Baltarusija griežtai reaguos į galimus naujus Europos sankcijų paketus

Baltarusija griežtai reaguos į galimus naujus Europos sankcijų paketus. Apie tai lapkričio 11 dieną susitikęs su šalies ministrų kabineto vadovybe pranešė Respublikos Prezidentas Aleksandras Lukašenka, praneša BelTA.
Jis teigė, kad Baltarusijos valdžia nesiliaus ginti šalies suvereniteto. Lukašenka priminė, kad per respubliką eina pagrindinis tarpvalstybinis eksporto dujotiekis Jamalas-Europa ir grasino nutraukti gamtines dujas.
„Mes šildome Europą, o jie dar grasina, kad uždarys sieną. O jei mes uždarysime gamtines dujas į Europą? Todėl rekomenduočiau Lenkijos vadovybei, lietuviams ir kitiems begalviams pagalvoti prieš kalbant. Bet čia jau jų reikalas .Užsienio reikalų ministerija turi įspėti visus Europoje: jeigu tik mums taiko papildomas sankcijas, mums „nesuvirškinamas“ ir „nepriimtinas“, mes privalome atsakyti.Kaip atsakyti, su jumis sutarėme dar prieš pusmetį“, – sakė jis.
Iš abiejų sienos pusių sutelktos karinės pajėgos, JAV grasina Rusijai, kuri šioje situacijoje apskritai nedalyvauja, NATO telkia savo agresorių pajėgas galimai invazijai prie Baltarusijos sienos Lenkijoje, Pabaltijyje, Ukrainoje, Gruzijoje , Juodojoje ir Baltijos jūrose, JAV kolonijose prie Rusijos sienų kelia galvas fašistiniai, nacionalistiniai dariniai, intensyviai platinama rusofobinė ir militaristinė propaganda. JAV patrankų mėsa vietose pasiruošusi naujam „drang nach Osten“ žygiui. Situacija grėsminga. Niekas nenorėjo karo. Karas buvo neišvengiamas. JAV ir JK , panašu, jau trečią kartą bandys spręsti savo ekonomines sistemines krizes šimtų milijonų gyvybių sąskaita. Tik šį karta joms atsisėdėti už balos nepavyks.

Pasidalinkime

Komentarų: 4

 1. Kur Lansbergis ten užsakyti Botai komentaruose kurie palaiko,nors tie kanalai aplamai tusti sukurti tik tam kad laimintu ir komentuotu teigiamai,Juodoje rinkoje youtube facebook insta,ir kiti Botai 1h kaina nuo 1000eu prasideda.

 2. Su Emigrantais tai vaidyba,Tai amerikiečiam talkine savo tautos išdavikai,kurie negali pasilikt savo šalyje nes juos nukals,,taipogi pažiurekit is aprangos rubai nauji,tikrai ne eilinio afgano,protu nutekinimas is afgano,tikrai negatvinio mastymo zmones.Hitleriniam runkeliu nereikia,atrušiuoti ir atvežti iki sienos,viskas su vaidinta.

 3. Žmogus pasiskiepijęs ir gavo tą „laimingą“ vakcinos buteliuką
  Matosi iš akių. Žmogau, pasidaryk kraujo tyrimus, pasižiūrėk ar geri rodikliai
  Nesidraskyk fiziškai, saugok širdį

 4. Internete sklinda informacija, kad mūsų „draugai“ mums ruošia naują dovaną. Kadangi šia liga dauguma jau persirgo, tai ruošiama nauja: Marburgo hemoraginė karštligė. Pasak interneto šaltinių centriniai farmacijos sandėliai užkraunami testais šiai ligai nustatyti:)
  Kosuliuką išgyvenome, išgyvensime ir viduriavimą krauju.
  Dievas su mumis, tebūnie pagarbintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.