Arvydas Balčius. Sudaryta specialistų kolegija, kuri Lietuvos Žmonėms teiks nemokamas ir mokamas teisines paslaugas

Siekiant įvykdyti Lietuvos Valstybės Senato tikslus, susijungė keltą licencijuotų asociacijų, advokatų, specialistų, mokslininkų kuriems vadovauja Helsinkio Žmogaus Teisų gynimo dalyvis teisininkas Arvydas Balčius. Sudaryta specialistų kolegija, kuri Lietuvos Žmonėms įvairiais būdais ir formomis ir nuotoliniu būdu teiks nemokamas ir mokamas teisines paslaugas (ir ne tik teisines), rašys įvarius raštus, skundus, gins ir atstovaus teismuose, gins viešą interesą, gins vartotojus, teiks išvadas, dėl faktinių bylos aplinkybių, teismams.
kontaktai: akarzygys@protonmail.com
Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Čia žinios iš VBS ( viena boba sakė ? ) Kur tie liūdytojai ir kur jų liūdijimai ? Gal pas tave laiptinėje ar bute užsidarę šaudė ?

  2. Čia šitas ligonis ? Paleckio draugas ? Savi šaudė į savus ?? Turi ranka rašytų dokumentų ? Drasos kelio partija … VISKAS AIŠKU SU JUO …

    1. TAI KAD SAVI IR SAUDE IS AVUS PAKLAUSK BUTKEVICIAUS SU MOHINO VINTOVKEM SU OPTIKA JIS PATS SU SAVO SMOGYKAIS IR BUVO DAUGIABUCIUOSE VULNIUJE AUKSTUOSE UZSIMASKAVES.KRUVOS LIUDYTOJU KA NEZINAI MUSU MUSU PYDARLYBERASTAI NENOREJO VIESINT 30METUKU IR PYSA PROTA TOLIAU .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.