„Policijos pareigūnas“ užpuola Antaną Kandrotą su šeima

Antanas Kandrotas užklupo policijos pareigūnus be kaukių ir ragino juos vieni kitiems surašyti nusižengimo protokolus. Galų galiausiai, prisistatyti atsisakęs asmuo užsipuolė Antaną Kandrotą. Susidaro toks įspūdis, kad policija tapo privačiu UAB’u.

Pasidalinkime

Komentarų: 20

 1. Nekenčiu policijos, jie ne žmonės, naudojasi savo pareigomis, kad terorizuotų žmones. Pagal nusikaltėlių herarchiją eina: 1) Seimo nariai 2) „Policijos pareigūnai“ 3) Pedofilai, prievartautojai, žudikai

 2. Nereikia lia lia.Antanas šaunuolis,kur reikės jis visur pastovės už save.Mąstyk smegenimis,o ne plastelininę košę.

 3. Celofanas tik už savo moters nugaros gali slėptis ir isteriškai šūkauti, ot vyras, ot maladiec 😀

  1. Nereikia lia lia.Antanas šaunuolis,kur reikės jis visur pastovės už save.Mąstyk smegenimis,o ne plastelininę košę.

  1. Landzberginių šaikai,LAUDIS-KOVOTOJAI visada buvo priešai.Atsisūks greitai KGB-istams,kai bus išpis.i. Tauta nyksta,kiršinama,spaudimas didžiausias,dėl susidariusios situacijos visoje beveik žemėje.Liūdna ir graudu.Po tamsos ateina šviesa,ilgai laukti nereiks.

 4. Nesu uz komfliktus ypac su pareigunais.Bet kartais pritariu ir Antanui.Isivaizduokit koks issityciojimas.Senukas ,senjoras iseina i miskeli pavedzioti savo vienintelio istikimo draugo Brisiaus.Ji gaudo net du ekipazai ir nubaudzia uz tai ,kad abu be antsnukio.O vat istisos redakcijos darbuotoju,kurie raso ir gazdina jau 2 metai visa Lietuva,tu antsnukiu patys nedevi.Paziurekit kaip nedevi ir patrijarkai su kgb pravarde dedules.Dabar visas policijos komisariatas be kaukiu,bet niekas ju nebaudzia??Ar tai ne atviras issityciojimas is eiliniu gyventoju??Galetu tokia ministerka Bylotaite pakomentuoti viesai va tokiuos dvygubus standartus??Cia kaip paaiskinti??nejau zmones,vadinami ukiais,visiskai beteisiai?? nejau Lt Konstitucije tik tam ,kad nieksai tyciotusi ranka uzdedami??

 5. celofanas vis iesko nemalonumu…yra tokia patarle,- kas iesko- tas randa!uzsiraus kada ant tikru vyru,ilenks makaule ir bus baigta!tokie kaip celofanas drumscia zmoniu darba,bei gyvenima..reiktu ta gaidžiuką gerokai pamokyt,nes lenda ir provokuoja konfliktus!

  1. Jei mums drumščia ramybę,o ką mes iš kito molio drėbti.Teisės visiems lygios.Gal esate iš to pačio lizdo?! Šaunuolis Antanas,rodyti,viešinti,nes jau net ant ausų pradėjo lipti ir tyčiotis.Tik nereikia mūsų gazdinti!!!!! Tokių kritikų ,kaip tu,labai daug,tik paaušinti srėbtuves,o reikėtų rimčiau,į krūmus deda.

 6. Valdiškose įstaigose tas pats.Pereikite seniūnijas,savivaldybes-beveik visi be kaukių.Ir žmones aptarnauja.Nes jie-skiepyti.😡

  1. Ar jūs tikite,kad jie susimarmaliavę? Melas juodas,kaip ir per dabartinę pindemiją.Kabinetuose,šiltai sėdinčių ant taburečių,neliečiamybė.Žinau,daug tokių biurokratinių įstaigų.Jie save laiko oligarchais.Ar jūs žinote,kiek tokių sėdinčių ir ch,,,i pariši ką veikia?! Dirbančių ir gaminančių gamybose,kombinatuose mažiau,negu sėdinčių -biudžetininkų,o jų virš 700 tūkst.Kas kam uždirba? Ir iš kur pas juos gale metų,lieka neišnaudotų lėšų,kad leidžia save pasveikinti,šlamančiais? O kiek sėdi dabar namie,gauna atlygį,noriu miegu,noriu dirbu,noriu išvažiuoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.