zioge kovidas ne juokas,bet tau to nesuprasti ,todel paklausk savo tarpkoji,nes ten tavo protelis „ta prasme”,na ir pabaigai rusiskas pasakymas,nes daznai vartoji „man juokinga” смех без причины признак дурачины
o jus naivi ,jei tikites isgirsti bent viena atsakyma, dar noriu prideti, kad , kai sirgdavome gripu , poliklinikos luzdavo nuo pacientu su plauciu uzdegimais , visi gaudavo tyrimus ir laiku antibiotikus, todel ligoninese atsidurdavo tik vienetai, o dabar 21 a. ir plauciu uzdegimai gydomi arbata ir vitaminu c , todel ir turime tokia situacija, tai mano ir 3 mano artimos aplinkos zmoniu patirtis, gerai, kad patys gavo antibiotiku, todel po dienos kitos reikalai pradejo eiti geryn.
O kaip jūs manot jei valdžia būtu su Dulkiu neišsidirbinėjusi nuo pat pirmu dienu kaip ši liga neva atsirado,žmonės būtų galėja eiti į poliklinikas ir niekas jų nevarže būtų laiku vaistus išrašinėja tai nebūtų buve visos šitos nesamonės
Liga, pandemija kaip ją bepavadintumėm atsirado visame pasaulyje ir čia valdant LŽVS su sveikatos ministru Veryga, gal užmiršote koks buvo griežtas pirmasis karantinas
cia super klausimelis PiS – pasiu isdavinetojams ir DAKTarams kodel bronchai ir plauciu uzdegimai gidomi tinkturomis o ne antibijotikams , kodel su deagnoze kovidauskis19.2 su 40+ sulasinama lasaline bbz kun ir israsoma is prijemamojo ? ka tai reiskia , zmoniu genocida ar 3pasaulinis karas pagrindu covidas-3
zioge kovidas ne juokas,bet tau to nesuprasti ,todel paklausk savo tarpkoji,nes ten tavo protelis „ta prasme”,na ir pabaigai rusiskas pasakymas,nes daznai vartoji „man juokinga” смех без причины признак дурачины
Eik užsivaksinuok nachuj.
Ieva tikriausiai turi penkis aukštuosius išsilavinimus, kad suvokia tai, ko nesuvokia dauguma 😛
o jus naivi ,jei tikites isgirsti bent viena atsakyma, dar noriu prideti, kad , kai sirgdavome gripu , poliklinikos luzdavo nuo pacientu su plauciu uzdegimais , visi gaudavo tyrimus ir laiku antibiotikus, todel ligoninese atsidurdavo tik vienetai, o dabar 21 a. ir plauciu uzdegimai gydomi arbata ir vitaminu c , todel ir turime tokia situacija, tai mano ir 3 mano artimos aplinkos zmoniu patirtis, gerai, kad patys gavo antibiotiku, todel po dienos kitos reikalai pradejo eiti geryn.
O kaip jūs manot jei valdžia būtu su Dulkiu neišsidirbinėjusi nuo pat pirmu dienu kaip ši liga neva atsirado,žmonės būtų galėja eiti į poliklinikas ir niekas jų nevarže būtų laiku vaistus išrašinėja tai nebūtų buve visos šitos nesamonės
Liga, pandemija kaip ją bepavadintumėm atsirado visame pasaulyje ir čia valdant LŽVS su sveikatos ministru Veryga, gal užmiršote koks buvo griežtas pirmasis karantinas
Kodėl Landzbergis kolūkius išardė ???
cia super klausimelis PiS – pasiu isdavinetojams ir DAKTarams kodel bronchai ir plauciu uzdegimai gidomi tinkturomis o ne antibijotikams , kodel su deagnoze kovidauskis19.2 su 40+ sulasinama lasaline bbz kun ir israsoma is prijemamojo ? ka tai reiskia , zmoniu genocida ar 3pasaulinis karas pagrindu covidas-3
Ieva,Jus savo klausimu isgasdinot vakserius,tie pasislepe po rudenisku lapu kruva.