Tikiu mūsų sąmoningumu ir vienybe

Gitano Nausėdos kalba.

Pasidalinkime

Komentarų: 13

 1. Kad jis taip siūlytų žmonėms pasirašyti referendume ir sakytų: „…raginu visus to nepadariusius – pasirašyti. Referendumas saugus ir naudingas. Išgelbėsite nuo pasaulinės aferos tūkstančius žmonių. Pasirašykite. Aš ir mano šeimos nariai jau pasirašėme. Pasirašykite referendume savo sąmoningo sprendimo vedini. Netikiu prievarta, bet tikiu lietuvių sąmoningumu ir vienybe. Pasirašykite ir paraginkite pasirašyti savo artimuosius“ 🙂

 2. dar liko sąmoningų piliečių, sveikų ir fiziškai, ir dvasiškai, kurie apsaugojo ir save, ir savo artimuosius nuo cov/ido ir skiepų, tad kodėl jiems brukamas priverstinai šis neištirtas marmalas!? Juk jūs, gerbiamasai, viską kui puikiausiai žinote, kad tai su sveikata nieko bendro neturi – „gydymas“ susijęs tik su liber geopolitika. Tauta kol kas už jus, bet… Linkim nesusimauti vardan pasaulinio nužmoginimo! Išlikit su savo tauta!

 3. Dėkui, bet skiepykitės patys į sveikatą. Ir nereikia čia stumdyt tam Nausėdai reklamos. Nuo gripo nesiskiepijau tai nuo šito eilinio kasmetinio brudo tuo labiau nėra ko skiepytis. Danguje mums ant galvų purškia chem, o čia bakto ginklą. Gerai kad žmonės atsparesni net už žiurkes. Bet žmonės turi dar ir smegenas, kurias vis dar nenori naudoti mąstymui kad visai valdžiai ant jūsų nusispjaut, nes jiems rūpi tik jų pačių kišenės ir saugumas.

 4. Šiandieniniame pasaulyje tamsios jėgos, siekdamos apmažinti žmoniją ir ją pajungti savo egoistiniams tikslams, per nesąmoningą parsidavėlišką valdžią ir jos parankinius, bei tokias pačias masinės informacijos priemones, veikia visomis šėtoniškomis išgalėmis – gąsdina, supriešina žmones, apriboja jų laisvę bei veiklą, stumia į pragaištingą vakcinavimą. Dar daugiau, tamsios jėgos plačiai naudoja ir aplinkos teršimą cheminėmis bei elektroninėmis priemonėmis, kenksmingą ne tik žmonijai, bet ir visai mūsų planetos gyvybei.
  Visa tai, ir pasėta baimė bei netikrumas žemina žmonių skleidžiamų virpesių dažnumą, sukelia ligas, neharmoningą gamtos stichinių jėgų pasireiškimą, chaosą visuomenėje.
  Kad išliktume, padėtume kitiems, ir pasitarnautume ateinančioms kartoms, būtina – bet kokiose aplinkybėse, kiekvienam atsilaikyti prieš tamsių jėgų stūmimą į PAVALDŽIOS AUKOS POZICIJĄ, ir visada jaustis VISUOTINIO TĖVO KOSMINĖS ŠEIMOS NARIU, bendrauti su TĖVO DVASIA, esančia mūsų prote.
  Ypač reikalingas, kiekvieno – NEPALENKIAMAS ŠVIESUS NUSITEIKIMAS, IR VIENINGAS KREIPIMASIS Į DANGIŠKUS TĖVUS – IŠTIRPINTI TAMSIŲ JĖGŲ UŽMAČIAS, IR NUKREIPTI ŽMONIJOS VYSTYMĄSI – PAGAL KŪRINIJOS TĖVO EVOLIUCINĮ PLANĄ.
  Jau daugelyje pasaulio kraštų, žmonės suprantantys Dievo Tėvystės ir visų žmonių brolystės esmę, savo nuoširdžias maldas (20 val. – šeštadieniais ir kitomis dienomis, ir net bet kuomet) – nukreipia į TAIKOS, MEILĖS, IR VISUOTINĖS GĖROVĖS KŪRIMĄ PASAULYJE.
  Šiam reikalui, dar prieš beprotystės chaoso pradžią, Dangiškieji Globėjai mums pateikė pačią veiksmingiausią apsaugos ir išlaisvinimo priemonę – GALINGĄ MALDĄ (tarti garsiai, su įsitikinimu, įsakmiai):

  „TĖVE, UŽDEK MANĘ — KAIP TŪKSTANTĮ SAULIŲ !

  AŠ ĮSAKAU, KAD TAMSA, VISUOSE JOS PASIREIŠKIMUOSE — BŪTŲ IŠTIRPINTA ŠVENTOSIOS DVASIOS ŠVIESOS !

  TEBŪNA TAVOJI VALIA, TĖVE, KADANGI AŠ ESU — TAVOSIOS VALIOS ĮRANKIS !“

  (Vertimas iš rusų k. – http://www.tmrussia.org/ru/nebesnye-transkripty/eto-budet-perelomnyy-moment)
  (žiūr. originalą anglų k. – Trinity Teacher Uteah: I deputize you as ambassadors of Christ Michael | Teaching Mission in Russia (tmrussia.org).

 5. Vakcina neištyrta , neaiški – kokia tai RNR sriuba. Sutinku mirti žmogumi , o ne neiškios kilmės mutantu.

  1. . Tikiuosi, kad seimas panaikins veto. Prakeikiu tą dieną kai balsavau už nausėdą. Kodėl aš turiu mokėti už jūsų testavimą?

   1. >Anonimas
    Nei jūs mokat nei ką. O kodėl aš turiu mokėti už auksinius šaukštus, koncertiną, dujų geldą, Nacionalinį stadioną kuriame nesilankysiu, PIŠ pusryčius Emyratuose ir t.t.???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.