SUSIGRAŽINTI TAUTOS TEISES nei ,kad ESAME SENIAUSIOS PASAULYJE TAUTOS PALIKUONYS.RASKIME IŠMINTIES IR SAVIGARBOS. Atlikime pradėtą darbą nesidairydami atgal. DAROM…

 9. Rinks rinks tuos parašus ,ir jei Birbalengzgis gerai sumokes,tai taip ir „pritrūks“ tų parašų.Ar nepanašu, kad „avansą“ jau gavo?Vienykitės, vardan Tos. Kas jums yr, amžinieji ubagai,jums vis maža ir maža- pinigų,garbės, liaupsių. nebereiks nieko,kai prarasit Tėvynę!

 10. Kuo toliau, tuo labiau matosi valdžios siekimas apgaulės būdu. Pritariu toms komentatorių mintims, kad ’buvusių’ nebūna.
  Gerb. Vaidai Jūsų musutv.lt – geniali idėja! O Lietuva – tai ne keturios pėdos iki rubežiaus 🙂 Mielai palauksiu tęsinio ir spaudžiu dešinę žemaičiui!

  1. Atsimerk.Viens prie vieno lekstutis ir butkevičius,abu nori vadovauti,o koks susireikšmines lekstutis,viršininkas bože bože…Ir kalbėtojas ir išvardintieji-šlykštukai.Atsimerkit,jie visi nori į valdžią,greit viens kitam gerkles perkąs.Duokit į teismą už priverstinius skiepus,kaukes,gyvulių pasus…o ne kažkokius parašus rinkit,kad pakeisti tokius tokiais.Jie turi išbūti ir būti teisiami …

 11. Nebūčiau dalyvavęs susirinkime – gal ir patikėčiau šituo pilamu š… ant visų….
  Deja, iš viso to kas čia pasakyti – tai tik kilo kivirčas tarp tavęs ir Butkevičiaus…. ir viskas kas čia pasakyti – max 10proc tiesos, taigi siūlė Butkevičius pabučiuot tave į abu žandus ir dirbt toliau dėl bendro tikslo, tik deja, išlėkei kaip kaprizingas vaikas iš salės su isterijom…. Taip, kad nustok pilstyti š…. ant kt. – geriau pirmiausia visada į save atsisuk…
  Jau ne iš vieno teko girdėti, kad kur „prisidedi“ – paskui anksčiau ar vėliau visiems pradedi pagalius į ratus kaišioti… tai gal tu tas „sabotuotojas“ ir kažkoks „antivalstybininkas“ ir esi???

   1. Deja… aš dirbu dėl referendumo, ir manęs kažkieno „pimpių“ matavimasis nedomina…
    Kaip žmonės dirbo taip ir dirba, tad nėr čia ko skleist erezijos ir pilstytis š…. Nes toks pasisakymas neatitinkantis tiesos labiau panašėja į Napaleono kompleksą, o ne sakomą tiesą.

   2. Kiek prisimenu tą „išdaviką“ Landzbergis pasodino… jeigu kas žino istoriją, tai visais laikais mažieji vadukai atsikratydavo tais, kurie jiems padėdavo į valdžią ateit…šiuo atveju tai buvo Butkevičius

 12. Stebiu ir girdžiu V.Lekstutį. Bendrauju ir su visais iniciatyvinės grupės dėl referendumui parašų rinkimo aktyvistais. Perskaičiau išsakytas nuomones ir, prisipažinsiu,- labai nusivyliau. Pirmiausia, nesuprantu V. Lekstučio susireikšminimo. Normalu, kai žmogus apie save turi gerą nuomonę, bet kai pradeda jaustis žvaigžde, ir dar skaisčiausiai Lietuvoje žibančia, tai jau smūgis tautos vienybės stiprinimui, telkimuisi bendram darbui. Pasakymas: ,,Stabdome referendumo parašų rinkimą“ – tai ,,dirigento“ duota komanda. Gerbiamas V. Lekstuti, suprask, kad pats nesi tas dirigentas. Esi įsitraukęs į parašų rinkimą kaip ir daugelis aktyvių piliečių. Mūsų visų sugebėjimai skirtingi, bet tikslą turime vieną – gelbėti Lietuvą. O kad prie šio labai sunkaus ir imlaus darbo prisijungia naujos jėgos, tai visi turime džiaugtis ir dar su didesniu entuziazmu tęsti pradėtą darbą. Įtarinėjimai, priešų paieškos, samokslo teorijos – tai menkystų, nesugebančių dirbti komandoje ir bijančių sutikti gyvenimo kelyje gabesnį, pranašesnį žmogų už save, taktikos išraiškos. Argi per 31-nerius metus dar neįkyrėjo vykdomas tautos skaldymas? Argi dar nesupratome kas taip elgiasi ir dėl ko taip daro? Kviečiu atsipeikėti ir suprasti, kad tik nuo mūsų kiekvieno elgesio, blaivaus proto priklauso mūsų vaikų ir anūkų gyvenimas – turės jie Lietuvą ar ne. Savo interesus, ambicijas, savireklamą pamirškime ir imkimės bendro darbo vardan savo gimtinės – Lietuvos. O apie padarytas klaidas, nesklandumus pasikalbėsime po to, kai įvyks referendumas. Padarykime pirmiausia darbą, o po to diskutuokime, išsakykime savo pastebėjimus ir darykime išvadas. O dabar – visi, kuriems ne tas pats, kas šiandieną vyksta Lietuvoje,- į darbą – telkime žmones parašų rinkimui. Laukiu V. Lekstučio atvykstančio į mano miestą. Ir ne tik dėl parašų referendumui rinkimo. Čia tik svarbaus kelio pradžia.

  1. Atsisakius Lekstučiui – jau į jo vietą stojo 2 nauji busiukai ir prašų rinkimas pagal numatytą grafiką vyksta toliau.

  2. koks sitas ruso meslo gabalas lekstutis yra gerbiamas ir nuo kada , gal prisiminkit kiek sudo pripyle ant seimu marso sitas meslius apgailetinas …

 13. Ko jūs taip sujudote.Niekas to referendumo parašų rinkimo nestabdo,Nu Vaidas nerinks,renka kiti.Nebūkit tikrai plokščiažemiais,kaip kad rašot,jog Butkevičius jau ir dukrą pristatė.

  1. vadindamas kitus asilais, pirma paziurek i save, o is kur zmonems zinoti, kas ten pas jus vyksta, ar jus ten renkat ir rinksit tuos parasus ar ne ar dalinai stabdysit rinkimus kuriam laikui ar daugelis stabdot rinkimus parasu ar pan., niekas realiai net nezino, kokie veiksmai bus tolimesni ir kas ten darosi tarp jusu, nes jus tarp saves pasikalbat, o informacijos nera, dar vadini kitus asilais

 14. toks esminis klausimas, na sakykim atfiltruoti reikia tuos zmones, bet pagrindinis klausimas, jei tarkim dabar del kai kuriu netinkamu zmoniu, nutrauks viso referendumo tesima ir parasu rinkima, o kas tada toliau?Nauja referenduma inicijuosit ar visai tai bus nustumta i uzmarsti, bet vel isnaujo tektu atlikti tuos zingsnius ir nera garantijos, kad sikarta zmones benores vel naujai balsuoti ar pasirasyti, bus tiesiog didelis nusivilimas tuom iniciatyvinem grupem ir nebesitikes jau pakeisti kazka valstybeje ir nebematys prasmes eliline karta eiti uz kazka pasirasineti, o kas bus jei paskelbus nauja referenduma, vel atsirastu tokiu zmoniu kaip Butkevicius, ka vel darytu tie zmones, kurie inicijavo referenduma, vel viska galbut stabdytu

 15. Vaidai, nepasiduokit, visi žino kas per paukštis Butkevičius jis parsidavėlis, lenda kad viską sugriauti, bet iš Nendrės to nesitikėjome, gražiai šneka, tačiau tuščia vieta. Tokių nereikia prisiimti, mūsų parašų neatiduoti, nes jie mus parduos,sustoti nebegalima, rinkite rimtą komandą. Stiprybės nelengvoje kovoje. Lansbergių šaika nori mus velniams parduoti.

 16. kaip cia tas Butkevicius su dukra taip susireiksmino? tai tada rinkit atskirai ir viskas, bet surinkt tai reikia. Ar butkevicius su dukra jau nauja partija kurs ir i seima?

 17. Meninis filmas, kurio pagrindiniai aktoriai, Vaidas Lekstutis, Audrius Butkevičius, Nendrė Černiauskienė, Tauras Jakelaitis. Taip pat vaidino; Zigmas Vaišvila , Vytas Tomkus ir kiti.
  Perskaičiau visus komentarus, bet nemačiau kad kas nors pastebėtu akivaizdų dalyką, kad paties neva apgautojo Vaido veiksmuose nėra logikos. Jei kažkas panašaus būtų man, tai tiesiog atsiribočiau nuo tų visų Butkevičių, ir toliau daryčiau darbą Lietuvos labui, savarankiškai. Ar čia šita graudi įstorija apie išdavystę nebus pretekstas nutraukti ir sužlugdyti referendumui? Plačiau apie tai būtinai parašysiu sekančiame savo straipsnyje. O rašyti turėčiau pradėtu gal jau šitos savaitės eigoje. Sekite naujienas tinklapyje neteisybiuviesinimas.com

 18. Vaidai,kodėl meluojat,kad panaikinot tą video,kur M.Dulskij aiškina kas į ką šaudė, per Maidano revoliuciją?

 19. Manau iniciatyvinės grupės nariai ,sąmoningai nenori atskleisti surinktų parašų kiekio.Žino,kad priešiškos jėgos,seka eigą ir visaip stengsis pakenkti.Reikia pasitikėti jais,jug ne dėl to kovojo teismuose,kad viskas žlugtų..O šitaip apkalbėti Z.Vaišvilą yra paprasčiausiai ,negarbinga.Jeigu žmogus skolose,tai reiškia- ne vagis .

  1. Vaišvilai iš koncervų numes kaulą ir vėl bus laimingas.Kaip seime būdamas šokinėjo šokinšjo ant kiekvieno žodžio, o kai gavo Mažeikių kompresorių gamykla uz 1litą ir dingo patenkintas .išvarė 3000žmonių bedarbiais ,sužlugdė, ištampė ,ištargavojo ir dabar vaidina didelį patriotą. Nebegausi gamyklos, jos seniai išsidalintos. Nebent iš sorošinių dolerių pames

 20. Kokį sakot Vaidas pagrindinį darbą darė?Ar jis dalyvavo teismuose,kad išsikovoti leidimą referendumui inicijuoti.?

 21. Iš Zigmo, Nendrės tikrai nieko gero nesitikėjau, jau nekalbu apie Butkevičių. Be Vaido nieko jiems nepavyks, o gal jiems ir pavyko, jeigu tikslas buvo sugriauti. Dar labai abejoju ar tas žadėtas finansavimas iš kažkur ateis ir net. Manau, Vaidas susiras daug geresnę, idėjiškesnę kompaniją ir mes toliau žiūrėsime jo video reportažus.

 22. p..V.Lekstuti,jeigu nenorit važiuoti,tai gal kemperį pasiūlykite kitam savo draugui, pavairuoti.Žmonės Jums neatleis,jeigu trūks parašų.Nu nebūkit vaikų darželis.Paskaitykit Rimgaudo komentaro,kuriam ir aš pritariu..Ar Jūs tikrai visai referendumo iniciatyviniai grupei ultimatumą pareiškėte?

  1. Oi negaliu, nu tai bet kuriuo atveju kaltas bus tik Vaidas. Jeigu atsisakys rinkti parašus – Nendrė su Bitkevičiumi rėks, kad va pritrūko tų balsų, kurių sąrašų Vaidas neatidavė, jeigu toliau rinks parašus, atdirbs minėtai kompanijai, surinkę savo naudai Vaidą palaikančių asmenų duomenis, ir vis tiek pasakys, kad ups iniciatyva nepavyko ir lįskit į savo urvus su tom iniciatyvom. Vaidas bet kuriuo atveju paliekamas kvailio vietoj. Pasinaudojo Vaidu per aplinkui.

 23. Nemanau,kad pradangintu butkevicius parasus…
  Manau jis(butkevicius) jau isivaizduoja save naujuoju landsbergiu…
  Dabar yra landsbergis su landsbergiuku,o bus butkevicius su butkeviciuku…
  ,,Po lenino atejo stalinas…“

 24. Referendumą turi organizuoti dori, sąžiningi žmonės. Jeigu ne – tikslas nebus pasiektas. Klausimas tik vienas – ar Butkevičius ir Vaišvila sąmoningai nori sužlugdyti referendumą, ar dėl savo asmeninių savybių ir kvailumo taip elgiasi. Apie kažkokį Jakelaitį visai nekalbu, kadangi jis visame šitame reikale yra „torpeda“, arba kalbant apie šachmatus – pėstininkas kuris neturi ėjimo. Be to, užsimaskavęs tauriu vardu klaidina publiką.
  O su Vaidu pasielgta nežmoniškai. Tai kas, kad jis nėra iniciatyvinės grupės narys? Jis darė pagrindinį darbą, todėl visus veiksmus su juo būtinai reikėjo derinti arba viską daryti demokratiškai. Šiuo atveju pasielgė savižudiškai. Ir apskritai – niekada neturėkite rimtų reikalų su žmonėmis, kurie vartoja alkoholį. Negaiškite su tokiais laiko.
  O dabar pabandykite įsivaizduoti, kad tokie žmonės būtų valdžioje? Ateis girtas Butkevičius ir viską nuspręs?
  Beje, Vaidui labai tinka parodijuoti Butkevičių. Reikėtų prisijungti prie Nako kompanijos ir minti antrą „dviratį“ 🙂

  1. Geras pastebejimas , pritariu , kazkodel Vaidas man daugiausiai sukelia pastikejimo , taciau turi buti labai budrus ir atsargus , nes klastunu , apsimeteliu bus didzioji dauguma , reik kurt savo branduoli ipatingu bendraminciu , kad lengviau butu kovot.

 25. Negalima nuleisti rankų dėl kelių parsidavusių menkystų ir nereikia duoti jokių antrų šansų

 26. Gaila Vaidai kad jusu darba taip vertina.Apie Butkeviciu jau buvo zinoma seniau kas jis per zmogus,bet kad jo draugai Vaisvila Nendre Černiauskiene Jakelaitis ir be abejo daugelis kitu is ju rato tikrai netiketa kad tokie zmones atrodo kovoje uz lietuva persivercia i kita puse tai jau tikrai zmones isvertskuriai.Tau vaidai stiprybes buna visko bet laikykis kiek gali tiesa dag kam nepatinka aisku nepatiks ir tiem apie kuriuos papasakojai

 27. Nu kaip Jus nesuprantat, kad visų pirma surinktų parašų skaičiaus neskelbia ir reikalauja lapų su parašais, tam, kad vėliau galėtų tiesiog tyliai, ramiai pradanginti tuos lapus!!! Ten kur Butkevičius, ten konkretus planas ir tikslas, kurį žino tik jis. Pamatysit, kaip rezultate Nendrė pasakys, kad nu va, ups, bet parašų neužteko. Nendrė gi dirba Seime ir puikiai žino nešvarių ir apmokėtų politinių žaidimų taisykles.. Ten kur prasideda pinginiai reikalai, ten baigiasi moralė

 28. Tai reikia išsiaiškint su kuo eini. Kažkaip jau per dažnai apgauti jaučiasi žmonės. Tai Astra apgauta, tai Celofanas, tai Juraitis, tai Grinevičius, tai Juozaitis, tai Tomkus vis verkia ir verkia. Daugiau verkimo negu pasiryžimo pas jus

 29. Nereikia jungtis su jokiais vaišvilom ir butkevičiais. Ten kur saugumas ir žvalgyba nieko gero nebus. Jų traukinys jau nuvažiavo.

 30. Na, negaliu patikėti, kas vyksta…. Nejaugi sužlugdys tas Butkevičius šią parašų rinkimų kampaniją? Kiek išgamų ir suskių Lietuvoje,- rankos dreba ir širdis, akyse kaupiasi ašaros….. Mes pasirašėme per valdžios vartus,- kas valdo tą informaciją internete, tikiuosi ne Butkevičiaus šaika? Vaje, vaje, vaje, kiek aferistų Lt, tokioje mažoje šalėje, kiek norinčių būti ponais, ypač kai paragauni – negali sustoti, ir tokiems kaip :
  Butkevičius, Nendrė, Jakilaitis ar Vaišvila- nusišiktii ant mūsų visų galvų vienas juokas, kai jiems svarbiausia- tik jų pačių interesai, tik jų pačių gerovė, ypač, kai nieko dirbti nereikia, o dirba tik naivūs kaimiečiai, kaip Butkevičius paminėjo. Manau, tai išbandymas, ir jie turi būti išbraukti, pašalinti iš jūsų branduolio. Susikaupkite, nurykite tuos karčius išdavikų kąsnius ir pirmyn, nesustokite. Saugokite tuos, kurie su jumis, -nors nieko neišsaugosi, jei žmogaus genuose jau išdaviko genai nuo gimimo. Išdavikų genų neištrinsi. Jie- iki grabo lentos. Bet būna ir stebuklingų žmonių šiais laikais iš 100- 1, kuriuo galima pasitikėti.. .Satanistų laikas baigiasi, lapkričio 30 jų diena buvo, ir jie norėjo tą dieną įsitvirtinti, valdyti, pasisekė sukiršinti,, bet nepasiduokite. Sėkmės

 31. Reiškiu tik savo nuomonę.
  Esu lediniu vandeniu apipiltas (mat esu ne tik referendumo „stebėtojas“!) po Vaido video interviu, bet jei jis sako tiesą (ko visai neabejoju, nes neblogai pažįstu šią „susitelkimo“ demagogų virtuvę), tai vertinti tik vienpusiškai, būtų klaidinga. Vaidą Lėkštutį užgavo SUSITELKIMO BRANDUOLIO „pirmininkaujančio Tauro išdavystė“; įšokęs į viešą areną „girtas A.Butkevičius nusišnekėjo; Vaidui niekas nieko neaiškina; referendumas pavojuje… Vyrai, baikite gerti po vieną, ne laikas dabar visokioms „lietuviškoms intrigoms“, pats laikas padaryti darbus iki galo, o po to VISI DRAUGE švęsime pergalę! Vaidas Žemaitis atlieka (ir jam sekasi, nes turi geras ir patogias galimybes) rinkti parašus. Todėl: Jei gerb. Taurui Jakėlaičiui ir Nendrei Černiauskienei, nesilaikius lapkričio 30-os dienos susirinkimo darbotvarkės, privalu tai paaiškinti viešai (nes Vaido pareiškimas VIEŠAS!) ir užgesinti šį „gaisrą“ (tokiais atvejais turi būti automatiškai keičiamas susirinkimo pirmininkaujantis, o dabar…). // Privalau kategoriškai pritarti Vaidui Lėkštučiui-Žemaičiui dėl surinktų parašų SLAPUKAVIMO, o ir kitaip to nepavadinsi! Ar pirmininkaujantis šiam referendumo „paradui“ T.Jakelaitis gali pagaliau tautai viešai pasakyti – LIKUS MAŽIAU NEI PUSEI LAIKO iki parašų rinkimo laikotarpio pabaigos – kiek jau parašų surinkta, ar tai bus sąmoningai slepiama (?) prisidengus didele darbų apimtimi? Dabar niekas po kauliuką nenarplioja ir nesistengia vertinti Jūsų kokybiško (ar ne visai) darbo. Jis yra ŠVENTAS ir Jums patikėtas, todėl pabaikime jį garbingai, be pykčių ir rietenų.

  1. sutinku su Jūsų parašymu…bet dar noriu pridėti.
   Man nesuprantama o kodėl p.Vaidas pamatęs kad ne pagal planą vyksta susirinkimas išėjo !…
   Aš tai būčiau pasiklausęs kas vyksta,kas ką sako ir būčiau žinojęs kas kur kame ir kodėl… O dabar „išėjau…grįžau ir jau susirinkimas buvo pasibaigęs….“ O paskui kaip su sugedusiu telefonu : kažkas kažkam skambino,…kas kam ką sakė,…kas kur su kuom tarėsi…ir tt. Man šitoj vietoj pasirodė LABAI KEISTA.
   Man irgi labai skaudu kad, šitaip įvyko…visi jug žinom šnipai ir visokie agentai visur yra buvo ir bus, bet reikia ne bėgti o atsistoti ir sakyti- atsiprašau pagal susirinkimo protokolą yra taip ir taip …ir aiškintis, iškelti į viešumą visus naujus keistus žmones.
   Lietuvos žmonėms šitas referendumas yra kaip paskutinis šapelis skęstančiam ir jeigu viskas va šitaip užsibaigs tai tikrai kad žmonių NIEKAS NEBEPRIKELS.
   Man labai apmaudu .Ir kyla tikrai DAUG DAUG klausimų apie visą šitą reikalą.
   O gal specialiai taip yra daroma…

 32. Referendumo nešėjai yra ne Viadas Žemaitis, bet Nendrės – Vaišcilos ir kitų smaigalys. Vaidas prisijungė su autobusiuku kaip techninis fizinis rienkėjas važiuotojas ir t..t. Vaido statusas Referendumo kampanijoje yra žemesnis nei minėtų žmonių. ZIgmas Vaišvila yra to ir – tokio kalibro kaip Audrius Butkevičius ir jie yra bendražygiai. Su Vaidu Žemaičiu nebūtų kalbėję jokie Rinkimų Komisijos valdininkai ir Referendumo idėja nebūtu buvusi pramušta. Tokiems žingsniams Vaido Ž. nei intelektas nei statusas netraukia. Valstybės reikalai yra aukščiau už Vaido burbėjimus. O šis burbėtojas jau burba apie A.Butkevičiaus “nederamą politinį elgesį“. ir smerkia jį, Kuo Vaidas Žemaitis pasijuto nusipirkęs autobusiuką – aukšto pilotažo politiku, kuris sėdi autobusiukyje ir politikuodamas reiškia kas turi būti Lietuvos draugai ir Lietuvos priešai, ir kas yra Ukrainos Maidanas…. Vaidas neturi proto ir valios prikąsti liežuvį – neturi nes jis yra kaimietis žemaitis separatistas, rusofilas ir savo goepolitinę orientacija stebinantis Lietuvą… Žemaitis Vaidas gali rinkti parašus nebent Žemaitijos atsikyrimui nuo Lietuvos, ne daugiau. Išvada tik tokia – arba jis lieka autobusiuke ir ruošia socialines-politines-kultūrines laidas ir nelenda į Referendumo kampaniją garbingai atidavęs parašų lapus kam pridera pagal įstatymą, arba dalyvauja ir toliau parašų rinkime ir atlieka šventą savo pareigą pagal savo rangą. Pirmu atvieju – Vaidas taps Youtubinių pokalbių laidų vedėju ir tuo būdu ras savo vietą gyvenime, antruoju atvieju jis (gal) galės išsikovoti vietą tarp Nacionalinių lyderių – jei ne vėlu, kadangi jo rusofilijos pezėjimai neikaip nepraeis.

  1. o tu nesugebi ir to padaryt o kas yra butkevicius zinm is ukrainieciu ,net irasai yra ir tavo vaisvila visi atmenam

 33. Isikalkit Nendres, Taurai, Vaisvilos, kur Butkevicius, ten santazai, zmogzudystes, korupcijos. Jis yra seniai mušta pieška, jis niekada nebus lyderiu, nepasiduokit jo pritrauktiems pinigams, nors ir kaip jų dabar reikėtų. Pas Butkevičių viskas einą pagal tas pačias schemas, parduos jus kaip sakasvilius ir porosenkas, suvalgys ir isspjaus.

 34. Kaip galima Butkevičium pasitikėt, ten kur jis intrigos, santažas, žmogžudystės, korupcija. Jis visus išduos, nesvarbu kokia patirti ten rožių revoliucijose turi, rezultatas visuomet yra tragiškas. Nendre, Vaišvila atsipeikėkit, kol ne vėlu.

 35. Vietoje ultimatumų ir ambicijų karo, būtų daug smagiau pamatyti konstruktyvų pokalbį prie apskrito stalo. Negi neįmanoma susitarti bent jau šioje, pradinėje stadijoje?

  1. As nesupranti , kad ir susėdus būtų parašų rinkėjo išdurti? Galima būtų atiduota audrius ir kitiems išdavikams kurie viską pasakytų pagal užsakymą!

 36. Visur reikia didelio budrumo. Ipatingai visuomeninese organizacijose reikia tam tikro tipo žmonių,tam tikro mentaliteto o tokių tiesok aplamai vienetai yra. Tiesiok žmonys per naivus neturi bendro realaus vaizdo, tai ateina aferistai ir is duria.

 37. Vaidas, kaip tas pasimetęs berniukas…. Dar rugpjūčio mėnesį įvyko to tariamo susitelkimo branduolio – žmonės pamatė, kas yra Tauras, Nendrė ir Aras. Bet Vaidui to gi negana – jis ėmė putotis ir piktintis: perversmas, blogiečiai puola ir t.t. O gal tada reikėjo ramiai įsigilinti į situaciją? Ir dabar nereikėtų stebėtis, kodėl tokiais negeriečiais pasirodė Tauras ir Nendrė? 🙂

 38. Liudnas pranesimas. Manau, kad reiktu pakeisti branduoli ir susitikimu vieta. Viskas aisku kas cia vyksta. Bet nereikia nuleisti ranku, nepasiduok. Pradeta darba atlik iki galo, negadink savo charakterio. Buk KIETAS RIESUTELIS. Reiktu Zigma – skolininka ir Taura nepastebimai nustumti i sona( neskelbti susitikimu laiko ir vietos ir t.t.), Nendre irgi i sona. O apie Butkeviciu su sunum is viso patyliu – tegul sau geria savo restorane toliau… Bet tik nepasiduok, Vaidai. Manai, kad kelias bus rozemis nuklotas? Nebus. Nebus taip lengva, kaip is pradziu. Ir juo toliau, juo daugiau kliuciu atsiras. Reikia tai suprasti, pasiruosti ir varyti iki galo. Pasakysi, lengva duoti patarimus. Zinau, kad sunku, bet reikia perlipti per viska ir varyti toliau. Sekmes Vaidai! Stiprybes! Tikek savimi!

 39. Liudnas pranesimas. Manau, kad reiktu pakeisti branduoli ir susitikimu vieta. Viskas aisku kas cia vyksta. Bet nereikia nuleisti ranku, nepasiduok. Pradeta darba atlik iki galo, negadink savo charakterio. Buk KIETAS RIESUTELIS. Reiktu Zigma – skolininka ir Taura nepastebimai nustumti i sona( neskelbti susitikimu laiko ir vietos ir t.t.), Nendre paprotinti, o jei nesupras kas dedasi, irgi i sona. O apie Butkeviciu su sunum is viso patyliu – tegul sau geria savo restorane toliau… Bet tik nepasiduok, Vaidai. Manai, kad kelias bus rozemis nuklotas? Nebus. Nebus taip lengva, kaip is pradziu. Ir juo toliau, juo daugiau kliuciu atsiras. Reikia tai suprasti, pasiruosti ir varyti iki galo. Pasakysi, lengva duoti patarimus. Zinau, kad sunku, bet reikia perlipti per viska ir varyti toliau. Sekmes Vaidai! Stiprybes! Tikek savimi!

  1. Ka cia keisti ,ar pradeti laurus kabinti sau is anksto ?Negi del bendro tikslo negalima susivienyti ?O juk zmones ir masinai pinigus sumete,o dabar ka… i krumus,del kazkokio Butkeviciaus.Viskas ,kas vyksta NEGRAZU !!!

 40. Puikiausias pavyzdys .. Štai taip 1940 m. dėl merkantilinių asmeninių ambicijų be vieno šūvio ir Lietuva buvo atiduota kruvinajam Rytų ūsuočiui … Vaikas būdamas – galvojau, kaip tai galėjo atsitikti ? Dabar jau suprantu .. Gėda, ponai prisiekusieji tarėjai ..

 41. Vyt tuos issigimelius, parsidavelius, butkevicius tegul ciuoze pas lanzbergy buciuot toliau, jo negali buti aplamai jis konkretus isdavikas. Turi matyt atiduchauti 😃

 42. Referendumas nieko bendro neturi su jusu organizacijos nariu nesutarimais . Jei vienas Butkevicius sugebejo savo pasirodymu sugriaut jusu branduoli tai man labai keista . Nejaugi jusu organizacija negalejo jo isprasyti lauk ir su juo nebesisneketi ? Kas cia per asmenines nuoskaudos kaip pas mazus vaikus ? Ar kedziu nebepasidalinat ? kuriu net dar nera 😀 Juk referendumas reikalyngas kad butu galima sprest rimtas isisenejusias problemas . Kas tas Butkevicius ? Eilinis Lietuvos pilietis bandantis parduot savo paslaugas . Jei jos jums nereikalyngos tai atsisakykit su juo bendradarbiaut . Jei jis toks veiklus zmogus tegu organizuoja savo zmoniu grupe ir ten tegu renka parasus kaip jam protelis nesa . Nei jis jusu darbdavys nei koks vadovas , maza ko jis nori . Siuo stabdymu tik patys kenkiat parasu rinkimui ir zmonem keliat abejones ar verta is vis rasytis nes kazkokie neaiskumai prasideda ir zmonems visokie itarimai pradeda kilt . Nereikia vidiniu nesutarimu i viesuma kelt ir tapt pajuokos objektais , reikia vidui organizacijos pasalint iskilusias kliutis ir judet i prieki . Nejaugi vienas zmogus gali palauzt visos organizacijos nariu ryzta ? O gal jis samoningai daro provokacija siekdamas neaiskiu tikslu ? Nepasiduokit , sekmes jusu darbuose .

 43. Dėmesio pritrūko? Ir dar pasirodo iniciatyvinė grupė tamstai turi atiskaityt, ir dar duodat laiko susivokt? Gal jau atsipeikėk… Vajė kokios užgautos ambicijos vėl kažko negavai, kad š… eilinį kartą ant kt. išliejai? Bet kaip ten sakoma, kuo pats „kvepia“ tuo ir kitus tepa…

 44. Vaidai, kuo toliau, tuo darosi painiau. Negi Jūs, surinkęs , manau, nemažai parašų ( tame tarpe ir mano), turėdamas neprastas galimybes bei bendražygius (kuriais dar pasitikite) , nesugebėsite judėti į priekį?! Kažkokie kraštutinumai…Kaip sakoma: kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių…

 45. Ir kada suaugsit į protą? Jokių buvusių neturi būti!!! Jokių butkevičių, vaišvilų ir panašių tipų. Tik nauji žmonės! Dar lansbergį pasikvieskit… Dabar pirmas dalykas – atsiriboti nuo šitos visos šaikos ir staigiai kurti rimtą valdybą iš visiškai naujų žmonių. Vyt naxuj ir tą taurą ir tą nendrę, bei visus tuos, kurie bent kiek prisidėjo prie perversmo. Čia ne draugai, o parsidavėliai ir tokie gali pavesti bet kuriuo momentu.

 46. Niekas nestoja. Parašus renkame. Grafiko nekeičiam. Nebus Vaido, bus Vilmantas.
  Vėliavnešys krito, naujas vėliavnešys kyla.

  1. Jeigu tavo tikslas būtų surinkti parašus taip lengvai nemestum vieno iš aktyviausių parašų rinkėjo, o jeigu tikslas priešingas – tada jo, pritariu Vaido nereikia, nes jis ne tik per gerai parašus renka, bet dar ir nepaperkamas ir kalbantis tiesą, kurios žinoti eiliniams mirtingiesiems nebūtina

   1. Vaidai, pailsėk,atiduok kemperio raktus kitam nariui,pavazinės ir surinks tuos parašus. o jeigu ,pamatęs Butkevicių ,bėgi,tai ką mes turim daryt, Nebandyk PARDUOT referendumo organizacijos. Žmonės tau nedovanos. Ką tu ten veiki, visai neaišku renki renki ir vakare negali suskaičiuot. Ar specialiai taip darai- jei nebūsi išrinktas lyderiu,parodysi žmonėms vidurinį pirštą?paduok surinktus parašus ir kemperio raktus

  2. Kas tas Vilmantas,kieno statytinis?Ar irgi nemokės suskaiciuot ,kiek surinkęs parašų?Ir tu Nendre, juokų nekrėsk.ir visokių Butkevičių nesikvietaliok.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.