„Astrologų“ V. Žemaičio, A. Paleckio ir L. Ragelskio horoskopas Lietuvai

Vaidas Žemaitis, Algirdas Paleckis ir Laurynas Ragelskis bando nuspėti, kokia ateitis laukia Lietuvos per ateinančius metus ir ar įmanoma ją pakeisti.

Parama: VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita:

LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv

Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 13

  1. Zmones. jau. suprato. kad. ju. nuomone. neegzistuoja. salije. Jeigu. tu. eisi. pries. valduoma. sistema. tau. gali. isvis. nemuoketi. algos. tu. neturesi. uz. ka. gyventi. tave. laikis. durniu. Rynkimai. faktiskai. cirkas. masonai. pasodins. savu. zmuoniu. demokratijos. nera. ir. visi. tai. supranta. sprendzia. amerika. is. ten. eina. pinigai. ir. jie. sodina. tos. zmuones. kurie. jiems. reikalingi. jems. ant. lietuvos. nusispjauti

  2. Išgirdau, jog „šaiką“ renkant? Vienam plėšikaut atsibodo. Be to, žinau, kur Gruiniaus arkliai ganosi. Galiu prisiekti, kad sau nieko nepaimsiu, bet ponams atkeršysiu.

  3. Ačiū,palaikau.Tiesą šnekat.O dvaršuniams noriu pasakyt-iki Vašingtono toli,o iki Dievo aukštai.Juodinkit Vaidą jei patinka,tik šunų balsai į dangų neina.

  4. Kiek laidų bežiūrėčiau,niekada negirdžiu esminio dalyko: ką jūs darysite patekę i valdžią?iš kur imsite pinigų LT maitinti?Šiai dienai tik dvi jėgos,kurios turi pinigų-rusai ir jankiai.Norite pasakyti,kad bėgsite pas rusus?Tikrai nepavyks.Norite pasakyti,kad „kąsite šeimininkui i koją“?Vadinasi elementariai vykdysite toliau nurodymus .Nesutinku su p.Algirdu-rusai tikrai sioje teritorijoje nieko nedemonstruos.Visems aišku,kad ne šiandien tai ryt sis regionas pereis RU įtakon,tai koks gi seimininkas naikins savo namus?Pademonstruoti jie gali ir kitose vietose.Kitas dalykas ,priešininkai puikiai ir taip supranta su kuo turi reikalų.Rusai rimta jėga ir nereikia iš jų daryti klounus.Mano nuomone,pakeisti galime tik neesminius dalykus.Taigi reikia tiesiog laukti,kol didieji žaidėjai sustatys visas figūras.Laukti …

    1. Na visai tuščias ir neapgalvotas komentaras. Rusai gamyklas atstatys, nuokvaka, elektra, dujos pigiau bus. Ūkys atsigaus.

  5. Kažin, kokią diagnozę Psichiatras nustatytų, tiems fantazijų skleidėjams ypač tam su viršsvoriu?

  6. Žaidimas pagal svetimas taisykles – visada praloštas. Algirdui reiktų paklausyti generolo Petrovo lekcijų.

    1. Petrovas su savo kob shaika per 20 metu nieko nenuveikė. Valdžios jie ne paime, partija subyrėjo, kai kuriuos pasodino į belange. Rezultatų nėra. Kob yra mentalinis loxatronas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.