ATGAL PRIE LOVIO! Audrius Butkevičius, Zigmas Vaišvila, Nendrė Rogalė Černiauskienė & Co.

ATGAL PRIE LOVIO! Audrius Butkevičius, Zigmas Vaišvila, Nendrė Rogalė Černiauskienė & Co.

Pasidalinkime

Komentarų: 19

 1. 20 minuciu klausiau,kaip visi ir viskas blogai…kaip mums reikia nieko neveikti ir tik stebeti kas vyksta,…o jei norime rinkti parasus,tai rinkime,bet tai nieko nekeicia…pasiklausius tokia kalba,visai rankos nusileidzia..Jau geriau as tikesiu Lietuvos Seimu sajudziu,jie bent jau dirba ir as ta darba matau ir girdziu..o sedeti ir laukti,kol mane galutinai uzsmaugs-negaliu ir nenoriu…

 2. Y nauja rinktinia
  nei vieno buvusio Seimo nario. Jo jums kaisios kyšius ir jūs padeksite … ).Atsiduodat Lietuviai tai valio. Tuos 3 zinome mes visi… Bus referendumas LB gerai.Pirmas bazaras įvesti mirties bausmy tiems ir būsimiems ))).Žiūrėkite Jūs man … ).

 3. BUTKEVICIUS Yra smogykas su savo hebra ?jo hebros pakalikai turi slapta kompeomata apie zudiniu dalivavimose Ukrainos maidane,sausio 13 Lietuvos saudymai nuo gyvenamu namu ,uzsienio aferos viskas yra BUTKE laukia tavo teismo dienos!Tarkitko jis buvo kisininkas dar 90-mtais metais sulaikytas uz kisius ir teistas okiek nepagautas visos medziagos yra apie si bandyta!

 4. Butkevičiaus rolė man labai priminė Lansbergio intrigas, kuomet jis nesireiškė sąjudyje, nerodė jokios patriotinės iniciatyvos, o vėliau pareiškė kad tai jis lietuvos žmonėms dovanojo laisvę,kada ji buvo iškovota kitų krauju,o disidentus tiesiog sutrypė.

 5. Baikit purvus drabstyti ant Vaido! ka jus padaret del Lietuvos sofku guletojai?Tik ir mokat pletkinti nei pirsto nepajudine, .. Ir ko cia lendat ir klausot? Subinlaiziai valdziazmogiu!!

 6. Tai kur buvo visi tie Butkevičiai, Vaišvilai ir Nendrės , kai seime sėdėjo ir pardavinėjo Lietuvą. Zigmelis sugebėjo kompresoriu gamyklą nusipirkti ir subankrotinti. Butkevičius išvis užsienio spec tarnybom dirbo. O kai jau išpirdolina iš seimo visi palieka šventi , tipo mes ne prie ko. Vaidas Lekstutis , nei Antanas Kondrotas , nėra dar ten pabuvoje ir nėra nuvyle žmonių. Vadinasi jie iš idėjos kovoja už savo tautą. Ir jais galima pasitikėti.

 7. Tikrai, dabar toks žmonių brendimo etapas. Tai gali suprasti tiktai tie, kurie „pabūna“ su minėtais asmenimis kokiame nors reikale.

 8. Va čia matau grynai apmokėtą skaldymą žmonių. Įlenda visokie Vaidai ir celofanai ir skaldo visuomene. Butkevičius priešas. Žmogus, kuris Landzbergio dėka buvo pasodintas, o …pliurpti niekalus nėra nieko lengviau. Mes nebeturime ko prarasti, jau ir taip viskas užsitęsė ir dėl kažkokių vaikiškų ambicijų kelti sumaištį gali tik Žemaitis. Užtai rimtu politiku jis niekada ir netaps.

  1. Tik jau ne Butkevičius išgelbės lietuvą. Tik trolliai gali pasitikėti tais kurie jau pabuvojo seime. Jai daryti persitvarkymą , tai be buvusiu politikieriu. Ir teisingai Lekstutis pasielgė išviešindamas tai kas vyksta. Žemaičius sunku išjudinti, bet kai jie pajuda jų nei papirksi nei apgausi. O dėl skaldymo tai tokie Butkevičiai ir apsireiškė kad sužlugdyti referendumą. Jai jau Vitas Tomkus ji pasiuntė , tai vadinas pamatė kas gali ivykti.

   1. nieko kas išgelbės, gelbės savo kailius. Kažkuo pasitiki tik kvailiai, o lėkštutis sumautas idiotas ir skaldytojas, kuris bando užvilkinti tai, kam yra ką tik pats rinkęs parašus. Referendumas bus ir tekstas jo liks toks koks ir yra, o ten kas šalia trinsis jokio skirtumo nėra. Niekur nematau, kad Tomkus Butkevičių būtu kur pasiuntęs, vien tik Lėkstučio pliurpaluose. Lietuvių irgi neapgausi, gal užtai matuojam ilgai, bet jei jau veiksmas prasidėjo, tai reik ir laikytis plano. Jei kas nepatinka tegu siauram rate aiškinasi, o ne kaip davatka.

 9. Tai ką čia mali ,tai kas keičiasi.Jeigu ne tie trys,tai apie jokį referendumą daugiau niekas nekalbėjo.Ir Lekstučiui ,niekada nebūtų daėję,ir niekada jis minties tokios neturėjo.Prašė pinigų kemperiui,kad turėti mūsų tv,tai tegul ir įrašinėja video.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.