Kaip V. Landsbergis bando išsisukinėti dėl referendumo

Romas Kaulinis kalbina V. Landsbergį referendumo klausimu. Matosi, kaip V. Landsbergis bando išsisukinėti. Būtina pamatyti visiems!

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Apgailetinas tas kuprius,apgailetinas kad zodziu truksta.kaip sajudis galejo nematyti kas slepesi po sia kupra?? kaip galejo tokia nuodinga Lietuvai gyvate patekti i Lietuvos uzanti??ir baisiausia ,kad ta gyvate spjaudosi savo klonais,kurie elgesi Lietuvos atzvilgiu kygiai taip pat kaip sis kgb agentas dedule.Geriau nebuciau perziurejes sio vaizdelio,nes nuotaika sugadina visam vakarui vien tas slykstus snukis.

  2. Tai galima pavadinti gąsdinimu ar net grasinimu Lietuvių tautai. Visada darbininkai valdovams buvo priešai. Įstatymus visada turėtų priiminėti tauta, o ne kažkokie suinteresuoti, partiniai „atstovai“. Žinant, kaip veikia sosnovskio barščiai galima tikėtis, kad jie padarys taip, kad žmonės pasigailės dėl referendumo parašų sumažinimo. Blogai ir tai, kad Landsbergis Lietuvą lygina su mums kažkokia trečiąja šalimi Vokietija. Jeigu jam patinka ta Vokietija, tada čimodan-vokzal-Vokietija. Kad ir kas bevaldo Lietuvą, Lietuva dėl to nieko ir nepasiekė per 30 metų, nes valdo tarno galva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.