Vaidas Žemaitis ir Antanas Kandrotas. Ką darom toliau?

Po paslaptingų susitikimų ir susitarimų tarp kelių referendumo iniciatyvinės grupės narių, nežinant kitiems referendumo iniciatyvinės grupės nariams, kilo šioks toks skandalas. Slaptame susitikime Audrius Butkevičius pažadėjo finansuoti referendumo eigą ir tapti jos vėliavnešiu. Tai buvo pastebėta ne visų, todėl „Susitelkimo branduolio“ grupė, kuri praktiškai ir apsiėmė rinkti referendumo parašus, apie šį slaptą susitikimą informuota nebuvo. „Susitelkimo branduolio“ vienas iš narių, t.y., Tauras Jakelaitis bandė viską patyliukais prastumti ir perduoti vadžias Audriui Butkevičiui. Kaip viskas vyko (detaliai) ir kaip bus toliau, pamatysite vaizdo reportaže.

Primename, kad mums reikalinga Jūsų parama:
VšĮ Mūsų TV
Įmonės kodas: 305909094
Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)
Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv
Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv
Pasidalinkime

Komentarų: 52

 1. Bet kokiose politinėse operacijose saugumas visada kontroliuoja abi puses. Kad ir kiek agentų atstumsi, vistiek prie tavęs stovės agentas, kurio nepastebėsi ir neįtarsi. Tai jų sritis ir jie tame specializuojasi.

 2. Mantas teisingai rašo.Susikoncentravot visi į referendumą,kuris įvyks nežinia kada.O ką dabar šaika išdarinėja ,tai reikia tam prieštarauti dabar,eiti į gatves.Reikia klausti A.Butkevičiaus patarimo.

  1. Nebus čia daug palaikančiu. Todėl, kad jis užsiima visai ne tuo, kas dabar yra svarbiausia. Reikia žmones kviesti į gatves, dėl diskriminacijos ir rūšiavimo. O jis užsiima kažkokiu tai antraeiliu referendumu.
   Šiandien Ukrainoje jau žmonės į gatves išėjo reikalauti, todėl, kad ten egzistuoja tikri aktyvistai. O mūsu aktyvistai užsiima nesuprasi kuom. Aš nuo savęs galiu pasakyti, kad daugiau aš jų tų tuščių kalbų nežiūrėsiu ir neklausysiu, tol kol nepradės kviesti žmonių į gatves.

   1. Bendraukit, kalbėkitės su žmonėmis ir pamatysit, kiek daug yra žmonių, kurie niekuo nesidomi, nežino kas vyksta Lietuvoje, pasaulyje. Jaunesni, gerai uždirbantys žmonės sako, kad viskas gerai Lietuvoje. Pensininkai domisi tik kiek ir kada pakels pensijas. Ar tokie žmonės eis į mitingus, dar viena dalis, kuri eitų į mitingą, bet dirba ir negali dalyvauti. Rinkdami parašus referendumui kalbamės su žmonėmis, apšviečiam juos. Šis darbas yra reikšmingas. Kalbėkit, švieskit žmones, tai gal kas Lietuvoje ir pasikeis

 3. nu jos duodat komentatoriai, vadinat Lekstuti klounu, durnium ir t.t., tai patys nuveikit naudinga, pasirodykit geresni ir vardan zmoniu ir valstybes islikimo nuveikiate daugiau negu Vaidas ar prisjunkit, jus tesugebat tik kritikuoti ir zeminti visus ir is eiles, avinu tauta

 4. Niekas net minčių neturėjo, jog bus lengva.
  Lietuva po 30 metu atsibusti bando.
  „Respublika“, Seimu sąjūdis“, „Bukime vieningi“ ir dar daug gražiu pavadinimu už kuriu stovi susiskaldžiusi, skirtingo amžiaus, Lietuva.
  O kur bendras tikslas? Kokia bendra idėja? Kur tie lyderiai, kuriais galima pasitikėti.
  Žemaiti, Jus neteisus.
  Neturiu nuomones apie Butkevičių o Jusu paskleista ir jokiais faktais nepatvirtinta informacija, yra tik asmeniniu ambicijų išsaukta reakcija i įvykius Raseiniuose.
  Žmones patikėjo Tamstos pažadais, surinko pinigus, padėjo įsigyti, autobusiuką kuriam suteiktas eilinis pavadinimas Musu TV.
  Ir dabar, vietoje to, kad siekti bendro tikslo ir surinkti kuo daugiau parašu, Jus vienašališkai nusprendžiate. Nerinksime
  Tai yra išdavystė tu žmonių kurie jumis patikėjo ir tai deja įrodo , jog Jus tikrai nesate lyderis.

  1. O as jei Butkevicius,Vaisvila,Cerniauskiene,Jakilaitis ima viska i savo rankas nesirasysiu,nes neaisku ar tik nebus susitarimo uz uzmokesti sunaikinti dali parasu ir sakys kad nesurinkta.Jiems bus bapkes,o mums spyga.

 5. Vaidai. Gal rinkite parašus. Gi tikslas yra referendumas 100 tūkst. Tauta turėdama įrankį tada ir galės pasirinkti tarp vienos ar kitos poilitikos, Butkevičiaus ir Vaido , tada ir galėsite politikuoti.

 6. Nieko naujo. Kokį bardaką susikūrėt tą ir turit. Gaila, kad nepaskyrėte giežto neutralaus administratoriaus su patirtimi. O A.Butkevičius eina va bank, aiškiai deklaruoja, kad jo vertybės yra pinigai ir dar, akivaizdu, kad asmeniškumai.

  1. Tai dėl pinigų atkūrinėjo Lietuvos nepriklausomybę? Ne administratorius reikalingas, o patyręs kovose politikas.

   1. O dėl ko gi daugiau? Dėl valdžios ir pinigų. Visa kita makaronai tokiems kaip tu.

  2. Bet žiūrint jūsų video čia tik jūsų privatus reikalai ir kaip greičiau pakliūti į valdžią ir mūšis tarp jūsų visi blogi kur ėjote kartu grynas šūdas iš jūsų…

 7. Vis kazkuo nepatenkintas tas Lekstutis. Vis kazkas jy skriaudzia. Kazkoks nelaimingas gyvenime. Pas psichologa kreiptis gal reiketu. Vien dramos pas jy. Nevykelis

 8. Kazkoks nelaimingas, nuskriaustas tas Lekstutis. Jam manau psichologo reikia. Vis kazkokios dramos pas jy. Vis kazkur bando prisitrinti bet vis kazkas skriaudzia. Keistai labai

 9. Abu fruktai, bet celofanas zymiai gudresnis, anas Vaidas tai klounas tik kaimieciams apiburt:) o celofanas gudrus, keista man ka jis veikia su tokiais klounais:)

 10. Antanai. Nuvylėte. Ar galima laimėti rinkimus, nepristatant savo politinės programos dalykų ? Jūs gi apie tai nekalbate ir nediskutuojate „branduoly“, nei viešai, nei užsidarę duris.

 11. Aš nesuprantu ko tas Vaidas čia nepatenkintas. Renki tuos parašus ir rink. Koks tau skirtumas kas ten eis į tą valdžią. Tu gi ne politikas. Tau gi svarbiau, kad būtų ką filmuot ir rodyt ir gaut už tai eurą.
  Antanas tai nors atvirai elgiasi ir neslepia, kad jam čia dzin ant visų, svarbu, tik kad būtų ką filmuot, rodyt ir iš to uždirbt. O tu Vaidai bandai save parodyt, kaip kažkokį tai kovotoją, kad tik pritraukt daugiau naivuolių. Pažiūrėsiu, kaip tu paskui prieš tuos žmones turėsi teisintis, kurie tavim patikėjo. Čia gi ir taip aišku, kad tu tame žaidime, tik vairuotojas.

 12. Butu naivu pasitiketi tuo Butkeviciumi ir Vaisvila.Jie patys buvo valdzioje,dabar abu velnias zino kuo uzsiima.Jie taip pat prisieme visokiu signataro sklypu ir rentu….pasitikejimo tikrai nekelia.Ir Tas T.Jakilaitis elgiasi kaip judas.

  1. Kodėl naivu pasitikėti? Jis kovojo dėl Lietuvos nepriklausomybės. Nieko blogo Lietuvai nepadarė. Gal turit įrodymų, kad pridergė?

   1. Prisimenu kaip Vaisvila kirto hidrai galva kai į Kauną atėjo nauja hidro elektrinės turbina, tas dar vaisius. O Lekstutis tiesiog per jautrus ir juo pasinaudos ir mes už borto taip visada būdavo ir ko gero bus ir nei vienas iš tų politikų nediro ir nedirba iš altruistinių pažiūrų bet juos suprasti galima nes rinkėjai tokie patys. Aš iš viso nesuprantu kaip galima sudėlioti puzzle nežinant kaip turėtu atrodyti darinys, žaidžiama žmonių emocijomis. Žmonės tobulėkite patys neieškokite šventų karvių.

 13. Dar vienas dalykas įdomus – Šis vaizdo įrašas ( susitikimas ) – iniciatyva kieno? , o tos kalbos atsitiktinai – ne man.

 14. O….. kaip įdomu , manau kai kas bus nurašytas. Ir kaip su tokiais cirkais galima tikėtis visuomenės pasitikėjimo?. nu , nu………

 15. Sveikas Vaidai ! Nebandyk parsiduoti , varyk lauk visus kurie prie valdžios ir neimk jokių pinigų iš Butkevičiaus. Ir aklas mato , kad vyksta perėmimas į savo rankas. Jums reikia kurti struktūra (valstybę valstybėje). Sėkmės darbuose !

 16. Vaidai, esi šaunus vyrukas, palaikau Tave visais klausimais 100%. Tik nepraskysk, neimk į komandą tų, kuriais nepasitiki, tų, kuriuos įmanoma papirkti.

 17. Nežinau – Žemaitis tampa stabdis, Žiurint toliau politika yra susitarimų menas, O Žemaičio bekemromisinė leksika ir kalbėjimas su kaltinimo gaidele – niekur nenuves. Celifanas kalba išmintingiau. Ir neikti kad Rusija neturi interesu Baltarusijoj ar Lietuvoj ,tai yra naivu. O konservatoriai šaukia- rusai puola! Tai darbas, kremliaus naudai, nes KGB sarašus įslaptinę laiko tai konservai. Žemaitis tai turi suvokt.

  1. kaip gintas taip ir….na koks tau skirtumas rusai turi ar neturi interesu,koks tau skirtumas ?kiek galima loti ant kaimynu,tu lepsi ziurek ka mezga tavo draugas fasistelis butke,kiek dar reikia jums tokie kaip tu,kiek dar reikia, jeigu butke nori nusauti Vaida,ko dar tau reikia,zinau viena ,kad tu netinki Vaidui,nes tave kaip asila „puola rusas“

   1. Nebukit naivus ir paviršutiniški! Su kaimynais reikia sugiventi be kalbu ir nustatyti įtakos ribas – tas daroma tyliai. O draugas fašistėlis o gal nacionalistėlis? Lietuvos vastybiai yra nusipelnias daug daugiau negu pats. Kokia nesamonė fašistėlis – ką jis hitlerį garbina? O kad jo patirimas pilietinio pasipriešinimo sritį – nenuginčijamas.

   2. Gintai, tu kliedi. Butkevičius nieko gero nepadarė, jis norėjo būti prie lovio, bet nepavyko, Landsbergis jį pasodino. Dabar jis vėl mato šansą patekti prie lovio ir atkeršyti Vyckai.

  2. Problema yra sąžinėje , jeigu taip galima išsireikšti , sąžinė turi diktatorišką natūra net logiškai tu tai turi suprasti , kad sąžinė niekada nesutars su niekšais o protas EGO jis net su velniu susitars todėl kompromisų negali būti . Galbūt mes todėl ir gyvename tokiam bardake kai niekas neturi jokių principų pasiryžę tartis net jei tai eina prieš sąžinę. Aš nežinau kas čia teisus , dėl vienintelės priežasties tiek vieni tiek kiti kaltina vienas kitą taip versdami mane pasirinkti , ko aš daryti nesiruošiu , paskelbkite video iš susitikimo ir leiskite man pačiam nuspresti o dabar kol jūs užsiėme spręsti reikalus už uždarų durų ir mums avinams numesti tas informacijos nuotrupas aš baninsiu visus šituos judėjimus iš savo informacinės erdvės ,bent kuriuo atveju tik pats žmogus gali save išgelbėti o šitos dėmesio kekšės gelbėjančios visus prarado bent kokį pasitikėjimą , viskas.

 18. Ar su humoru Žemaičiui blogai ar tikslas skaldyti. Tomkus su Butkevičium visada tarpusavy taip kalba, pas juos juokeliai tokie durni. Matosi jau su nusistatymu išrėžti “ tiesą“ atėjęs, taip maždaug prorusiškai, o gal žemaitiškai .:)

  1. dievuleliau jumoriste sumautas,eik dedulei kule ir toliau kasyk kokio velnio cia renkasi tie kuriuos „rusas puola“,tai juk diagnoze,Vaidai mesk per ybi tuos „rusu puolejus“

  2. Nebukit naivus ir paviršutiniški! Su kaimynais reikia sugiventi be kalbu ir nustatyti įtakos ribas – tas daroma tyliai. O draugas fašistėlis o gal nacionalistėlis? Lietuvos vastybiai yra nusipelnias daug daugiau negu pats. Kokia nesamonė fašistėlis – ką jis hitlerį garbina? O kad jo patirimas pilietinio pasipriešinimo sritį – nenuginčijamas.

 19. Vaidu pasitikiu, o Celofanas šį kartą nusišnekėjo. Panašu, kad ir jam tik pinigai terūpi – imk iš bet ko (kad ir iš velnio), bile tik duoda.

  1. Stipriausi yra tie, pas kuriuos pinigų daugiau, kitaip nebūtume turėję tų globalistų virš savo galvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.